خبر

 • تک بورد - Apex Legends هک کرد ... در اعتراض به هکرهای Titanfall؟

  Apex Legends هک کرد ... در اعتراض به هکرهای Titanfall؟
  20 روز و 12 ساعت قبل

  WTF ؟! ظاهراً ، باج افزار REvil در انتخاب آخر هفته 4 جولای برای حمله اعتراضی نیست - هکرها راه خود را به Apex Legends شکسته اند ، لیست های پخش و اعلان های بازی را با پیغامی به "ذخیره Titanfall" تصاحب می کنند .. از هکرها آن بازی را به حالت \\ "غیرقابل پخش \\" تبدیل می کنند.

  محتوای هک شده در بازی برای اولین بار توسط Apex Legends News در توییتر مشاهده شد ، در حالی که بازیکنان به لیست پخش هک شده (و شکسته) "SaveTitanfall" محدود شدند. در حالی که به نظر می رسید در ابتدا فقط به پخش کننده های PC محدود شده است ، اما به کسانی که در Xbox و PS4 قرار دارند نیز گسترش یافته است.

  محتوای هک شده با متن اعتراض به وضعیت Titanfall و حوادث هک در بازی جایگزین شد ، همراه با تبلیغ وب سایت SaveTitanfall.com.

  پس از اتمام مسابقه ، "پیام مهم " به بازیکنان داده می شود. pic.twitter.com/SGKvduO95p

  - Apex Legends News (alphaINTEL) 4 جولای 2021

  این وب سایت بخشی از یک کمپین است که ادعا می کند FPS 2014 همانطور که هست "" غیرقابل پخش "است ، با هکرها لابی ها را با ربات پر می کنند و مانع اتصال بازیکنان قانونی می شوند و حتی از اجرای لابی های خصوصی جلوگیری می کنند.

  اسناد و مدارک زیادی از مشکلات بازی در سایت وجود دارد ، توسط هر دو رسانه بازی و پست های انجمن در Reddit و Steam. با تلاش "بیش از سه سال" طرفداران برای طرح این موضوع ، احساس اینکه EA و Respawn عنوان را کنار گذاشته اند دشوار خواهد بود.

  وب سایت یک قدم جلوتر می رود ، و ادامه فروش را توصیف می کند از Titanfall در چنین وضعیت ناپایداری - هنوز هم با قیمت 20 دلار در Origin و Steam ذکر شده است - به عنوان "اقدام کلاهبرداری. "

   https://techbord.com Apex Legends هک شد ... در اعتراض به هکرهای Titanfall؟

  با این حال ، مشخص شد که سازندگان SaveTitanfall.com نیستند افرادی که مسئول این حمله هستند ، اما مبارزات انتخاباتی آنها توسط هکرها انجام شده است. TF Remnant Fleet - "بزرگترین جامعه اصلی Titanfall" و سایتی که با کمک جامعه تعدیل کننده NoSkill ایجاد کرده است - حملات را نپذیرفت و خواستار پاک کردن نام آنها شد ، مدیر RedShield به IGN اعلام کرد:

  من می خواهم انجمن Apex Legends ، به نمایندگی از TF Remnant Fleet و انجمن Titanfall ، [بدانند] که در کنار شما هستیم.

  ما در حملات اخیر نیستیم و هیچ کنترلی بر آنها ندارید ، و این چیزی است که ما درد آن را به خوبی می دانیم. ما با شما همدردی می کنیم و امیدواریم که همه چیز به زودی به حالت عادی برگردد. حداقل ، حتی اگر Titanfall برطرف نشود ، ما امیدواریم که Apex Legends بتواند چنین باشد ، زیرا من می دانم که بازی ای است که افراد بیشتری به همان اندازه که ما بازی خود را گرامی می داریم ، آن را گرامی می دارند.

  < p> به گفته RedShield ، این حملات ممکن است از جانب کسی باشد که قصد دارد نام Remnant Fleet را فریب دهد اما به احتمال زیاد صرفاً یک هکر خوش فکر بوده است که می خواسته است برای تبلیغات خود آگاهی ایجاد کند ، زیرا هکرها به سرعت مطالب خود را به روز می کنند تا بگویند آنها به SaveTitanfall.com وابسته نبودند.

  خوشبختانه ، این شرکت به سرعت با مشکل روبرو شد و به روزرسانی های ساعتی را ارائه داد تا اینکه توانستند ثابت کنند که خواستگاری با به روزرسانی های سمت سرور برطرف شده است. هنوز زمان مناسبی برای طرفداران یا توسعه دهندگان در Respawn نیست ، خصوصاً اینکه هر دو اپکس و Titanfall - و همچنین دنباله دوم - فقط ماه گذشته توسط موجی از حملات DDOS مورد حمله قرار گرفتند.

  تصاویر: PVPX از طریق توییتر ، SaveTitanfall.com

خبرهای دیگر از بازی