techbord.com Alien: Isolation برای مدت زمان محدودی در فروشگاه Epic Games رایگان است

تبلیغات تعطیلات فروشگاه Epic Games Store امروز با ارائه یک پیشنهاد کاملا جدید ادامه دارد که می توانید به صورت رایگان ادعا کنید. حدود 22 ساعت آینده می توانید نسخه ای از Alien: Isolation با مجوز از Epic را تحویل بگیرید. و مطمئن باشید که برای بازپرداخت های بیشتر هر روز از تاریخ 31 دسامبر دوباره بررسی می کنید.

Alien: انزوا از توسعه دهندگان Creative Assembly و ناشر Sega در اواخر سال 2014 در اکثر سیستم عامل ها آغاز شد و با نظرات منتقدین (نسخه رایانه های شخصی دارای نمره Metacritic 81 است) با آن روبرو شد. این بازی همچنین در طول فصل جوایز از جمله بازی سال 2014 توسط PC Gamer چندین افتخار کسب کرده است.

فروشگاه Epic Games در اوایل ماه جاری اعلام کرد که هر روز از طریق باقیمانده بازی های رایگان جدید ارائه می دهد. 2020 و آنها پیشنهادات بدبختی نیستند. به عنوان مثال پنجشنبه گذشته ، Cities: Skylines در دسترس بود و به ترتیب Oddworld: New 'n' Tasty ، The Dark Dark و Defense Grid: The Awakening.

خواندن مرتبط: Alien: Isolation Review

باز هم ، هر بازی جدید فقط در یک بازه زمانی 24 ساعته قابل ادعا است ، بنابراین شما می خواهید مرتباً بررسی کنید تا ببینید چه چیزی در دسترس است. علاوه بر این ، Epic مشخص نمی کند که چه چیزی در آینده قرار دارد ، اما برای زمان باز شدن قفل بازی بعدی نیز یک شمارش معکوس دارد.

با اشاره به ابتکار بازی رایگان این شرکت از اوایل سال جاری ، بنیانگذار Epic تیم سوئینی گفت: شرکتهای توسعه یافته شرکت کننده در هنگام آزاد شدن در Epic به دلیل افزایش آگاهی ، متوجه فروش در سیستم عاملهای دیگر شدند. همچنین میلیون ها کاربر جدید را به اکوسیستم Epic آورد ، "و این چیز فوق العاده ای برای شرکت بوده است."

Alien: Isolation برای مدت زمان محدودی در فروشگاه Epic Games رایگان است
gaming/alien-isolation-برای-مدت-زمان-محدودی-در-فروشگاه-epic-games.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.