خبر

 • تک بورد - Activision Blizzard پس از کسب درآمد بیش از انتظار ، توسعه Call of Duty را سه برابر می کند

  Activision Blizzard پس از کسب درآمد بیش از انتظار ، توسعه Call of Duty را سه برابر می کند
  8 روز و 10 ساعت قبل

  پس از کسب درآمد قابل احترام در سه ماهه اول ، اکتیویژن بلیزارد قصد دارد حق رای دادن Call of Duty را گسترش دهد. طی سال آینده ، این شرکت قصد دارد حداقل 2000 توسعه دهنده استخدام کند ، تقریباً 3 برابر پرسنل فعلی CoD خود را. AB همچنین عنوان Call of Duty جدید "Premium" بازی Sledgehammer Games را تایید می کند که این پاییز وارد بازار می شود.

  تا حدودی به دلیل همه گیر شدن در خانه ، شرکتهای بازی برای سه ماهه اول سال 2021 درآمد بیش از حد انتظار داشته اند. Activision Blizzard فقط درآمد خالص 2.28 میلیارد دلار برای Q1 را گزارش کرده است. 2021. این شرکت 2.02 میلیارد دلار پیش بینی كرده بود. سود GAAP 0.79 دلار برای هر سهم بود ، هشت سنت بیشتر از انتظار سرمایه گذاران. به عنوان یک نتیجه از اخبار مثبت ، قیمت سهام از امروز صبح هشت درصد جهش کرد و به 93.74 دلار رسید.

  پول ساز اکتیویژن البته Call of Duty بود که این شرکت را به 72 دلار رساند. افزایش درصد در تجارت بین عناوین سنتی CoD و بازی رایگان Call of Duty: Warzone ، اکتیویژن در دو سال گذشته کاربران فعال ماهانه خود را سه برابر کرده و به 150 میلیون بازیکن رسیده است. فقط در Q1 2021 ، MAU به لطف تصمیم خود برای ادغام Warzone در جنگ سرد Black Ops 40 درصد افزایش یافت. بازی CoD همراه آن از زمان راه اندازی در سال 2019 بیش از 1 میلیارد دلار درآمد داشته است.

  https://techbord.com Activision Blizzard پس از کسب درآمد بیش از انتظار ، توسعه Call of Duty را سه برابر می کند

  نیمی از تجارت Blizzard نیز به خوبی انجام شده است. به دنبال Shadowlands گسترش World of Warcraft ، این شرکت با وجود از دست دادن حدود 2 میلیون MAU ، درآمد خود را به 483 میلیون دلار افزایش داد ، که هفت درصد سود داشت. Wccftech خاطرنشان می کند که کاهش MAU Blizzard احتمالاً تا زمان انتشار Diablo IV و Overwatch 2 اصلاح نخواهد شد ، این ممکن است در اوایل سال آینده اتفاق بیفتد.

  علاوه بر این ، بازی های موبایل این شرکت بخش ، King مستقر در سیاتل ، با سودآورترین تولیدکننده پول خود Candy Crush که 609 میلیون دلار درآمد کسب می کند ، آن را خرد می کند.

  در سال آینده ، اکتیویژن قصد دارد به رشد نام تجاری Call of Duty ادامه دهد. به سرمایه گذاران گفت که کار بر روی عنوان جدید این مجموعه تقریباً کامل است. Developer Sledgehammer Games باید بازی ناشناس را در اواخر امسال تحویل دهد. Sledgehammer با دیدن موفقیت Black Ops Cold War همچنین Warzone را در عنوان جدید ادغام خواهد کرد.

خبرهای دیگر از بازی