خبر

 • تک بورد - Ars در حال بررسی سریال The Wheel of Time از آمازون است

  Ars در حال بررسی سریال The Wheel of Time از آمازون است
  28 روز و 17 ساعت قبل

  دو کتابخوان راهنمای شما در اقتباس صفحه نمایش این مجموعه خواهند بود.
  اقتباس آمازون از مجموعه چرخ زمان پس از سال‌ها توسعه و شروع نادرست، در ۱۹ نوامبر پخش می‌شود. اندرو کانینگهام (این من هستم) و لی هاچینسون، به عنوان ساکن Ars Technica، اپیزود به قسمت، اینجا خواهند بود تا فصل اول را برای شما خلاصه کنند. ما هر دو حماسه 14 جلدی فانتزی رابرت جردن (و بعداً براندون ساندرسون) را بیش از یک بار از انتها تا

  مطالعه بیشتر

  تریلر Full Wheel of Time دارای هیولاها، جادو و یک ترفند مجازی سه بعدی است

  سری چرخ زمان در تکرار فعلی حداقل از سال 2016، یعنی زمانی که Wheel of Time در دست ساخت است. صاحب حق چاپ (و همسر و ویراستار رابرت جردن) هریت مک دوگال یک "سریال تلویزیونی پیشرفته" از یک "استودیوی بزرگ" را در پی یک خلبان وحشتناک کم‌هزینه که در ساعات اولیه یک روز در اوایل سال 2015 پخش شد، طعنه زد. یک عضله بازاریابی جدی را پشت سر این مجموعه قرار دهید، با پخش تریلرها و تصاویر تبلیغاتی آهسته اما پیوسته، به علاوه یک صفحه تعاملی غول پیکر که شما را در میان شخصیت های اصلی سریال و برخی از داستان های پیچیده آن راهنمایی می کند. آمازون همچنین قبلاً این سریال را برای فصل دوم تمدید کرده است.

  تبلیغات

  انطباق با مجموعه‌های پرتعداد و چند کتابی مانند WoT می‌تواند دشوار باشد، همانطور که از تماشای اوج و فرود سریال HBO در سریال «بازی تاج و تخت» یاد گرفتیم. اجرا هشت ساله قوس‌های پلات باید ساده‌سازی شوند، اصلاح شوند یا به طور کلی حذف شوند. شخصیت‌های جدید اختراع می‌شوند در حالی که شخصیت‌های موجود (از جمله شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران!) نادیده گرفته می‌شوند. و جلوه‌های ویژه نامحدودی که در ذهن انسان تولید می‌شود باید با قابلیت‌های متناهی تصاویر تولید شده توسط رایانه تکرار شوند.

  آیا سری چرخ زمان آن چیزی خواهد بود که طرفداران همیشه می‌خواستند؟ آیا تبدیل به یک مگا موفقیت فرهنگی متقاطع به سبک GoT می‌شود که تمام داستان را طی می‌کند یا تلاشی شجاعانه که پس از چند فصل به پایان می‌رسد؟ آیا اندرو و لی از تعهدی که برای انتشار نظرات خود در مورد تک تک قسمت‌ها کرده‌اند پشیمان خواهند شد؟ تنها راه دانستن این است که با هم بخوانید. پس از انتشار سه قسمت اول مجموعه در آمازون پرایم، برداشت‌های ما در 20 نوامبر افزایش می‌یابد.

خبرهای دیگر از بازی