خبر

 • تک بورد - یک نسخه کوچک از افسانه ای Amiga 500 در راه است

  یک نسخه کوچک از افسانه ای Amiga 500 در راه است
  16 روز و 15 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: برای بسیاری از افراد ، از جمله این نویسنده ، رایانه های خانگی Commodore Amiga در اواخر دهه هشتاد و اوایل دهه نود عامل مهمی در عشق آنها به بازی و فناوری بود. اکنون ، مانند بسیاری از ماشین های قدیمی ، در حال بازگشت به حالت کوچک است: THEA500 Mini.

  همانطور که در The Commodore Story توضیح دادیم: رفته اما فراموش نشده است ، این شرکت اولین دستگاه خود را با نام Amiga 1000 در 23 جولای 1985 معرفی کرد. اما اکثر افرادی که با این کامپیوتر در ژانویه 1987 عرضه شد و به لطف پردازنده 16/32 بیتی ، 512 کیلوبایت RAM ، و گرافیک و صدای شگفت انگیز-آن زمان پرفروش ترین آمیگا شد.

  همانطور که از نامش پیداست ، Retro Games \ 'THEA500 Mini بر اساس Amiga 500 ساخته شده است. این بازی شامل 25 بازی داخلی است که دوازده بازی آنها تأیید شده است: Alien Breed 3D، Another World، ATR: All Terrain Racing ، Battle Chess ، Cadaver ، Kick Off 2 ، Pinball Dreams ، Simon The Sorcerer ، Speedball 2: Brutal Deluxe ، The Chaos Engine ، Worms: The Director's Cut و Zool: Ninja Of the '' Nth '' Dimension.

  دیدن Chaos Engine ، Another World و Speedball 2 در آنجا بسیار عالی است. به امید خدا ، North & South ، Sensible World of Soccer و Syndicate در بین 13 عنوان اعلام نشده باقی مانده خواهند بود. اگر بازی های یکپارچهسازی با سیستم بتوانند حقوق را حفظ کنند ، راز جزیره میمون ها نیز می تواند مورد استقبال قرار گیرد.

  حتی اگر برخی از بازی های کلاسیک مورد علاقه شما Amiga در کنسول وجود نداشته باشد ، کاربران می توانند بازی های خود را از طریق USB بارگذاری کنند ، و کنسول دارای WHDLoad کامل است و به شما امکان می دهد بازی های Amiga را که در ابتدا روی چندین فلاپی دیسک 3.5 اینچی عرضه شده بود ، بر روی هارد دیسک نصب کنید.

  همچنین بخوانید: The Commodore Story: Gone But Not Forgotten

  در جاهای دیگر ، خریداران ماوس دو دکمه ای به سبک اصلی همراه با یک گیم پد دقیق 8 دکمه ای تازه مهندسی شده دریافت می کنند. صفحه کلید به خودی خود کار نمی کند ، اما در صورت نیاز می توانید یک صفحه کلید رایانه ای معمولی را وصل کنید. همچنین در 50Hz یا 60Hz قابل انتخاب در 720p از طریق HDMI اجرا می شود ، دارای چندین گزینه مقیاس بندی است و دارای فیلتر CRT برای انواع نوستالژیک است.

  "در این مینی نسخه اولیه A500 ، ما آنچه را که ایجاد کرده ایم ایجاد کرده ایم باور داشته باشید که طرفداران بازی دوست دارند و به عنوان تکامل کنسول های بازی کوچک در نظر گرفته می شوند. " می توانید نسخه بازسازی شده Zool ، Zool Redimensioned را در اواخر این ماه امتحان کنید.

خبرهای دیگر از بازی