خبر

 • تک بورد - Alan Wake Remastered پاییز امسال برای رایانه های شخصی ، Xbox و PlayStation عرضه می شود

  Alan Wake Remastered پاییز امسال برای رایانه های شخصی ، Xbox و PlayStation عرضه می شود
  12 روز و 14 ساعت قبل

  Remedy Entertainment هفته کاری کوتاه خود را با پای راست شروع می کند و شایعات را در آخر هفته تأیید می کند که واقعاً در حال راه اندازی ریمستر آلن ویک است (و مدتی است که شروع شده است). جزئیات کامل راه اندازی هنوز به اشتراک گذاشته نشده است ، اما می دانیم که بازی به موقع برای تعطیلات در دسترس خواهد بود.

  توسعه دهنده با Epic Games Publishing در پروژه همکاری می کند ، به این معنی که در طیف وسیعی از سیستم عامل ها از جمله رایانه شخصی ، سری Xbox ، خانواده Xbox One و برای اولین بار در دسترس خواهد بود تا کنون ، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5. بیش از 11 سال از اولین بار که روی Xbox 360 عرضه شد). لیک گفت: "ما نمی خواستیم آن را تغییر دهیم." اما همه تصاویر بصری ، از جمله مدل شخصیت خود ویک و فیلم های بازی ، با ارتقاء نسل بعدی به روز شده و بهبود یافته است.

  "این برای شما مناسب است. امیدوارم از آن لذت ببرید ، یا دوباره ، مانند ملاقات با یک دوست قدیمی ، یا برای اولین بار. " - سم لیک ، مدیر خلاق در Remedy Entertainment.

  این بازی داستان آلن ویک ، داستان نویس هیجان انگیز را روایت می کند ، او در تلاش است تا راز ناپدید شدن همسرش در تعطیلات را کشف کند. در تمام این مدت ، رویدادهای جدیدترین کتاب ویک - که او به یاد نمی آورد که آنها را نوشته باشد - در زندگی واقعی شروع می شود. دو "قسمت " دیگر به عنوان DLC در دسترس قرار گرفت ، هرچند اشاره ای به انتقال آنها به ریمستر نشد.

  https://techbord.com Alan Wake Remastered پاییز امسال به رایانه های شخصی ، Xbox و PlayStation می آید

  در سال 2017 ، به نظر می رسید که یک مشکل مجوز مربوط به موسیقی متن آن پایان را نشان می دهد این بازی روی ویترین های دیجیتالی اجرا شد ، اما خوشبختانه بیش از یک سال بعد به Steam بازگشت.

  لیک گفت که Alan Wake Remastered در پاییز امسال در دسترس خواهد بود.

خبرهای دیگر از بازی