خبر

 • تک بورد - Activision ادعا می کند که سیستم جدید تقلب Call of Duty به پرونده های شما نگاه نمی کند

  Activision ادعا می کند که سیستم جدید تقلب Call of Duty به پرونده های شما نگاه نمی کند
  8 روز و 4 ساعت قبل

  ظاهراً راننده امنیتی سطح بالا تنها زمانی اجرا می شود که بازی ها فعال باشند ، محافظت از طرف سرور نیز در این سیستم وجود دارد. پرونده های خصوصی یا ادعای Activision.

  چهارشنبه از طریق وبلاگ Call of Duty اعلام شد ، مجموعه جدید توسعه دهندگان ابزارهای بازدارنده تقلب (موسوم به طرح Ricochet Anti-Cheat) شامل درایور سطح کامپیوتر برای رایانه شخصی است که ناشر ادعا می کند فقط در صورت Call of بازی Duty فعال است ، و همچنین تعدادی از ابزارهای سمت سرور که تیم امنیتی CoD برای نظارت بر رفتار پخش کننده و پاسخگویی مناسب استفاده خواهد کرد. هنگامی که نرم افزار در هر بازی اجرا شود ، سیستم Ricochet برای بازی Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Vanguard مبتنی بر جنگ جهانی دوم مورد نیاز خواهد بود.

  خواندن بیشتر

  Ring 0 of fire : آیا اقدامات جدید ضد تقلب Riot Games بیش از حد پیش می رود؟

  با فرض صحت ادعاهای ناشر ، درایور هسته - که قرار است در اواخر امسال به Warzone اضافه شود - فقط نرم افزارهایی را بررسی می کند که سعی می کنند هنگام باز شدن برنامه بازی با فایل های خود تعامل داشته باشند یا در غیر این صورت آنها را تغییر دهند. وقتی بازیکنان بسته می شوند در وبلاگ آمده است که داده های راننده برای تجزیه و تحلیل رفتارهای مشکوک و "کمک در شناسایی کلاهبرداران ، تقویت و تقویت امنیت کلی سرور" مورد استفاده قرار می گیرد.

  به عبارت دیگر ، ظاهراً چنین نخواهد بود دائماً در پس زمینه اجرا می شود هر زمان که رایانه شما روشن است و نمی تواند داده های غیر مرتبط با فایل های Call of Duty را رصد یا گزارش کند. سطح مجوزهای امنیتی که در سایر برنامه های ضد تقلب در سطح هسته مشاهده می شود ، مانند نرم افزار Vanguard (نباید با دنباله Vanguard دوره CoD اشتباه گرفته شود) ، که Riot برای Valorant استفاده می کند. در حالی که جزء سرویس گیرنده ضد تقلب Vanguard فقط در حین اجرای بازی عمل می کند ، از "درایور حالت هسته" استفاده می کند که به محض بارگیری ویندوز در پس زمینه اجرا می شود. (و حتی با توجه به اینکه بخش اعظم سرویس گیرنده Vanguard اکثر عملیات را انجام می دهد ، یک راننده همیشه در سطح هسته همچنان به امنیت توسعه دهندگان دسترسی سطح بالایی را به رایانه شما می دهد و تا تیم امنیتی Riot شما را تحت الحمایه یک مهاجم سوء استفاده کننده قرار می دهد. می تواند هر گونه نقص را برطرف کند ، فرآیندی که ممکن است ساعت ها طول بکشد.)

  تبلیغات

  در پست وبلاگ آمده است که راننده Ricochet در طیف گسترده ای از تنظیمات رایانه شخصی آزمایش شده است تا از ثبات وسیع آن اطمینان حاصل شود و همچنان آزمایش می شود و پس از راه اندازی به روز شد با این حال ، به طور خاص به جزئیات دقیق نمی پردازد یا مدرکی در مورد نحوه دسترسی راننده به سطح هسته بدون قابلیت روشن شدن خود در خارج از برنامه Call of Duty ارائه می دهد یا اینکه آیا می تواند مهاجمان را از فعال کردن نرم افزار در مواقع عدم بازی باز دارد. در حال اجرا است.

  توسعه دهندگان به این موضوع که آیا روش هایی برای گزارش مشکلات مشاهده شده با خود راننده نیز وجود دارد یا نه ، اشاره می کنند ، اگرچه آنها بازیکنان را تشویق می کنند تا به گزارش حوادث تقلب در اینترنت ادامه دهند و دو مورد را فعال کنند. -factor اعتبار حساب برای حساب های خود را. نمایندگان Activision فوراً به پرسش ها در زمان مطبوعات پاسخ ندادند.

  این وبلاگ جزئیات خاصی در مورد نحوه عملکرد ابزارهای پشتیبان Ricochet ارائه نکرده است ، اما اعلام کرده است که سیستم از الگوریتم های یادگیری ماشین استفاده خواهد کرد. برای بررسی داده های بازی روی سرور ، استفاده از آن برای شناسایی روندهای مشکوک و اجرای اقدامات امنیتی مناسب در صورت نیاز.

  Ricochet در کنار به روز رسانی نقشه Pacific Pacific با موضوع جنگ جهانی دوم در اواخر امسال ، با پشتیبانی Vanguard به Warzone اضافه می شود. مدتی بعد.

خبرهای دیگر از بازی