">

خبر

 • تک بورد - 343 اولین فیلم کمپین Halo Infinite را در بیش از یک سال نشان می دهد

  343 اولین فیلم کمپین Halo Infinite را در بیش از یک سال نشان می دهد
  13 روز و 13 ساعت قبل

  شامل جانشین کورتانا و یک "قاتل سادیست اسپارتی" که استاد ارشد را تعقیب می کند.

  خواندن بیشتر

  ما باید در مورد اولین نمایش نسل بعدی Halo Infinite صحبت نکنیم اولین و آخرین باری که در ژوئیه سال 2020 تصاویری از حالت مبارزات انتخاباتی Halo Infinite را دیدیم ، کمی از آنچه دیده بودیم غافلگیر شدیم. در حال حاضر ، با تاخیر در عرضه بازی تنها چند هفته دیگر ، مایکروسافت و 343 Industries یک ویدیوی شش دقیقه ای منتشر کرده اند که جزئیات بیشتری از داستان و گیم پلی دنباله پیش بینی شده را نشان می دهد.

  یک صداگذاری تأیید می کند که داستان سنتی Halo پس از مشارکت Master Master و Cortana "اکنون یک خاطره دور است" در Infinite. در عوض ، John-117 اکنون به دنبال بازیابی و کار با هوش مصنوعی جدید و بسیار ناآگاه با رمز The Weapon است. این دو با هم به دنبال Zeta Halo می گردند تا به سوالات اصلی داستان Infinite پاسخ دهند: "چه اتفاقی برای کورتانا افتاد؟" و "او چه کاری انجام داد که اینقدر اشتباه بود؟" یک نگاه اجمالی به بخشی از دنیای باز بازی "Tacmap" وجود دارد ، که شامل نشانگرهای ماموریت رنگی است که از یک بازی متفاوت انتظار دارید. با تکمیل برخی از این مأموریت ها ، Master Chief کنترل پایگاه های عملیاتی جلو را که برای پیشبرد داستان و ارائه امتیازات جدید کلیدی به نظر می رسند ، به ارمغان می آورد. در مجموع ، Master Chief توسط "یک قاتل سادیست اسپارت به نام Jega 'Rdomnai" تعقیب می شود ، که به نظر می رسد از جناح تبعید شده رنگین قرمز پیمان آمده باشد.

  تبلیغات

  تریلر همچنین یک نگاه سریع به یک منوی ارتقاء عمیق ، که نشان می دهد چگونه توانایی های Master Chief پیشرفت خواهد کرد. بازیکنان می توانند "Spartan Cores" را برای بهبود قابلیت های دفاعی و حرکتی در دسته هایی مانند Grapple Shot ، Shield Core ، Threat Sensor ، Drop Wall و Thruster هزینه کنند.

  در مورد خود عکسبرداری ، تریلر استاد را نشان می دهد رئیس با استفاده از آرایه معمول اسلحه و مواد منفجره ، در حالی که گریپل شات جدید به او کمک می کند تا سلاح های دور دست بگیرد یا خود را به سمت دشمنان بکشد تا یک حمله سریع غوغا کند. ما همچنین نگاهی به برخی از ایستگاه های وسیله نقلیه می اندازیم که باید به Master Chief اجازه دهند هر زمان که بخواهد در Wasp یا Warthog بپرد ، و نبردهای تن به تن با برخی از دشمنان مشکوک رئیس مانند وجود دارد.

  در ادامه خواندن

  Halo Infinite چهارشنبه 8 دسامبر راه اندازی می شود-به صورت ناقص [به روز شده] Halo Inifinite قرار است در 8 دسامبر راه اندازی شود ، اما ویژگی هایی مانند co-op play و مجموعه سفارشی سازی Forge تا دیرتر ارائه نمی شوند به حالت چند نفره جداگانه و رایگان بازی نیز همان روز راه اندازی می شود ، پس از چند هفته قبل بتا برای Xbox Insiders ،

خبرهای دیگر از بازی