خبر

 • تک بورد - Alienware همکاری با Riot Games را به اتهام آزار و اذیت جنسی خاتمه داد

  Alienware همکاری با Riot Games را به اتهام آزار و اذیت جنسی خاتمه داد
  8 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ گفته می شود Alienware به دلیل اتهامات مربوط به آزار و اذیت جنسی علیه مدیر عامل شرکت Riot Nicolo Laurent ، همکاری خود را با Riot Games نزدیک به یک سال زودتر فسخ کرده است. گزارش شده است که سازنده سخت افزار نگرانی هایی را درباره تصویر عمومی توسعه دهنده ابراز کرده است ، که از زمان بحث و جدال جنجالی در سال 2018 مورد توجه قرار گرفته است.

  Dot Esports گزارش می دهد که Alienware ، یکی از بزرگترین تبلیغ کنندگان لیگ افسانه ها ، در حال فسخ همکاری با Riot است که قرار بود در ژانویه 2022 منقضی شود.

  Riot تأیید کرد که مارک Alienware را از همه حذف کرده است پخش مسابقات League of Legends هر چند هرگز دلیل آن را اعلام نکرد.

  "Riot Games" در بیانیه ای به Dot Esports گفت: "Alienware از ژانویه 2019 یک شریک ارزشمند Riot بوده است." "ما به دلیل تعهدات محرمانه در این زمان نمی توانیم در مورد توافق خود با آنها اظهار نظر کنیم. همچنان که بحث را با آنها ادامه می دهیم ، مارک تجاری آنها را از پخش خود حذف کرده ایم. "

  تحقیقات 2018 کوتاکو برای اولین بار جنسیت گسترده در Riot Games را کشف کرد ، جایی که فرهنگ دفتری "برادر" وجود داشت که اغلب آزار و اذیت را تشویق می کرد. دو زن که در این استودیو کار کرده بودند از این شرکت شکایت کردند و ادعا کردند که مجبورند آزار جنسی و تبعیض جنسیتی را تحمل کنند. این کت و شلوار همچنین نحوه دستمزد کمتر زنان از مردان در موقعیت های مشابه یا مشابه را توصیف می کند ، و اینکه چگونه محل کار چشم خود را به لیست "" گرفتن قوس ، "" قوز کردن فانتوم ، "و" دختر داغ "بست .

  شورش با پرداخت 10 میلیون دلار برای تسویه دعوی در سال 2019 موافقت کرد ، اما پس از تشکیل پرونده اشتغال عادلانه و مسکن کالیفرنیا ، شاکیان از پیشنهاد تسویه حساب خارج شدند. اعتراضی مبنی بر عدم وجود این مبلغ - که می خواهد Riot بیش از 400 میلیون دلار بپردازد - و "هیچ تغییری قابل اعمال در سیاست های استخدام" ایجاد نکرد. "

  در ژانویه 2021 ، دستیار اجرایی سابق ، شارون او 'دونل دادخواست مدنی جداگانه ای را علیه مدیر عامل شرکت Riot Laurent آغاز کرد و در میان موارد دیگر ادعا کرد که وی هنگامی که پیشرفت خود را رد کرد او را اخراج کرد. Riot ادعا می کند چندین کارمند از او در زمانی که در این شرکت بود از او شکایت داشتند و تحقیقات مستقیمی در مورد رفتار وی آغاز کرد.

خبرهای دیگر از بازی