خبر

 • تک بورد - Aliens: Fireteam Elite نقد و بررسی: سرانجام ، اقدام Co-op شایسته این حق رای دادن

  Aliens: Fireteam Elite نقد و بررسی: سرانجام ، اقدام Co-op شایسته این حق رای دادن
  3 روز و 16 ساعت قبل

  دامنه محدود ، سلاح ها و تاکتیک های بزرگ ، هیولاهای بزرگتر باعث ایجاد یک شگفتی می شود.
  بیگانگان 2013: Colonial Marines بدون شک آخرین بازی ویدئویی عظیمی بود که روی جنبه های بیگانه شکل "بیگانگان با S" تمرکز کرد. بین تریلرهای پر زرق و برق و شهرت Gearbox در آن زمان ، طرفداران سریال امیدوار بودند که فیلم 1986 جیمز کامرون سرانجام الهام بخش یک تیرانداز مدرن با صدای بلند باشد. نه چندان زیاد.

  جزئیات بازی

  توسعه دهنده: استودیو Cold Iron ناشر : Focus Interactive پلتفرم : کامپیوتر (مورد بررسی) ، PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X/S تاریخ انتشار: 24 آگوست 2021 قیمت : 39.99 دلار پیوندها: وب سایت رسمی | بخار | آمازون | مایکروسافت | فروشگاه PlayStation

  این هفته حرف S به رایانه های شخصی و کنسول های بازی با انتظارات بسیار کمتر در قالب Aliens: Fireteam Elite باز می گردد. و باید بگویم ، موفقیت این بازی سه نفره باعث می شود من بار دیگر از Colonial Marines عصبانی شوم. در حالی که ساعت ها به بازی سرگرم کننده وفادار این بازی جدید می گذشتم ، تصور می کردم مدیرعامل Gearbox ، رندی پیچفورد ، کنار من نشسته است. در بین مأموریت ها ، از او می پرسم که چرا تیم های توسعه دهنده اش نتوانستند از بهانه باریک و کوچک استودیوی مستقل برای افزایش مسلسل و شعله افکن با دوستان پیشی بگیرند.

  با این وجود ، یک بازی واقعاً سرگرم کننده Aliens است دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. و این خیلی بهتر است.

  بیگانگان: Fireteam Elite [PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X/S ، PC]

  40 دلار در آمازون 40 دلار در مایکروسافت 40 دلار در فروشگاه پلی استیشن 40 دلار در Stea m (Ars Technica ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، فروش خود را جبران کند.)

  نیازی به سوگند در عهد نیست

  برای انصاف ، Aliens: Fireteam Elite با آرمانهای ملایم تری آغاز می شود. این بازی از نظر محتوای گوناگون و تنوع به سختی از برچسب قیمت 40 دلار خود عبور می کند-البته با تمام ارزش تولید و بمبست مناسب سریال که ممکن است امیدوار باشید. و هیچ چیز در اینجا نشان نمی دهد که فیلم Aliens با کالیبر سینما با بازیگران مشهور و قطعات کالیبر کامرون ساخته شده است. (شایان ذکر است: ضربات چاقو در چنین نوستالژی هایی همیشه برای شعر Aliens جواب نمی دهد ، بنابراین شاید این نکته ای به نفع استودیوهای Cold Iron باشد.)

  در عوض ، AFE با یک صحنه جداگانه شروع می شود ده ها سال پس از پایان سه گانه اصلی ، تفنگداران دریایی وظایف پاکسازی ناخوشایندی را با ویلند-یوتیان به عهده گرفته اند. از آنجا ، شما یک تفنگدار دریایی عمومی ایجاد می کنید ، از بین چهار کلاس سرباز انتخاب می کنید ، به جلسات ماموریت های ممتاز گوش می دهید و دست به کار می شوید.

  این کار برای هر کسی که شبیه تیراندازان تعاونی مدرن بازی کرده است ، آشنا به نظر می رسد. سمت چپ 4 مرده. جوخه های سه دریایی ، که توسط دوستان یا هوش مصنوعی بازی می شوند ، باید در محیط های کم نور راهپیمایی کنند ، همه دارای تعداد زیادی از دریچه ها و سوراخ های خزنده هستند-هیچ نجاری از ویلند-یوتانی در حال انجام وظیفه نیست-و هیولاهایی را در راه خود از نقطه A به طرف دیگر بکشند. نقطه Z. این همه از طریق نبرد شخص سوم در سطوح از پیش ساخته شده اتفاق می افتد ، که از داخل ساختمان های صنعتی با روکش کروم گرفته تا کاوش های سرسبز و شبیه پرومتئوس در سیارات.

  تبلیغات

  زنوس و جوس: مقدار بیش از با کیفیت ، با "فوق العاده" جامد در ترکیب

  بافت هوشمند برای شبیه سازی بقایای اسید سوخته زنون اخیراً فوت شده. اسپویل: این جوها مدت زیادی در خواب نمی مانند. هر یک از آن دریچه های سقفی می توانند در یک لحظه باز شوند. فضای داخلی وحشتناک تر استفاده خوب از شفت های سبک

  اولین چیزی که به چشم می خورد این است که چگونه AFE بازیکنان را به یک حمله اندورفین در مبارزه سخت و معتبر با زنوس های شیطانی و هجوم آور سوق می دهد. [یادداشت ویراستار: "Xenos" به عنوان مختصر برای معروف ترین هیولاهای مجموعه بیگانه موضوعی بحث برانگیز است ، ما می دانیم.] بازی فوراً گوش های شما را با یک نمره کامل ارکستر ، پچ پچ رادیویی قابل استفاده ، بوق های ردیاب آشنا و 3D شوم پر می کند. برای تلفن های موبایل از xeno skittering. محیط اطراف ، همانطور که در موتور غیرواقعی 4 ارائه شده ، غرق در نورهای وسوسه انگیز است - نوعی که معمولاً در هر مسیر یا راهرویی با برش های متناوب برجسته های روشن و کنتراست سایه دار حکاکی می شود. آنها در فلسفه کمیت و کیفیت عمل می کنند ، زیرا این درباره بیگانگان است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. هر یک از چهار کلاس بازی مجهز شده اند تا موج های پیشرو xenos را با ترتیب نسبتاً کوتاهی کوتاه کنند. اولین مزیت دشمنان این است که آنها از هر طرف ظاهر می شوند ، معمولاً در سازه هایی که از هر جهت از سوراخ دیوارها و سقف بیرون می آیند و به طرز قدرتمندی در جهت شما می خزند. چرخه های انیمیشن زنو AFE در هدف قرار دارند و تماشای آنها به سرعت در هر سطحی که قابل تصور باشد بسیار عالی است. بدترین جنبه بصری بازی این است که xenos در صورتی که هدف قرار گرفته است با یک برجسته زرد رنگ غوطه ور شده است. این به نظر می رسد در شکل تصویر نامناسب است ، اما در میان مبارزات مملو از ازدحام ، به سرعت ضروری می شود.

  بسیار شبیه به Left 4 Dead ، AFE زنون های ضعیف تر خود را با چند "سوپر" ترکیب می کند ، و اینها با ترکیبی از "سپرها" ، اسکلت بیرونی قوی تر ، قدرت های دور انداز اسید پا ، توانایی های منفجر شدن پس از مرگ و حملات زیرکانه و مقابله با سوزن. من خیلی دوست داشتم که استودیوهای Cold Iron فضای بیشتری برای تکان دادن داشته باشند تا بتوانند چند xenos "جادویی" یا غیرمعمول دیگر ایجاد کنند ، اما تنوع اینجا هنوز کاملاً محکم است.

  همه چیز واقعاً در سطح دشمن افزایش می یابد یکبار خط ویدلن یوتانی از اندروئیدهای ورک آور Working Joe وارد ترکیب می شود. در ابتدا ، جوها به طرز نسبتاً طاقت فرسایی ظاهر می شوند ، زیرا احمقانه ترین غرغرهای آنها به عنوان علوفه توپ به آسانی با تیراندازی عقب می ماند. سرانجام ، طراحی سطح سرد آهنین برخی از نقاط فوق العاده خفه کننده مبارزه را ارائه می دهد که در آن جو از یک طرف به موقعیت شما نزدیک می شود ، در حالی که زنونوس از طرف دیگر شما را احاطه می کند. در این مرحله ، جناح نبرد با "سوپرهای" خاص خود ادغام شده است-غرغرهای تهاجمی و منفجر کننده ، بروت های نگهدارنده سپر ، محافظان شعله افکن و تیراندازان مزاحم.

  تبلیغات

  گهگاه ، وقتی هر دو نوع بد همگرا هستند ، زنوس و جو بر یکدیگر تمرکز خواهند کرد. دیدن این در کار همیشه لذت بخش است ، اما خنده ها دوام نمی آورند ، زیرا در این مرحله به اندازه کافی افراد بد ظاهر می شوند تا تیم شما را نیز هدف قرار دهند.

  عمق مناسب در کلاس ها ، تاکتیک ها و نشان ها

  زنده ماندن در سختی AFE اغلب به این بستگی دارد که شما و هم تیمی هایتان چگونه با توانایی های تاکتیکی خود کنار می آیید. حتی در اولین بوت ، تمایز بین چهار کلاس بازی محکم به نظر می رسد ، و این تنها با بازی بیشتر طولانی تر می شود.

  "Gunner" همه جانبه بهترین گزینه نارنجک را دارد ، زیرا در حالت عادی دوباره تولید می شود اساس "تخریب کننده" خسارت زیادی را به قیمت ناکارآمدی مهمات متحمل می شود. برجک های قابل شارژ "تکنسین" و نارنجک های مبهوت کننده. اینها برای کنترل انبوه زنان بیگانه ضروری است. "Doc" دارای یک چراغ بازسازی کننده سلامتی است و بدون توانایی این پزشک نمی توانید ماموریت های سخت تری را شکست دهید.

  گالری بالا چهار کلاس را تجزیه می کند ، که برای هر کسی که در 15 سال گذشته بازی آنلاین مبارزه تیمی یا MMO انجام داده آشنا خواهد بود. یک کماندوی همه جانبه ، یک متخصص اسبابک ، یک پزشک و یک فرد سنگین وجود دارد. برخی از کلاس ها دارای همپوشانی سلاح هستند ، اما به طور کلی ، هر کدام دارای مسیر بارگیری منحصر به فرد خود هستند ، و هر کدام حداقل یک سلاح قوی و قوی برای تمرکز دارند. پزشکان هنوز می توانند با تکیه بر یک تپانچه آرام و قدرتمند مانند مگنوم ، به طور قابل توجهی وارد میدان شوند ، در حالی که وحشیگری محض تفنگ خودکار و شعله افکن Demolisher با میزان مهمات آنها متعادل است.

  حتی ضعیف ترین مسلسل شلیک حداقل سرگرم کننده است ، حداقل به لطف طراحی صدا که صدای کلاسیک کلاسیک اسلحه را از فیلم های اصلی بلند می کند. وقتی آن را می شنوید آن را می دانید: آن جاروبرقی شبیه جارو برقی ، در فرکانس های بالاتر زنگ می زند در حالی که پاشیدن ، فریاد و انفجار بقیه هوا را پر می کند. فراتر از سلاح ، هر کلاس دارای قابلیت های قابل شارژ است و بسیاری از آنها یا پاداش های موقت را برای هم تیمی های شما فعال می کنند یا از حفظ همجواری فیزیکی توسط هم تیمی ها سود می برند. تیم شما عموماً باید به هم بچسبد ، مبادا زنو میهمانی را از هم جدا کند ، اما "به اینجا برگردید تا متر من سریعتر شارژ شود" یک حرکت خوب و ارگانیک است که این نگرش را در ذهن بازیکنان حفظ می کند. با بالا بردن امتیاز تجربه در هر کلاس ، AFE مجموعه ای از فرصت های ارتقاء را باز می کند. به جای درختان مهارت ، AFE یک سری "نشان" ارائه می دهد که می تواند بر روی صفحه نمایش توانایی هر کلاس چسبانده شود. اینها در یک شبکه فیزیکی ظاهر می شوند ، به گونه ای که برای فعال شدن باید سایر نشان ها را لمس کنند و لزوماً کاملاً با یکدیگر مطابقت ندارند. این منجر به برخی تصمیمات تند "ugh ، نه کاملاً کامل" برای تنظیم هر کلاس می شود. و هرچه بیشتر بازی می کنید ، این ترکیب تنوع نشان و اندازه شبکه بیشتر می شود ، بنابراین به شما اجازه می دهد تا با سبک بازی مورد علاقه خود تماس بگیرید و با ترجیحات رزمی خود و هم تیمی های خود کنار بیایید.

خبرهای دیگر از بازی