خبر

 • تک بورد - یک جراح مغز باهوش تلاش می کند تا به خاطرات مردگان در تریلر دکتر برین دسترسی پیدا کند

  یک جراح مغز باهوش تلاش می کند تا به خاطرات مردگان در تریلر دکتر برین دسترسی پیدا کند
  14 روز و 16 ساعت قبل

  پس از موفقیت Squid Game، Apple TV+ درام کره جنوبی خود را به نمایش گذاشت.
  هواداران فیلم برنده اسکار انگل، ستاره دکتر Brain، یک تریلر علمی تخیلی جدید از Apple TV+ را می شناسند. لی سان کیون، بازیگر نقش پارک دونگ آیک در فیلم بونگ جون هو، نقش یک جراح مغز درخشان را بازی می کند که به دنبال کشف حقیقت در مورد حادثه غم انگیزی است که برای همسر و پسرش رخ داد.

  ستاره انگل لی سان کیون نقش یک جراح مغز درخشان را بازی می کند که سعی می کند مغز خود را با مردگان در دکتر برین همگام کند.

  این اولین سریال Apple TV+ است که کاملاً به زبان کره ای فیلمبرداری شده است و انتشار آن همزمان با راه اندازی رسمی سرویس پخش جریانی در کره جنوبی است. این مجموعه جدید شش قسمتی لایو اکشن به نویسندگی و کارگردانی کیم جی وون (داستان دو خواهر، شیطان را دیدم) بر اساس وبتون محبوب کره ای به همین نام اثر هونگجاچگا ساخته شده است. اکثر آمریکایی‌ها احتمالاً با منبع اصلی ناآشنا هستند، اما برنامه‌نویسی کره جنوبی ثابت کرده است که در ایالات متحده بسیار محبوب است، همانطور که سریال‌های نتفلیکس مانند درام دوره زامبی پادشاهی و بازی امسال Squid نشان می‌دهند. سریال دوم در حال حاضر پربیننده‌ترین سریال نتفلیکس تا به امروز است و در ماه اول به بیش از 142 میلیون خانواده رسیده است. بنابراین جای تعجب نیست که Apple TV می‌خواهد این موفقیت را با دکتر برین تقلید کند. طبق فرضیه رسمی: "سریال یک دانشمند مغز درخشان سوون (لی سان کیون) را دنبال می کند که وقتی خانواده اش قربانی یک تصادف مرموز می شوند، دچار یک تراژدی شخصی وحشتناک می شود. او که ناامید از کشف آنچه اتفاق افتاده است، تلاش های خارق العاده ای انجام می دهد تا مشکل را حل کند. راز غم انگیز با انجام "همگام سازی مغزی" با مردگان برای دسترسی به خاطرات آنها برای سرنخ." در این سریال لی یو یونگ، پارک هی سون، سئو جی هی و لی جائه وون نیز ایفای نقش می کنند.

  تبلیغات

  این تریلر با تصویر پسر جوانی با سنسورهای متصل به سرش باز می شود. احتمالا برای تشخیص سیگنال های مغزی. صداپیشگی می‌گوید: «آن کودک مغز بسیار منحصربه‌فردی دارد، نوع جدیدی از نابغه‌ها،» و سپس تصویر به سویون بزرگسالی که همان تنظیمات را پوشیده است، برش می‌دهد. ما او را می بینیم که به سختی روی تحقیقاتش کار می کند، تحقیقاتی که بر دسترسی به افکار و خاطرات افراد دیگر متمرکز است. سپس به خاطره ای کوتاه و شاد از سوون به همراه همسر و پسرش مرور می کنیم و نگاهی اجمالی به فاجعه ای که برای آنها رخ داده است می بینیم.

  چند زمانی نمی گذرد که سوون در حال انجام آزمایش هایی با اجساد در آزمایشگاه خود است. ، تلاش برای هک خاطرات آنها. ما فقط تکه‌هایی را می‌بینیم: آتش‌سوزی خانه (که ممکن است عمداً ایجاد شده باشد). پارس سگ؛ یک زن جوان پریشان، دست‌هایی که انگار در حال دعا هستند. و یک توصیه مکرر برای "پسر ما را پیدا کنید." تمام آن تکه‌های خاطره به‌طور غیرممکنی در سر سوون پیچیده شده‌اند، و او باید بفهمد که چگونه آنها را معنا کند.

  سوون می‌گوید: «خاطرات مانند توهم هستند. "ذهن من در هرج و مرج است." به نظر می رسد سوون نیز مظنون یک قتل است، زیرا می بینیم که دو کارآگاه قتل با او ملاقات می کنند و به او اطمینان می دهند که آنها را تماشا خواهند کرد. در مجموع، به نظر می رسد یک سریال سورئال ترسناک است.

  Dr. اولین نمایش مغز در Apple TV+ در 3 نوامبر 2021، در ایالات متحده و در سطح جهانی در 4 نوامبر 2021.

  تصویر فهرست شده توسط Apple TV+

خبرهای دیگر از بازی