خبر

 • تک بورد - Alienware کلیدهای مکانیکی Cherry MX را با الهام از DeLorean به لپ تاپ های m15 R4، m17 R4 اضافه می کند

  Alienware کلیدهای مکانیکی Cherry MX را با الهام از DeLorean به لپ تاپ های m15 R4، m17 R4 اضافه می کند
  20 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ صفحه کلیدهای مکانیکی ممکن است برای اکثر پارسه بازی های رایانه ای گزینه ارجح باشد ، اما ضخامت آنها به این معنی است که بندرت در لپ تاپ ها ظاهر می شوند. با تشکر از همکاری جدید Alienware با Cherry MX ، با این وجود اکنون لپ تاپ هایی با صفحه کلید مکانیکی Cherry MX داریم.

  Alienware اتحاد سه ساله خود را با Cherry MX ، که شرکت ها آن را "پروژه X" می نامند ، در ماه ژانویه با ویدئویی با یک DeLorean ، معروف به ماشین از Back to the Future ، اذیت کرد. اکنون این نتایج حاصل از این مشارکت را آشکار کرده است: اولین لپ تاپی که با همکاری سازنده معروف کلید کلید طراحی شده است.

  https://techbord.com Alienware کلیدهای مکانیکی Cherry MX را با الهام از DeLorean به لپ تاپ های m15 R4 ، m17 R4 اضافه می کند

  اتصال DeLorean به درب نماد اتومبیل اشاره دارد. سوئیچ های بسیار کم مشخصات Cherry MX از یک ساختار کلید دو تکه و سیستم تماس متقاطع مبتنی بر طلا استفاده می کنند که از دقت مطلق و ضربات کلید بدون لرزش اطمینان حاصل می کند. از کلیدهای کم نمایه MX (11.9 میلی متر) و بسیار کوچک در کنار نسخه اصلی MX 18.5 میلی متری.

  کلیدها 1.8 میلی متر سفر و نقطه تحریک 0.8 میلی متر را ارائه می دهند. نقطه فشار آنها 0.3 میلی متر است و برای فعال سازی آنها 65 گرم طول می کشد. آنها همچنین با مکانیزم خود تمیزکاری ارائه می شوند که احتمالاً به عمر قول داده شده 15 میلیون فشار کلید در هر کلید کمک می کند. اگر این کافی نباشد ، شما حتی دارای نور پس زمینه RGB برای هر کلید ، قابلیت چرخش کامل با کلید N و ویژگی های ضد شبح هستید.

خبرهای دیگر از بازی