یکی از سردبیران سابق اپل استور گفت که اپل به بازی‌ها اهمیت نمی‌دهد

چرا مهم است: نیل لانگ اکنون یک روزنامه نگار است که یک وب سایت متمرکز بر صنعت بازی های تلفن همراه را اداره می کند. لانگ به‌عنوان سردبیر سابق بخش بازی‌های اپ استور اپل، می‌گوید که کوپرتینو علیرغم حاشیه‌های بسیار زیادی که از سوی توسعه‌دهندگان جمع‌آوری می‌کند، علاقه چندانی به بازی‌ها ندارد.

لانگ هفت سال را به‌عنوان ویرایشگر بازی‌های اپ استور سپری کرد، بنابراین او باید امتیازات تجاری اپل را بداند. او اخیراً به گاردین گفته است که بازی‌ها برای اپل چیزی جز اولویت هستند. لانگ علیرغم اینکه شرکتی بود که جرقه انقلاب موبایل را زد، معتقد بود که اپل به جای یک دارنده پلتفرم قابل اعتماد مانند یک صاحبخانه انگلی رفتار می کند.

لانگ گفت که انقلاب تلفن همراه به عنوان آیفون و آیپد «بسیار خوب» آغاز شد. وارد بازار شد و بازی ها را به اندازه بقیه دنیای فناوری متحول کرد. لانگ به یاد می‌آورد که ناگهان همه «ماشین‌های بازی قدرتمندی در جیب خود داشتند» و برخی از توسعه‌دهندگان «شگفت‌انگیز» از بازار بالقوه جدید برای راه‌اندازی حرفه خود در تجارت بازی سوء استفاده کردند.

با تشکر از فروشگاه اپل. زک گیج کار خود را با اسپل تاور شروع کرد، آدام سالتسمن بازی را با Canabalt به یک بازی پسا آخرالزمانی تبدیل کرد، و لوکاس پوپ پیش از ارائه مقاله‌های برنده جایزه، لطفا به توده‌ها، Helsing's Fire را ساخت. اپ استور برای برخی از بلاک باسترهای اصلی نیز یک موهبت بود. Angry Birds، Triple Town، و New Star Soccer از جمله بسیاری از "بنگرهای جریان اصلی" هستند که بر روی پلتفرم اپل منتشر شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *