خبر

 • تک بورد - Apex Legends به دستگاه های تلفن همراه می آید ، آزمایش بتا در این ماه آغاز می شود

  Apex Legends به دستگاه های تلفن همراه می آید ، آزمایش بتا در این ماه آغاز می شود
  24 روز و 5 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Apex Legends وقتی در سال 2019 راه اندازی شد تا ژانر PC battle royale را به لرزه درآورد ، جهان را طوفان کرد. این مکانیک جدید و ابتکاری مانند سیستم منحصر به فرد "پینگ" ، حرکت شبیه پارکور و همچنین توانایی احیای تیم ملی در اواسط بازی - مکانیک های دیگر سلطنت های نبرد همیشه فاقد آن بودند. در حال حاضر ، تیرانداز با هدف شکست دادن امثال PUBG Mobile و Fortnite ، هدف خود را در بازا

  ناشر Apex Legends EA و توسعه دهنده Respawn Entertainment برنامه های خود را برای آوردن Apex Legends به iOS و Android اعلام کردند - و به زودی. اولین تست های بتا منطقه ای برای Apex Legends Mobile در اواخر این ماه برگزار می شود.

  در ابتدا ، آنها فقط برای ساکنان هند و فیلیپین که دو گزینه اول رایج برای سازندگان بازی هستند ، آزاد خواهند بود. فقط چند هزار بازیکن برای شروع دعوت می شوند ، اما Respawn امیدوار است که آزمایش بتا را به کشورهای و مناطق دیگر در طول سال گسترش دهد. یک نسخه کامل احتمالاً هنوز هم راه گریز است.

  https://techbord.com Apex Legends در حال آمدن است دستگاه های تلفن همراه ، آزمایش بتا این ماه آغاز می شود

  Apex Legends Mobile البته برای دستگاه های صفحه لمسی بهینه سازی می شود. Respawn قول "کنترل های ساده " و "بهینه سازی های متفکرانه " را می دهد که بدون داشتن مکانیزم یا ویژگی های اصلی آن ، به چشم انداز اصلی بازی وفادار بماند. گرافیک (خصوصاً رسم فواصل) اما تجربه ای مشابه نسخه های رایانه شخصی و کنسول Apex است. با این وجود ، کراس پلیر بسیار بعید است.

  Apex Legends کاملاً رایگان است (که در درجه اول از طریق تراکنش های زیبایی آرایشی پشتیبانی می شود) ، و شما می توانید آن را اکنون در PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series S / X بازی کنید. ، نینتندو سوییچ و رایانه از طریق Origin یا Steam.

خبرهای دیگر از بازی