خبر

 • تک بورد - 2K دارای یک بازی

  2K دارای یک بازی "Marvel دیدار XCOM" است ، می تواند در E3 مشخص شود
  12 روز و 2 ساعت قبل

  شایعه سازی: XCOM و نسخه های مدرن آن از بزرگترین عناوین چرخشی هستند که تاکنون ساخته شده اند ، اما چگونه می توانید آنها را حتی بهتر کنید؟ البته شخصیت های ابرقهرمانان و خبیث های مارول را عوض کنید. به نظر می رسد که این سناریوی فانتزی یک واقعیت است و بازی می تواند در E3 اعلام شود.

  کاربر Reddit "swine_flu_greg " لیستی از چهار عنوان اعلام نشده از بازی های 2K را فاش کرد: NBA 2K22 ، spinoff Borderlands به نام Wonderlands ، یک بازی اکشن با نام رمز Vault و "XCOM با مارول پروژه قهرمانان "، با نام رمز CODA و از سازنده XCOM Firaxis است. همچنین گفته شده است که برخی از بازیگران مشهور در حال بیان شخصیت ها هستند.

  خود پوستر توصیه می کند که با "" بیشترین دانه نمک "نشت کنید ، و ما معمولاً چنین می کنیم. با این حال ، روزنامه نگار مشهور بازی های بلومبرگ ، جیسون شرایر ، به این شایعه اعتبار داده است. نویسنده سابق كوتاكو در توئیتر خود نوشت: "بله این نشت 2K واقعی است اما من مطمئن نیستم كه همه آن در E3 باشد" "اما نمی توان منتظر Marvel XCOM بود. " ، در ضمن Jeff Grubb's GamesBeat می گوید که او صحت نشت را تأیید کرده است.

  در مورد سایر بازی ها ، NBA 2K22— موردی که تعجب آور نیست - گفته می شود که اسطوره دالاس ماوریکس ، دیرک نوویتسکی به عنوان ورزشکار پوششی امسال حضور دارد. این بازی با نام رمز ولت ، که احتمالاً توسط توسعه دهنده Mafia III / Definitive Edition Hanger 13 ساخته شده است ، به عنوان "چشم انداز هیجان انگیز Cthulhu با Saints Row ملاقات می کند" توصیف می شود.

   https://techbord.com 2K دارای بازی

  سرزمین های عجایب ، فینال از چهار بازی ، دارای Tiny Tina است - می توان آن را Tiny Tina "Wonderlands" نامید - و گفته می شود در همان سبک بازی های قبلی Borderlands بازی خواهد کرد ، با بازیکنان قادر به کنترل "قهرمانان چند کلاسه" هستند. Take-Two قبلا تأیید کرده بود که "حق رای دادن جدید Gearbox " قبل از آوریل 2022 وارد خواهد شد.

  رویداد کاملاً دیجیتالی E3 2021 از 12 تا 15 ژوئن اجرا می شود. جریان مستقیم Take-Two Interactive در 12 ژوئن برگزار می شود ، در حالی که Gearbox در 14 ژوئن برگزار می شود.

خبرهای دیگر از بازی