خبر

 • تک بورد - 30 زیر 25 دلار: مجموعه ای از بازی های جواهرات پنهان خوب از Steam’s Summer Sale

  30 زیر 25 دلار: مجموعه ای از بازی های جواهرات پنهان خوب از Steam’s Summer Sale
  26 روز و 17 ساعت قبل

  اگر می خواهید چیز دیگری برای پخش شود ، به ما اجازه دهید برشهای عمیق تر را برجسته کنیم.

  بیشتر بخوانید پیش پرده های پیش فرض را فراموش نکنید: بهترین بازی های آینده که در E3 امسال بازی کردیم آخرین نسخه اجرای تابستانی فروش تابستانی Steam حدود یک هفته است که در جریان است و طبق معمول تقریباً در فروشگاه بازی های رایانه های شخصی تخفیف دارد. اما گرچه ممکن است Halos ، Grand Theft Autos و سایر بازدیدهای بزرگ دنیا بیشترین توجه صفحه اول را به خود جلب کنند ، گستردگی گسترده فروش به معنای آن است که یک کامیون از بازی های کمتر شناخته شده اما ارزشمندتر به قیمت های قابل دسترسی تر نیز هست. برای کمک به کسانی که می خواهند کام تعاملی خود را گسترش دهند ، من مجموعه ای از بازی های اخیر زیر رادار را گردآوری کرده ام که هم ارزش وقت شما را دارند و هم تخفیف خوبی دارند.

  برای اینکه روشن شود ، این لیست جامع نیست. چندین هزار بازی در فروش است و متأسفانه ما نمی توانیم همه چیز را بازی کنیم. (مثل همیشه ، در صورت تمایل توصیه های خود را در زیر به اشتراک بگذارید.) ممکن است تعاریف "under-the-radar" متفاوت باشد ، اما اکثریت قریب به اتفاق این لیست شامل بازی هایی است که قبلاً در Ars به ​​آنها اشاره نکرده ایم و من به طور کلی سعی کرد از سرخپوستان با تبلیغات بیشتر مانند هادس و سلست برنده های Ars GOTY جلوگیری کند. بنابراین ، به ما اجازه دهید تا به برخی از بازی های خوب که ممکن است بلافاصله ستودنی به نظر نرسند ، نوری بپوشانیم. فروش Steam در 8 ژوئیه به پایان می رسد ، اما می توانید این توصیه ها را برای بعد نیز معتبر بدانید.

  توجه: Ars Technica ممکن است برای فروش از طریق لینک های موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته غرامت دریافت کند.

  Ape Out em میمون بیرون / em Enlarge / Ape Out.Devolver Digital

  قیمت عادی: 15 دلار قیمت پیشنهادی: 4.94 دلار طول: 2-3 ساعت همچنین روشن: روشن

  در Ape Out ، شما به عنوان یک میمون بازی می کنید که می خواهد بیرون برود. این ضرب و شتم از بالا به پایین در رگ Hotline Miami است ، که فقط خشونت آمیزتر از آن است که بدبینی کند. سطوح و موسیقی متن فیلم های جذاب آنها از نظر رویه ای تولید می شوند ، بنابراین راهی برای حفظ مسیر "صحیح" وجود ندارد. شما به ندرت حرکت را متوقف می کنید ، و اغلب اوقات ، بهتر است کاملا از رویارویی فرار کنید. مانند جاز خوب ، همه اینها هوای بداهه پردازی دارند.

  همه اینها آنچه را که می تواند یک خیال ساده قدرت باشد به چیزی شاعرانه تر تبدیل می کند: میمون سر و صدا ، بله ، اما همچنین مستأصل ، ترس و عصبانی است - راهی که هر موجود گوشه ای در هنگام آزادی به درد می آورد.

  هنر رالی em a /em em rt تجمع / em Enlarge / art of rally.Funselektor Labs Inc.

  قیمت عادی: 25 دلار قیمت پیشنهادی: 17.49 دلار طول: 20 ساعت

  Art of rally یک بازی مسابقه رالی است که از دیدگاه بالا به پایین انجام می شود. این شبیه ساز نیست: اتومبیل ها مانند اسباب بازی های Matchbox به نظر می رسند ، مجوز رسمی ندارند و هیچ راننده دیگری وجود ندارد. اما کرایه بازی خالص هم نیست. می توانید کمک هایتان را بارگذاری کنید ، اما برای دستیابی به زمان های سریع ، حفظ احساس وزن ، گرفتن ، حرکت و تعادل ماشین خود ، باید احشام را رام کنید.

  یک حالت شغلی وجود دارد که شما را مجبور می کند دوره های مختلف تجمع و تابلوهای امتیازات برای مقایسه زمان های مخالف. اما جایی که هنر رالی برتر است ، یافتن آن منطقه ناخودآگاه است که با دستیابی به تمرکز واقعی از طریق یک بازی ویدیویی همراه است. سبک مینیمالیستی ، رنگهای جسورانه ، موسیقی متن فیلم الکترو و هندلینگ کاملاً محکم برای ایجاد یک حالت تقریباً مراقبه ای - فقط شما هستید ، آن جاده پر پیچ و خم و نیاز به سریع رفتن دارید ، بدون اینکه حواس پرتی بین آنها ایجاد شود. قبل از چشمان شما em قبل از چشمان شما / em Enlarge / Before Your Eyes.Skybound Games

  قیمت عادی: 10 دلار قیمت پیشنهادی: 7.99 دلار طول: 1-2 ساعت

  Before Your Eyes یک بازی روایت محور است و دارای یک ذکاوت درخشان است. این داستانی است در مورد یادآوری خاطرات زندگی یک هنرمند پس از مرگ ، و شما با چشمک زدن لحظه به لحظه می پرید. در نقاط مختلف ، نمادی از چشم بر روی صفحه ظاهر می شود. اگر روی آن معلق شوید و چشمک بزنید ، جزئیات بیشتری در مورد صحنه موجود کشف خواهید کرد. در نهایت ، یک نماد مترونوم ظاهر می شود. از آن نقطه به بعد چشمک بزنید ، و حافظه تمام خواهد شد ، صرف نظر از اینکه شما کاملاً آن را مصرف کرده باشید. سپس به مرحله بعدی می روید.

  شما به وب کم احتیاج دارید - گرچه هنوز هم می توانید بدون آن بازی کنید - اما به عنوان مکانیکی طراحی شده برای بیان نکته ای در مورد اجتناب ناپذیری زمان و یافتن آرامش با حسرت ، اگر کمی روی بینی باشد ، قدرتمند است. زندگی به همان اندازه که نیاز به چشمک زدن دارد با ثبات پیش می رود. این معامله ای است که باید بپذیریم. خاطرات به صورت پاشش ناقص زمان پدیدار می شوند. تلاش برای ماندن در یک لحظه روشن خاص ، مبارزه با طبیعت برای باز نگه داشتن چشمان خود تا زمانی که ممکن است ، دانستن اینکه حتما پیشرفت خواهید کرد ... این نوعی تجربه خارجی است که فقط می توانید از یک بازی ویدیویی بدست آورید.

  مشکلات قبل از چشمان شما وجود دارد. این بازی با روایت خود ادامه می یابد و می میرد و بازیکنان میانی در پایان زمان 1.5 ساعته احساس می کنند که کمی پخته نشده اند. یک پیچ و تاب در اواسط بازی وجود دارد که نزدیک به منطقه cloying است. عناصر سرگردان انتخاب بازیکن بی نیاز به نظر می رسند ، تهدید می کنند که داستان روایت شده را تضعیف می کنند. هنوز هم ، داستان اصلی والدین که گذشته خود را روی فرزندان خود می گذرانند بیش از آنکه فکر شود ، قابل تأمل است. عمدتا ، ارزش آن را دارد که به عنوان آزمایشی در تعامل غیر ارادی مورد توجه قرار گیرد.

  Dandara em Dandara /em. Enlarge / Dandara.Raw Fury

  قیمت عادی: 15 دلار قیمت پیشنهادی: 4.49 دلار طول: 8-10 ساعت همچنین روشن: Switch، Xbox، PS4 ، iOS ، Android

  Dandara برنامه نویسان را دوباره پیکربندی می کند. به جای پرش های قوس دار یک بازی ماریو ، قهرمان تیتولار فقط در خطوط مستقیم حرکت می کند ، از دیوارها می پرد و هوا را مانند کاتانا برش می دهد. نمی توانید راه بروید یا بدوید. در ابتدا یک احساس خارجی است ، اما بلافاصله حرکت در جهان را طراوت و جذاب می کند.

  این یک Metroidvania است ، بنابراین انتظار دارید سهم خود از عقبگرد و توانایی های خود را ارتقا دهید. این روایت از نظر نمای مکتوب نازک است اما همچنان از نظر تصویر غنی است و از نظر لحن متمرکز است. (به نام بازی بگردید تا در مورد آنچه در اینجا اتفاق می افتد تصور کنید.) و گرچه کار دشواری است ، اما به سختی بسیاری از برنامه سازان پیکسل آرت نیست. Dandara به توانایی شما در یادگیری احترام می گذارد و هرگز از آنها حمایت نمی کند.

  Eliza em Eliza /em. Enlarge / Eliza.Zachtronics

  قیمت عادی: 15 دلار قیمت پیشنهادی: 7.49 دلار طول: 5-7 ساعت همچنین روشن: روشن

  < p> الیزا یک رمان تصویری است که ممکن است خوانندگان عادی ارس را مجذوب خود کند ، زیرا اساساً درمورد آنچه اتفاق می افتد اگر آمازون الکسا را ​​به یک درمانگر تبدیل کند ، اتفاق می افتد. شما به عنوان Evelyn ، یک توسعه دهنده سابق مشاور مجازی عنوان بازی می کنید. او بعد از یک واقعه آسیب زا و فرسودگی شغلی ، کنسرت صنعت فناوری خود را ترک کرد ، اما سه سال بعد به عنوان یکی از "پروکسی های" هوش مصنوعی به آمازون بازگشت ، و به عنوان مشاوره (یا تلاش برای ، حداقل) تعدادی از مردم واقعاً آشفته. در تمام این مدت ، این ابزار انبوهی از داده ها را در روند کار جمع می کند.

  خواندن بیشتر بررسی الیزا: فرهنگ راه اندازی با یک داستان علمی جذاب در یک داستان جذاب و جذاب روبرو می شود. در بیشتر قسمت های بازی ، این به این معنی است که شما فقط دکمه ها را فشار می دهید ، تأیید می کنید که دستگاه به شما می گوید که همانطور که این بیماران در جستجوی کمک روح خود را برهنه می کنند ، بگویید. به عنوان یک مکانیک بازی ، این موضوع متناسب است: Evelyn یک زن کم حرف است ، و مطمئن نیست که آیا کار او واقعاً نتیجه خوبی داشته است. وقتی در آن حالت هستید ، گاهی اوقات تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که از کار جدا شوید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

  سرانجام ، شما و ایولین از راه هایی که انتظار دارید ، اختیارات بیشتری کسب می کنید. در خارج از جلسات درمانی ، شما با افراد دیگر در زندگی Evelyn ارتباط برقرار می کنید ، از افراد شکاک تا انجیلی های فناوری. اما در کل ، صداگذاری م effectiveثر است ، و نوشتار همچنان بی نقص و شفاف باقی می ماند. این یک بازی است که س asksالات مرتبط و تحریک آمیز را می پرسد اما از ارائه پاسخ آسان در مواردی که وجود ندارد امتناع می کند.

  اگر پیدا شود… em اگر پیدا شود ... / em Enlarge / If Found .... Annapurna Interactive

  قیمت عادی: 13 دلار قیمت پیشنهادی: 8.44 دلار طول: 2-3 ساعت هم چنین : Switch، iOS

  If Found game یک بازی در مورد کاسیو است ، زن جوانی که به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده و به یک جزیره کوچک در ساحل غربی ایرلند به خانه بازگشته است. اوایل دهه 90 است ، او ترنس است و نه خانواده و نه زادگاهش او را واقعاً نمی پذیرند. او به تعداد معدودی از دوستان که به طور مشابه اخراج شده اند پناه می برد و تجربه می کند.

  تبلیغات

  پخش اگر پیدا شود about درباره پاک کردن است. قسمت عمده بازی به عنوان طرح ها و یادداشت های پر جنب و جوش در صفحات مجله Kasio’s وجود دارد که شما یکی یکی آنها را پاک می کنید تا داستان را به جلو ببرید. این می تواند از نظر احساسی وحشیانه به نظر برسد. اما این بازی می فهمد که ما نه تنها برای از بین بردن ، بلکه برای ایجاد یک صفحه تمیز نیز پاک می کنیم. به عبارت دیگر ، چهار هفته به تصویر کشیده شده در فیلم If Found like مانند یک خاطره بازی می کند ، خاطره ای که برای زندگی شخصیت اصلی آن بسیار مهم است اما مشخص نمی کند چه کسی رو به جلو می رود.

  این یک بازی در مورد اتصال است ، در نهایت ، هم بین شخصیت های درگیر و هم بین بازیکن و خود بازی. قرار دادن بازی در یک ژورنال ، چه رسد به پاک کردن آن ، باعث ایجاد احساس صمیمیت حیرت انگیز می شود و اسکریپت کاملاً ایرلندی با اصطلاحات واژه نامه پاپ آپ پر شده است تا شما را بیش از حد یک فرد خارجی قلمداد کند. این یک بازی خوشحال کننده نیست و داستان B استعاری آن به خوبی طرح اصلی نیست. با این وجود ، If Found story داستانی تأثیرگذار و واقعی درباره چگونگی لحظه های کوچک است که می تواند دنیای کسی را در معرض خطر قرار دهد.

  در آبهای دیگر em در آبهای دیگر / em بزرگتر / در آبهای دیگر. همسفر

  قیمت عادی: 15 دلار قیمت واقعی: 7.49 دلار طول: 5 -7 ساعت نیز روشن: سوییچ

  در آبهای دیگر دکتر Ellery Vas ، یک بیگانه شناس ، که در جستجوی زندگی در اقیانوس های وسیع یک سیاره بیگانه است ، دنبال می کند. پیچ و تاب این است که شما به عنوان او بازی نمی کنید - در عوض ، شما AI در لباس غواصی او هستید. به همین ترتیب ، شما از طریق یک رابط کاربری سرد و شلوغ ، تمام نقاط و خطوط و جعبه ها ، این دنیای جدید را مشاهده می کنید. او اهداف گسترده ای را برای رسیدن به شما در طول هر عملیات انجام می دهد ، و شما بر این اساس او را از طریق موارد ناشناخته هدایت می کنید ، و در این راه به طور فزاینده ای کشف مهمتر می کنید.

  به سرعت مشخص می شود که در آبهای دیگر یک بازی در مورد موجودات مختلف است هماهنگ موجود درک شما از جهان از طریق واکنش های Ellery ، یادداشت های تحقیقاتی و طرح های ارائه شده است. وقتی او دچار هیبت می شود ، کنجکاو می شوید ، و هنگامی که او عصبی می شود ، احساس ترس شروع به خزیدن می کند. این نشان از نوشتن بازی و موسیقی متن فوق العاده این است که با موفقیت دنیای خود را زنده می کند ، و احساس شگفتی ایجاد می کند ، کاملاً از طریق متن و طراحی صدا.

  روایت گسترده تر ، مضامین مشابهی را جستجو می کند. این تعلیمی است ، با یک نکته روشن درمورد اینکه چگونه سرمایه داری این هماهنگی محیطی را بر هم می زند ، اما در مورد آن هوشمندانه عمل می کند. نکته منفی این است که این بازی با درصد تکمیل و ورودی های خالی موجود برای پر کردن ، این جهان ناشناخته را به چیزی طبقه بندی تبدیل می کند. این با خم شدن علمی بازی کار می کند اما احساس رمز و راز را کاهش می دهد. هنوز هم ، برای کسانی که به دنبال بیان واضح ماجراجویی متن هستند ، در آبهای دیگر دوست داشتنی است.

  کوههای تنهایی: سرازیری em کوههای تنهایی: سرازیری / em Enlarge / Lonely Mountains: Downhill.Thunderful Publishing

  قیمت عادی: 20 دلار قیمت واقعی: 9.99 دلار طول: 5-6 ساعت (30+ ساعت برای افراد کامل) همچنین روشن: Switch ، Xbox ، PS4

  Lonely Mountains: Downhill یک بازی دوچرخه سواری کوهستان مبتنی بر فیزیک است. تعداد انگشت شماری کوه وجود دارد ، شما همیشه از بالای آن شروع می کنید و باید به صورت یک تکه به پایین هر مسیر بروید. به پایان رساندن دویدن در یک زمان خاص یا با حداقل پاک کردن ، چالش هایی کامل را به همراه خواهد داشت که با دوچرخه و لباس های جدید به شما پاداش می دهد. Spoiler: سقوط خواهید کرد و دوباره خراب شد و دوباره. و دوباره.

  این کمدی است تا ناامید کننده. بیشتر مسیرها در تمام طول مسیر دارای ایست بازرسی هستند و تردد سریع انجام می شود. یک کشش مداوم بین رسیدن سریعتر به انتها وجود دارد - به طور بالقوه از قسمتهای مسیر کاملاً پرش می کنید - و آواتار خود را با ظرافت از طریق سنگها ، درختان و شکافها راهنمایی می کنید. وقتی با سرعت بیشتری به سمت پایین حرکت می کنید ، احساس حرکت و حرکت فوق العاده ای احساس می شود ، اما شکننده هستید و این نکته است.

  این یک آرامش است. هیچ موسیقی پس زمینه ای وجود ندارد ، فقط صدای نهرهای دویدن ، پرندگان جیر جیر و لاستیک های دوچرخه سواری است که در برابر خاک جمع می شوند. شما هرگز با افراد دیگری روبرو نمی شوید. بعضی اوقات ، می توانید به طور کامل از دوچرخه پیاده شوید و منظره زیبایی را تحسین کنید. فراتر از یک بازی سرگرم کننده و سرگرم کننده ، Lonely Mountains: Downhill بازتابی غیرمنتظره در مورد جایگاه ما در طبیعت می شود.

  ماکت em ماکت / em Enlarge / Maquette.Annapurna Interactive

  قیمت عادی: 20 دلار قیمت پیشنهادی: 15 دلار طول: 3-4 ساعت همچنین در: PS4 ، PS5

  سطوح گیج کننده اول شخص Maquette مانند مجموعه ای از عروسک های تو در تو ساخته شده است. در مرکز هر یک یک دیوراما قرار دارد. یک شی object را در تنظیمات اندازه مدل خود حرکت دهید ، و عملکرد در مقیاس بزرگتر در لایه با اندازه نرمال خارج از آن منعکس می شود. هرچه بیشتر بیرون می روید ، هر لایه از جهان به تدریج بزرگتر می شود. در نتیجه ، هر شی می تواند در یک لحظه کوچک و برجسته باشد. یک کلید در کوچکترین مدل به یک پل در یک مدل کامل تبدیل می شود. ترک های کوچک در یک لایه در لایه دیگر به شکاف گسترده ای تبدیل می شوند.

  خواندن بیشتر Ars 13: برترین بازی های مستقل ما از PAX East 2020 چارچوب این مکانیک مبتکر داستان مردی است که در یک عشق قدیمی تأمل می کند. من آن را صادقانه و غیر معمول بالغ یافتم ، اما گاهی اوقات مرز بین قلب باز و تویی را طی می کند. صرف نظر از این ، مضامین روایت برای این روش بازی متناسب ساخته شده است: اولین بوسه می تواند به دنیای جدیدی از تجارب منتهی شود ، همانطور که یادگاری ولگردی می تواند موجی از خاطرات را به یاد بیاورد ، همانطور که شکافی که برطرف نشده است می تواند به شکل مارپیچ درآید. تخریب یک رابطه یک عاشقانه کوتاه ، یک کل خود را آگاه می کند. ساختار معماهای آن با گذشت زمان باز می شود ، اما Maquette همیشه تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که آنچه انجام می دهید بر آنچه می شنوید بنا می شود. این بهترین کاری است که برای آن انجام داده است.

  اگر شکایتی وجود دارد ، این است که هر معما یک "پاسخ درست" دارد. گاهی اوقات یک راه حل کمتر مربوط به کار کردن با منطق بازگشتی بازی و بیشتر یافتن چیزهای مورد نیاز برای پیشرفت است. هنوز هم ، در یک بازی درباره کسی که از گذشته محدود درسهای خاصی می آموزد ، نداشتن فضای بازی به سبک Portal قابل درک است. فکر کردن در مورد یک بازی آینده که بیشتر با این سیستم ها اجرا شود وسوسه انگیز است ، اما در حال حاضر ، Maquette یک ازدواج موثر با مضامین ساده و گیم پلی پیچیده است.

  Olija em Olija /em. Enlarge / Olija.Devolver Digital

  قیمت عادی: 15 دلار قیمت پیشنهادی: 9.89 دلار طول: 5-6 ساعت همچنین روشن: سوییچ ، ایکس باکس ، PS4

  اولیا یکی دیگر از برنامه نویسان 2D است که به طور منحصر بفرد در هوای رمز و راز از دنیای خود برتری دارد. این داستان از فارادی ، یک ارباب کشتی غرق شده است که در یک سرزمین ناشناخته خصمانه که توسط پوسیدگی مشخص شده است ، روایت می شود. او به زودی یک هارپون افسانه ای پیدا می کند که می تواند از طریق آن از راه دور حمل کند یا هنگام پرتاب به طرز جادویی به او برگردد. فارادی سپس درگیر یک ماجراجویی گسترده می شود تا سرزمین را از شر یک شر پنهان خلاص کند و بقیه خدمه خود را به خانه برساند.

  این یک "قهرمان قهرمان" قدیمی است ، با بخش های پازل ، توانایی های غیرقابل باز کردن ، مناطق پنهان ، و رئیس دعوا. اما اولیجا در جزئیات برجسته است. مشتاق نیست که در هر مرحله خودش را توضیح دهد. متعهد به ارائه یک سرزمین خارجی است. گفتگو و موسیقی پراکنده است ، که اغلب برای نشان دادن لحن جوانی وجود دارد. برش ها در زمان های ضرب و شتم پایان می یابند. صفحه های تلنگر با بیان تاریخ سرسبز هستند. چه چیزی قدرت خود را به زوبین داد؟ چه کسی اسکلت آویزان در این غارها را ساکن کرده است؟ چرا این کشتی فرشته قدیمی به شما کمک می کند؟ این سرزمین شخصیت دارد ، اما شکاف ها دقیقاً به اندازه ای هستند که فضای لازم برای ذهن شما را برای رنگ آمیزی بین خطوط ایجاد می کند.

  اولیا بازی خاصی نیست. بعضی از صفحه ها کاملاً بدون دشمن و یا پرش های طلبکارانه هستند. و در حالی که مبارزات می توانند زیپ و کرانچ رضایت بخشی داشته باشند ، فارادی غالباً به روشی سقوط می کند و به جهشی می پردازد که با مرزهای نامرتب هم مرز است. اما همه اینها به این ایده کمک می کند که این دنیا در آنجا نیست که شما بتوانید تا حد کنونی بر آن مسلط شوید. در ساعت پنج صبح ، اولیا وارد می شود ، حرف خود را می زند و بیرون می رود. به نظر می رسد خام است ، اما این یک بازی است که در آن هر عنصر احساس هدف می کند. این بازگردانی عناوینی است که "ایجاد جهان" را در سیاهههای مربوط به جمع آوری صدا و مجلات وارد نمی کند.

  علائم Sojourner em علائم Sojourner /em. Enlarge / Signs of the Sojourner.Echodog Games

  قیمت عادی: 20 دلار قیمت پیشنهادی: 13.99 دلار طول: 4- 5 ساعت

  تبلیغات

  علائم Sojourner یک بازی کارت ساخت عرشه است ، اما هدف شما این است که به جای اینکه دشمنان را از بین ببرید ، با همتای خود کار کنید و کارت های زنجیره ای را برای ادامه کار در مکالمات به بهترین شکل ممکن انجام دهید. شما به عنوان یک تاجر مسافر بازی می کنید که سعی می کنید مغازه مادر دیر مادرشان را زنده نگه دارد ، و مسیرهای کاروان او را برای تأمین کالاهای جدید دنبال کنید. برای به دست آوردن این کالاها ، شما در هر شهر محلی را گپ می زنید ، مکالمات شما با چرخش های متناوب در بازی کارت نشان داده می شود. هدف این است که نمادها در انتهای هر کارت مطابقت داشته باشد ، به نوعی مانند دومینو. این کار را با موفقیت انجام دهید و تعامل مثبتی خواهید داشت. شکست می خورد ، و همه چیز ترش می شود. بعد از هر مکالمه ، شما یکی از 10 کارت موجود در عرشه خود را با کارت جدیدی از جدیدترین گپ خود جایگزین می کنید.

  خواندن بیشتر ویدئو: Slay the Spire یک بازی دوستانه مرگ است ، اما درست کردن آن سخت بود همه این کار به سادگی شروع می شود ، زمانی که شما در آسایش شهر خود ایمن باشید ، اما به تدریج با معرفی انواع جدید و ناشناخته کارت ، کارتهای "خستگی" بی فایده از دورتر در عرشه شما جمع می شوند و موارد دیگر گزینه های مقصد سفر باز می شود.

  می بینید این کجا می رود؟ با گذشت زمان ، عرشه شما نشان می دهد که چگونه سفرهای شما شخصیت شما را شکل داده است. شما تجربیات گذشته خود ، افرادی را که ملاقات کرده اید ، در دست دارید. شما برخی را با خود نگه دارید. دیگران را پشت سر می گذارید هرچه بیشتر از آنجا دور می شوید ، عرشه شما بیشتر بهم می خورد ، و این باعث می شود "گفتگو" با دستانی که قبلاً آشنا بودند به خانه سخت تر شود. هرچه بیشتر کار کنید ، خستگی شما بیشتر می شود و این باعث می شود که مبادلات دلپذیر با هر کسی دشوار باشد. اگر به این موضوع نگاه می کنید و فکر می کنید ، "خوب ، به نظر نمی رسد چیزی که من می توانم همیشه برنده شوم" ، فقط درمورد دریافت آن هستید. نشانه های Sojourner گاهی اوقات می توانند هوشمندانه تر از زندگی واقعی باشند ، اما به عنوان بیانگر آن تنش تلخ و شیرین بین تبدیل شدن به شخص خود و وفادار ماندن به ریشه های خود ، این یک اقدام سازنده و سازگار با عرشه است.

  Super Mega Baseball 3 em Super Mega Baseball 3 /em. Enlarge / Super Mega Baseball 3.Metalhead Software Inc.

  قیمت عادی: 45 دلار قیمت پیشنهادی: 24.74 دلار طول: این یک بازی ورزشی است. همچنین در: Switch ، Xbox ، PS4

  Super Mega Baseball 3 اصل آنچه را که باعث ایجاد بیس بال بیس بال می شود را به تصویر می کشد ، بدون اینکه در سیستم های پیچیده سیمتی مانند MLB: The Show گیر بیفتید. اصول اصلی هنوز وجود دارد - مخلوط کردن و مکان یابی ، صبور بودن در صفحه ، به حداکثر رساندن مهارت های لیست خود در شرایط مناسب ، و غیره - اما سریعتر بازی می کند ، کنترل آن راحت تر است و لمس های کوچکی را که ایجاد می کند تقویت می کند یک روز در پارکینگ جهان کوچک خود را داشته باشد.

  خواندن بیشتر بازی های عشق: بازی های مشترک مورد علاقه ما برای بازی با یک شریک تیم های ساخته شده (Sirloins ، Overdogs و غیره) و بازیکنان (Hammer Longballo) ، Immaculo Spectaculo و غیره) دارای زیبایی بزرگتر از زندگی هستند. در سومین فراخوان اعتصابی ، مشتاقان با اشتیاق غر می زنند پارچها به طور آشکار "تجهیزات" خود را بر روی تپه تنظیم می کنند. هر ورزشگاه مکانی کاملاً متفاوت است.

  بازی آنلاین و تعاونی وجود دارد و همچنین یک حالت حق رای دادن تقریبا عمیق تر از نمایش نیست اما همچنان به شما امکان می دهد طی چندین فصل یک تیم را توسعه دهید. با گذشت زمان ، لیست شما به یک مهمانی RPG شباهت پیدا می کند ، و هر بازیکن ویژگی های مخصوص به خود و شخصیت بزرگ خود را به ارمغان می آورد. Super Mega Baseball 3 نزدیکترین چیزی است که به نسخه مدرن بازی قدیمی Ken Griffey Jr نینتندو وجود دارد - این بیس بال از طریق یک لنز تئاتر است.

  The Longing em The Longing / em Enlarge / The Longing.Application Systems هایدلبرگ

  قیمت عادی: 15 دلار قیمت پیشنهادی: 11.99 دلار طول: 25 ساعت - 400 روز همچنین در: سوئیچ

  بازی شخصی سال من از سال 2020 ، The Longing جایی بین یک بازی بیکار ، یک Tamagotchi و یک شایعه در مورد زندگی طبقه متوسط ​​خود است. شما به عنوان یک موجود کوچک و دلفریب که با نام A Shade شناخته می شود بازی می کنید ، که از دست یک پادشاه عظیم الجثه در حفره های یک شبکه غار زیرزمینی ناشی می شود. پادشاه به شما می گوید که قدرت او رو به زوال است و باید 400 روز بخوابد تا قدرت خود را بدست آورد. او درخواست می کند که هرچه زمان او را بیدار کرد ، در آن زمان او به طور مبهم قول می دهد "به تمام ترس و اشتیاق پایان خواهد داد".

  خواندن بیشتر بهترین بازی های Ars Technica در سال 2020 در آن زمان ، یک تایمر 400 روزه شروع به تیک زدن می کند . در زمان واقعی بازی تمام می شود و هنگام بستن بازی مکث نمی کند. از آنجا ، به شما بستگی دارد. شما می توانید با تهیه فضای مناسب برای زندگی موقت Shade ، طراحی نقاشی هنری و خواندن آثار واقعی ادبیات مانند Moby Dick یا so Spoke Zarathustra ، به طور بالقوه (و با مهربانی) سرعت بخشیدن به تایمر را اطاعت کنید. یا می توانید ، با نادیده گرفتن وظایف خود ، گشت و گذار در مورد آنچه رازها (یا غیر رازها) فراتر از خانه شما است ، گشت بزنید ، و در جستجوی تحقق بالقوه بیشتر - اما احتمالاً خودخواهانه - بیشتر در معرض شک و تاریکی قرار بگیرید. در هر صورت ، تایمر سرانجام تمام می شود و یکی از پایان های متعدد رخ می دهد.

  شما می توانید نقاط خاصی را در غارها علامت گذاری کنید تا Shade به طور خودکار به آنها برگردد ، اما او با سرعت یخبندان راه می رود. هیچ دشمنی برای مبارزه وجود ندارد ، هیچ سیستم گیم پلی متراکمی برای از دست دادن خود وجود دارد ، حواس او را پرت می کند ، و باعث می شود اقدامات خود را به یک جهت خاص هدایت کنید.

  این کاملاً رد طراحی محبوب بازی است ، اما اگر شما خرید در ، The Longing از کندی و مینیمالیسم خود برای جلوه ای فوق العاده استفاده می کند. بسیاری از اکتشافاتی که می توانید در غارها داشته باشید به عنوان افشاگری های واقعی احساس می شوند ، نه انتهای مسیرهای آرد سوخاری که با دقت ترسیم شده اند. تصاویری از زیبایی استعاره ای و یک نمره خالی از سکنه وجود دارد که برای علامت گذاری لحظه های حساس به داخل و خارج شناور است. سپس ، با گذشت زمان ، جهان در پرتو جدیدی مشاهده می شود: راه های جدیدی باز می شود ، اما آنچه قبلاً تازه بود می تواند به روال تبدیل شود. در طول این مدت ، رمز و راز کافی برای درگیر کردن شما وجود دارد ، اما همیشه فضای کافی برای بررسی وضعیت تنهایی Shade وجود دارد. نتیجه یک بازی است که شما را مجبور می کند سوالات اساسی را در نظر بگیرید: به چه کسی خدمت می کنید؟ و منتظر چه هستید؟

  مسنجر em مسنجر / em Enlarge / The Messenger.Devolver Digital

  قیمت عادی: 20 دلار قیمت پیشنهادی: 7.99 دلار طول: 12-15 ساعت همچنین روشن: سوئیچ ، Xbox، PS4

  توصیه مسنجر بدون اسپویلر دشوار است ، زیرا چیزی که آن را فراتر از کلون یکپارچهسازی با سیستمعامل روزمره Ninja Gaiden تبدیل می کند ، یک پیچ و تاب بزرگ در اواسط بازی است که کل پروژه را مجدداً ترکیب می کند. در حال حاضر ، بگذارید فقط بگوییم که اگر شما به دنبال به چالش کشیدن برنامه نویسان 2D در عمل هستید ، این یکی از موارد خوب است ، نه تنها کنترل دقیق ، بلکه به طرز شگفت انگیزی متفکر به عنوان یک نگاه به نحوه کار طراحی سطح. این رویکرد متراکم و درون نگرانه همچنین کمک می کند تا این بازی به یکی از جالب ترین بازی های سال های اخیر تبدیل شود.

  ژاکت بزرگ بزرگ Wide Ocean em ژاکت بزرگ Wide Ocean /em Enlarge / Wide Ocean Big Jackets. پنجه های مناقصه

  قیمت عادی: 8 دلار قیمت پیشنهادی: 1.99 دلار طول: 1- 2 ساعت نیز روشن: Switch، iOS

  Wide Ocean Big Jacket یک بازی داستانی سریع در مورد زندگی یک زن و شوهر جوان است که خواهرزاده و دوست خود را برای اردو بیرون می آورند. این از نظر طبیعی بودن بسیار برجسته است ، که بیشتر از هر چیز دیگری در مورد بازی در کل می گوید. این یک داستان ملایم و خونسرد در مورد عشق را روایت می کند ، هم در حالی که جوان است با آن کنار می کشید و هم در سنین بالاتر بهتر آن را درک می کنید. این یک ملودرام گسترده نیست. هیچ پیچ و تاب غم انگیزی وجود ندارد. درعوض ، در چهار زندگی اصلی خود به لحظات کوچک و واقعی متمرکز است که با کسانی که ممکن است تبدیل شوند صحبت می کند. به وضوح نوشته شده است ، به این ترتیب شخصیت های خود را از طریق آنچه گفته نمی شود به همان اندازه که هست غنی می کند. مانند اتفاقی که در واقعیت افتاده بازی می کند.

  از نظر تعامل ، کت بزرگ Wide Ocean نسبتاً سبک است. کمی پیاده روی می کنید و چند کار ساده را انجام می دهید. جالبتر نحوه کارگردانی آن است: همیشه از چشم دوربین گسسته ، به سرعت از عکس به عکس برش می خورد. هر صحنه در یک فضای باریک و زنده واقعاً پر از جزئیات مهم واقع شده است. با نگاه بلافاصله به ورای اشیا ، همیشه یک دیوار بزرگ رنگی وجود دارد. به این ترتیب ، هر صحنه به نوعی فضای حافظه شباهت دارد ، یک صحنه رویایی که عکس فوری را به موقع بیرون می کشد. آنها اغلب خنده دار نیز هستند.

  بازدیدهای سریع برای 15 بازی دیگر که ارزش امتحان دارند em Umurangi Generation. /em Enlarge / Umurangi Generation.Origame Digital، Playism

  برای بستن ، در اینجا مجموعه دیگری از توصیه های کم تبلیغات است که در فروش است. در قالب شلیک سریع:

  Distant Worlds: Universe (14.99 دلار): یک بازی 4X مبتنی بر فضای کاملا عظیم و کاملاً سخت. رابط کاربری آن کمی بهم ریخته است و دنباله ای در آینده در حال آمدن است ، بنابراین ما فقط وقتی فروخته می شود غوطه ور می شویم.

  داونول (0.98 دلار): یک کراس حرکتی ، آزمایش رفلکس ، لو-فی بین شلیک به بالا و platformer که در آن شما همیشه رو به پایین سقوط. این پیچیده تر از آن است که به نظر می رسد (همچنین در Switch ، PS4 ، iOS ، Android).

  FAR: Lone Sails (7.49 دلار): یک دستگاه پیمایش کناری 2.5D آرام و جوی (a la Inside) که سیستم عامل پازل را با حفظ یک آراستگی ترکیب می کند. وسیله نقلیه در حال حرکت در یک منظره پس از آخرالزمانی. (همچنین در Switch ، Xbox ، PS4 ، iOS ، Android).

  Heaven’s Vault (12.49 دلار): یک ماجراجویی علمی تخیلی آهسته و متفکر درباره باز کردن قفل یک زبان گمشده. نمی ترسد که چیزهایی را از دست بدهید و روایت آن را مطابق با آن تطبیق دهید ، حتی اگر متوجه نشوید که چه اتفاقی می افتد. (همچنین در Switch ، PS4).

  Iconoclasts (5.99 دلار): یک پلتفرم 2D پیکسل هنری که خود را با یک داستان ظریف از دین ، ​​محیط زیست ، ایدئولوژی های درگیر و افراد دشوار جدا می کند. (همچنین در Switch ، Xbox ، PS4).

  Industries of Titan ($ 23.99): یک سیم کارت مدیریت شهری ناخوشایند ، فرازمینی ، سایبرپانک مانند شما است که به شما امکان می دهد تا در آغوش ساختمان های داخلی و داخلی ساختمان های خود را تنظیم کنید. سرمایه دار Be warned that it’s still in early access.

  Islanders ($2.49): Another city builder, but one that's uniquely chill in tone, minimalist in scope, and roguelike-like in structure.

  Paper Beast ($11.99): A surrealist VR game about beholding and interacting with ecosystems in another world, from the designer of the all-time classic Another World. (Also on PS4).

  Paradise Killer ($13.99): A wild, free-form detective game where you try to deliver justice from a murder mystery, with “try” being the key word. The protagonist’s name is Lady Love Dies, to give you an idea of the aesthetic. (Also on Switch).

  Per Aspera ($20.09): A planetary terraforming sim and hardcore management game with a hard sci-fi bent and a bigger focus on narrative than most games in the genre.

  Quadrilateral Cowboy ($9.99): A puzzle game about committing heists that turns command-line programming into a game mechanic instead of treating “hacking” as a simple A-to-B process.

  Shadow Tactics: Blades of the Shogun ($3.99): A real-time, isometric, tactical stealth game set during Japan’s Edo period with a playful, toy-box feel. The team behind this went on to make last year’s excellent but somewhat overlooked Desperados III, which itself is on sale for $25. (Also on Xbox, PS4).

  Three Fourths Home ($0.74): A brief yet affecting narrative game that explores the American struggle across generations and the power of familial support. One of the few games set in the Midwest. (Also on Switch, Xbox, PS4).

  Trials of Fire ($15.99): A complex turn- and card-based roguelike that’s designed like a mix of XCOM and Slay the Spire.

  Umurangi Generation ($11.24): A righteous, anxious first-person photography game set in the self-proclaimed “shitty future” that treats its photo-taking seriously. It has an excellent soundtrack, too. (Also on Switch).

خبرهای دیگر از بازی کردن