خبر

 • تک بورد - Alienware's Concept Nyx یک سرور استریم بازی را در خانه شما قرار می دهد

  Alienware's Concept Nyx یک سرور استریم بازی را در خانه شما قرار می دهد


  7 ماه قبل

  شرکت‌ها سال‌هاست که سرویس‌های استریم را «آینده بازی» می‌خوانند، و اگرچه ما اکنون مواردی مانند xCloud مایکروسافت، گوگل استیدیا و GeForce Now انویدیا را داریم، این ادعا هنوز هم بعید به نظر می‌رسد. . اما Alienware’s Concept Nyx برداشت جدیدی از ایده پخش بازی است که سرور را در خانه شما قرار می دهد.

  به‌عنوان بخشی از مجموعه CES 2022، Alienware Concept Nyx را به نمایش می‌گذارد. ایده بسیار ساده است: این یک رایانه قدرتمند برای خانه کاربر است که می تواند بازی ها را به دستگاه های مختلف پخش کند. عناوین متعلق به کاربر را از استیم، اپیک گیمز و غیره با استفاده از نرم‌افزار اختصاصی دل می‌گیرد.

  https:/ /techbord.com Alienware's <b>Concept</b> Nyx یک <b>سرور</b> <b>استریم</b> <b>بازی</b> را در <b>خانه</b> شما <b>قرار</b> می دهد

  در نسخه ی نمایشی، Alienware Cyberpunk 2077 را نشان داد که به طور یکپارچه بین تلویزیون هوشمند، لپ تاپ و رایانه شخصی در حال حرکت است. با استفاده از همان کنترلر این شرکت در تلاش است تا بتواند چهار بازی مجزا را به طور همزمان پخش کند، همه بدون تجربه نوعی تاخیر که اغلب در سرویس‌های استریم استاندارد یافت می‌شود، و همچنین وفاداری گرافیکی بهبود یافته. با این حال، گزارش‌هایی مبنی بر عملکرد کمتر از کامل بودن نسخه نمایشی وجود دارد.

  https://techbord.com Alienware \'s <b>Concept</b> Nyx یک <b>سرور</b> <b>استریم</b> <b>بازی</b> را در <b>خانه</b> شما <b>قرار</b> می دهد

  Alienware در حال حاضر تمایلی به بحث در مورد مشخصات سخت افزاری سرور Nyx که شبیه یک رایانه رومیزی عظیم است، ندارد. این نسخه ی نمایشی از کنترلرهای کامپیوتر بازی قابل حمل Concept UFO شرکت Alienware استفاده می کرد که در سال 2020 به نمایش درآمد، اگرچه ممکن است طرح های جدیدی در هر محصول نهایی وجود داشته باشد.


  تگ ها:

  alienw's , concept , سرور , استریم , بازی , خانه , قرار


  v 18
خبرهای دیگر از بازی