Alan Wake Remastered فاقد ردیابی اشعه و HDR است اما از Nvidia DLSS پشتیبانی می کند – شرایط PC را بررسی کنید

طرفداران آلن ویک از این که دریافتند بازسازی کننده بازی ترسناک وحشتناک بقا در 5 اکتبر است ، بسیار خوشحال بودند. تصور می شد که نسخه جدید از ردیابی اشعه و HDR پشتیبانی می کند ، اما توسعه دهنده Remedy Games تأیید کرده است که چنین نخواهد بود. با این حال ، پشتیبانی از Nvidia DLSS است.

نورپردازی نقش مهمی در Alan Wake ایفا می کند ، بنابراین گنجاندن ردیابی اشعه و تا حدی کمتر ، HDR افزوده های هیجان انگیزی بوده است. متأسفانه ، Remedy Games در س anالات متداول می گوید که افزودن ویژگی ها بسیار وقت گیر بوده و منابع را از دیگر مناطق حساس دور می کند.

"ما مطمئن هستیم که بازی حتی بدون ردیابی اشعه / پشتیبانی از HDR عالی به نظر می رسد ،" این شرکت گفت.

خبر خوب این است که Alan Wake Remastered شامل پشتیبانی از DLSS انویدیا خواهد بود ، بنابراین صاحبان کارت های پشتیبانی شده در صورت تمایل می توانند به وضوح بالاتر برسند. در سایر نقاط ، کاربران با صفحه نمایش فوق عریض می توانند بازی را با نسبت تصویر 21: 9 بومی صفحه نمایش خود انجام دهند ، اگرچه صحنه های کات هنوز 16: 9 خواهد بود. همچنین تعداد زیادی از گزینه های گرافیکی اختصاصی برای رایانه وجود دارد.

حداقل مشخصات رایانه شخصی Alan Wake Remastered سخاوتمندانه است ، اما پس از آن نسخه بازسازی شده یک بازی 11 ساله است:

حداقل مشخصات

CPU: i5-3340 یا GPU معادل آن: Nvidia GeForce GTX 960 یا AMD Equivalent. 2 گیگابایت VRAM RAM: 8 گیگابایت یا بالاتر OS: Win 10 64-bit

مشخصات توصیه شده

CPU: i7-3770 یا معادل GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 یا AMD Equivalent. رم 4 گیگابایتی VRAM: 16 گیگابایت سیستم عامل: Win 10 64-bit

هنگامی که از او پرسیدند چرا این نسخه بازسازی کننده است نه بازسازی ، Remedy گفت که می خواهد بازی را به جای بازسازی کامل به مخاطبان جدید معرفی کند. خوشبختانه ، ما می دانیم که تعداد زیادی از مکان های محصول در بازی اصلی حذف شده است.

https://techbord .com Alan Wake Remastered فاقد ردیابی اشعه و HDR است اما از Nvidia DLSS پشتیبانی می کند - شرایط PC را بررسی کنید

Alan Wake Remastered در 5 اکتبر برای رایانه های شخصی ، پلی استیشن 5 ، پلی استیشن 4 ، ایکس باکس سری X/عرضه می شود. S ، و Xbox One. کسانی که با PS4 Pro بازی می کنند می توانند بین حالت عملکرد (60 فریم در ثانیه) یا حالت کیفیت (4K با 30 فریم بر ثانیه) یکی را انتخاب کنند. PS4 استاندارد به 30 فریم بر ثانیه محدود می شود ، در حالی که رایانه دارای نرخ فریم باز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.