خبر

 • تک بورد - 13 سال بعد ، Fallout 3 سرانجام Games For Windows Live را حذف کرد

  13 سال بعد ، Fallout 3 سرانجام Games For Windows Live را حذف کرد
  9 روز و 12 ساعت قبل

  یک وصله 5 مگابایتی بی نظیر کار را به پایان می رساند ، ما را به یک سفر حافظه GFWL می رساند.
  Bethesda's Fallout 3 در سال 2008 راه اندازی شد و از بسیاری جهات ، این سری را به آینده ماجراجویی سه بعدی پس از آخرالزمان برای بهتر شدن منتقل کرد به اما یکی از مراحل "رو به جلو" بازی چیزی جز حداقل روی رایانه شخصی نبود-این سرویس جدید Games For Windows Live (GFWL) را به کار گرفت.

  این هفته ، این وضعیت با اولین وصله رسمی بازی بر روی رایانه شخصی در 12 سال گذشته تغییر می کند. این پچ تنها برای انجام یک کار طراحی شده است: حذف همه وابستگی های GFWL. 3 قبلاً روی Steam نصب شده بود ، پیشنهاد می کنیم عنوان را حذف و مجدداً نصب کنید. " گزارشات حدیثی نشان می دهد که همه طرفداران Fallout 3 که هنوز نسخه رایانه شخصی خود را از طریق Steam نصب کرده اند ، باید این کار را انجام دهند ، زیرا ممکن است روند وصله بازی را از بوت شدن باز دارد.

  و بنابراین ، Shadowrun در سایه اجرا شد.

  بازخوانی بیشتر

  بازپرداخت بازپرداخت مایکروسافت از گیمرها ، بازی برای Windows Live رایگان می شود اگر با GFWL آشنا هستید ، به یاد می آورید که این سرویس از سال 2014 از کار افتاده است. این هدف برای متحد کردن پایه های پخش کننده ویندوز و ایکس باکس 360 بود اما به لطف تعداد زیادی از تصادفات به طرز بدنامی خراب و سوزانده شد. خارج از دروازه ، 50 دلار در سال هزینه اشتراک نیاز داشت ، که همانند سطح طلای Xbox 360 Xbox Live بود ، که گیمرهای رایانه بلافاصله آن را رد کردند. (مایکروسافت به سرعت این نیاز را تغییر داد و آن را به یک سرویس رایانه رایگان تبدیل کرد.)

  یک بازی مرغ و تخم مرغ در پی آن رخ داد ، جایی که بازیکنان و ناشران در استفاده از این سیستم اضافی در هنگام عرضه ویترین های رایانه ای مانند Steam قبلاً مردد بودند. راحتی مانند خواستگاری و لیست دوستان. مایکروسافت نتوانست برای جهان سازگاری بین پلتفرم ها شتاب ایجاد کند ، به ویژه از زمانی که این سرویس در ژوئن 2007 با پورت رایانه Halo 2 راه اندازی شد که به پایه پخش کننده Xbox متصل نمی شد و در مقطعی به ویندوز ویستا نیاز داشت. (شما نیاز به بازی Shadowrun برای 360/PC کراس پلی داشتید و ظاهراً تعداد کمی از مردم از این موضوع ناراحت شدند.)

  تبلیغات

  اگر به طور اتفاقی همان Gamertag را به اتاق نشیمن Xbox 360 و رایانه اداری خود وصل کرده اید ، شما می توانید انتظار داشته باشید که در صورت مشاهده کنسول Netflix بین PC PC گیمر و برعکس ، دچار سردرد شوید. (به یاد داشته باشید زمانی که مردم از Xbox 360 برای تماشای Netflix استفاده می کردند؟ و حتی هزینه Xbox Live Gold را برای امتیاز پرداخت می کردند؟)

  Pipboy اکنون 0.03 درصد سریعتر کار می کند

  تا زمانی که سرویس متوقف شد ، اکثر بازیکنان Fallout 3 به این نتیجه رسیده اند که چگونه می توانند ورود به سیستم GFWL را یا اصلاح کنند یا اگر واقعاً می خواهند دستاوردهای Xbox را در بازی به دست آورند ، از روش های حل مشکل برای ورود به سیستم پشتیبان GFWL مایکروسافت و اتصال برچسب بازی خود به Xbox استفاده کنند. "اعتبارنامه بازی هنوز حداقل از نظر فنی بدون ورود به سیستم GFWL کار می کرد ، بنابراین وقتی Bethesda وصله بازی را متوقف کرد ، بازیکنان سرگردان نبودند. با این وجود ، به نظر می رسد که وصله امروز هرگونه اثری از GFWL را از بین می برد.

  این حرکت بیش از یک سال پس از خرید مایکروسافت توسط شرکت مادر Bethesda Game Studios - و ماه ها پس از پرداخت مایکروسافت با خرید Fallout 3 به سرویس فزاینده Xbox Game Pass آن. اگر امروز نسخه رایانه شخصی Fallout 3 را از طریق Xbox Game Pass دریافت کنید ، در حال بیدار شدن بی ادبانه یک نصب 43 گیگابایتی مورد نیاز هستید ، زیرا بازی بازیکنان را مجبور می کند چندین بسته زبان گفتاری را بدون گزینه غیرفعال یا حذف برنامه های جانبی بارگیری کنند. (این یکی از دلایلی است که طرفداران معتقد Fallout 3 نسخه Steam را ترجیح می دهند ، که به بازیکنان اجازه می دهد هر مد ، وصله و به روزرسانی با کیفیت زندگی خود را نصب کنند ، این همه به لطف یک جامعه بزرگ modding است.)

  خواندن بیشتر

  Epic Games Store ، Discord و Zoom همه به فروشگاه برنامه های انعطاف پذیرتر ویندوز 11 ملحق می شوند. از نظر زمان مطبوعات ، مشخص نیست که چگونه و چگونه این استهلاک GFWL در Xbox ظاهر می شود Game Pass برای رایانه شخصی ، اما تصور اینکه مایکروسافت یک وصله Steam را بدون انجام چنین اقدامی برای ویترین بازی کاملاً متعلق به رایانه اش انجام دهد ، سخت است. شاید همه تغییرات مثبت اخیر در Windows Store به این معنا باشد که به زودی می توان انتظار کاهش نفخ و سردردهای کمتر در نصب بازی های رایانه ای را از آنجا داشت.

خبرهای دیگر از بازی