خبر

 • تک بورد - 343 Industries خدمات آنلاین بازی های Xbox 360 Halo را از 13 ژانویه متوقف می کند.

  343 Industries خدمات آنلاین بازی های Xbox 360 Halo را از 13 ژانویه متوقف می کند.


  7 ماه قبل

  بازی‌های Xbox 360 Halo مدتی است که منتشر شده‌اند و از زمان عرضه‌شان ساعت‌ها ما را سرگرم کرده‌اند. با این حال، از 13 ژانویه، 343 Industries خدمات آنلاین بسیاری از بازی‌های Halo را غیرفعال و کاهش می‌دهد، اما این امر شما را از اجرای حالت‌های تک‌نفره و همچنین splitscreen، Forge و LAN منع نمی‌کند.

  سؤالات متداول پشتیبانی Halo به‌روزرسانی شده است تا نشان دهد کدام سرویس‌ها در بازی‌های Xbox 360 Halo غیرفعال می‌شوند. اینها عبارتند از: Halo: Reach، HaloHalo 3: ODST، Halo 3، Spartan Assault، Halo: Combat Evolved Anniversary و Halo Wars.

  پس از 13 ژانویه، خدماتی مانند matchmaking، fileshare، MOTD (مطابقت) روز)، چالش‌ها و موارد اضافی دیگر در دسترس نخواهند بود. برای Halo 4 و Halo Reach، ضبط سرویس و شخصی‌سازی پخش‌کننده نیز کار نمی‌کند، اما این سرویس‌ها همچنان در Halo 3 و ODST در دسترس خواهند بود.

  دستاوردها در HaloHalo 4 و Halo: Reach خواهند بود. نیز تحت تاثیر قرار گیرد، اما نه همه. فقط آنهایی که نیاز به خواستگاری دارند، بر اساس چالش‌ها هستند یا به فعالیت‌های خاصی مرتبط هستند، کار نمی‌کنند.

  https:/ /techbord.com 343 <b>Industries</b> <b>خدمات</b> <b>آنلاین</b> <b>بازی</b> های <b>Xbox</b> 360 <b>Halo</b> را از 13 <b>ژانویه</b> <b>متوقف</b> می کند

  برای بزرگ کردن جدول کلیک کنید.

  باید بدانید که نسخه های سازگار با نسخه های قبلی این موارد بازی‌های Xbox One و Xbox Series X|S نیز کار نمی‌کنند. Halo: The Master Chief Collection و Halo Wars Definitive Edition به سرنوشت مشابهی دچار نخواهند شد. عناوین ارائه شده در مجموعه و DE از خدمات آنلاین مختلف استفاده می کنند، به این معنی که شما همچنان می توانید آنها را همانطور که تاکنون انجام داده اید، بازی کنید.

  در حالی که ممکن است برخی از خواندن این خبر خوشحال نباشند، ما باید در نظر بگیرید که برخی از این بازی ها 15 سال است که در دسترس هستند. از آن زمان، ما Halo 5 Guardians، Halo Wars 2، نسخه‌های بهبودیافته اکثر بازی‌های Xbox 360 Halo و Halo Infinite را داریم، بنابراین توقف پشتیبانی از برخی ویژگی‌های آنلاین اصلاً ضروری نیست.


  تگ ها:

  industries , خدمات , آنلاین , بازی , xbox , halo , ژانویه , متوقف , کند.


  v 24
خبرهای دیگر از بازی