خبر

 • تک بورد - یک بازیکن War Thunder اسناد محرمانه ای را فاش کرد تا نشان دهد که اشتباه یک مدل تانک در بازی است

  یک بازیکن War Thunder اسناد محرمانه ای را فاش کرد تا نشان دهد که اشتباه یک مدل تانک در بازی است
  17 روز و 17 ساعت قبل

  War Thunder یک بازی شبیه سازی رزمی است که واقع گرایی را کاملاً جدی می گیرد ، اما ظاهراً به اندازه برخی از بازیکنانش جدی نیست. در سال 2019 ، این بازی شامل تانک اصلی جنگ Challenger 2 بود. در میدان جنگ مجازی نقشی محوری اما قطبی داشت و دقت و تعادل ویژگی های آن به یک محل اختلاف بین بازیکنان تبدیل شد.

  هفته گذشته ، یک بازیکن با نام کاربری Pyrophoric هنگامی که برنامه های Challenger 2 را که از انتشارات پشتیبانی تجهیزات ارتش (AESP) استخراج شده بود ، نوعی کتابچه راهنمای کاربر ، در یک بحث در انجمن های War Thunder پیروز شد . وی نشان داد که در زندگی واقعی ، تانک نسبت به تیراندازی که در محل اتصال برجک و بدنه آن واقع شده کمتر از آسیب دیدگی در بازی است.

  AESP دارای برچسب های "محدود شده در انگلیس" بود و با تمبرهای "طبقه بندی نشده" جایگزین شده است - توجه داشته باشید که انگلستان به طور کلی به اسنادی گفته می شود که قبلاً طبقه بندی شده بودند ، اما دیگر "طبقه بندی نشده" و طبقه بندی نشده "" هستند

  ناظران بلافاصله پست را مشکوک دانستند ، و یکی اشاره کرد که "آخرین باری که چنین سندی" غیر طبقه بندی شده "ادعا شده بود ، در واقع هنوز طبقه بندی شده است."

  این س begال را مطرح می کند: چگونه غالباً این اتفاق می افتد؟

  گایجین ، توسعه دهنده War Thunder ، با وزارت دفاع انگلیس تماس گرفت و به او گفته شد که Challenger 2's AESP هنوز طبقه بندی شده است. نماینده وزارت دفاع گفت: "من می توانم تأیید كنم كه به نظر می رسد عصاره اصلی باشد." یکی از مجریان ارشد تالار گفتگو Gaijin با بیانیه زیر پیرو فوریک را خطاب قرار داد. با اخطار روی جلد سند ، جرمی که در صورت پیگرد قانونی مجازات 14 سال حبس را در پی داشته باشد. از این موضوع قبلاً مطلع هستید ، به عنوان یک فرد خدماتی اعلامیه ای را امضا کرده اید که می دانید این عمل را انجام می دهید و چه اقداماتی انجام می دهید شما را مجبور به گرفتن می کند.

  هر بار که این مطلب را ارسال می کنید ما (نمایندگان بین المللی گایجین) ، به ویژه هر شهروند انگلستان را در آب گرم قرار می دهید زیرا هشدار بسیار مفید بیان می کند که نگهداری غیر مجاز یک سند محافظت شده جرم. "

  پیروفوریک از آن زمان هنوز پست نکرده است ، اگرچه آنلاین بوده است. از زمان نوشتن ، حساب وی طبق سیستم رتبه بندی مبتنی بر محبوبیت انجمن هنوز فعال است و "شهرت برجسته جامعه " دارد. پیروفوریک در نمایه خود می گوید که او مردی 40 ساله است. وی ادعا کرده است که یک فرمانده سابق چلنجر 2 ، یک مربی ارتش و یک عضو سابق واحد آزمایشات و توسعه زرهی است.

  متأسفانه ، گایجین نتوانسته است از این فرصت استفاده کند و مدل چلنجر 2 خود را بیشتر کند دقیق ، و گفته اند که آنها در به روز رسانی آن برنامه ای ندارند. قبل از بسته شدن موضوع Challenger 2 چندین بازیکن موفق به شکایت شدند تا از نقض امنیت بیشتر جلوگیری کند.

  اعتبار تصویر: Cpl Ross Fernie RLC

خبرهای دیگر از بازی