خبر

 • تک بورد - یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است

  یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
  24 روز و 11 ساعت قبل

  چیزی که می توان منتظر آن بود: مجموعه Elder Scrolls یکی از فعال ترین انجمن های مدینگ در هر دوره حق رای دادن را دارد. حتی یک تیم کاملاً پرشور از مدگرایان علاوه بر این Skyrim یک ویژگی جداگانه با کیفیت بازی مستقل به نام "Enderal " ایجاد کرده است. اکنون ، همان تیم از تجربه اصلاح خود برای ایجاد IP اصلی خود استفاده می کند.

  ابتدا کمی پس زمینه. اگر قبلاً نام Enderal را نشنیده اید ، این یک حالت تبدیل کامل برای TES V: Skyrim است. اگر مد به Skyrim احتیاج ندارد که اجرا شود ، می توان آن را به راحتی به عنوان بازی جداگانه خود معرفی کرد.

  این یک دنیای کاملاً منحصر به فرد است که توسط توسعه دهنده SureAI ساخته شده و همچنین صداپیشگی با کیفیت حرفه ای و خط اصلی 30 ساعته (دادن یا گرفتن).

  من خودم کمی Enderal را بازی کردم ، اما به دلیل چند مشکل عملکرد عجیب ، هرگز فرصت نکردم آن را تمام کنم. با این حال ، به نظر می رسد دیگران آن را دوست دارند ، با توجه به نظرات مثبت مثبت در مورد Steam.

  در آخر هفته ، این تیم با استعداد از مدبران نشان دادند که Enderal آخرین وصله خود را دریافت کرده است: به روز شده دیگر حرکت به جلو است. چرا؟

  از آنجا که تیم در حال کار بر روی "پروژه جدید و تجاری" است که هدف آن اعلام سال جاری است. برای تیمی که پشت سر دو بزرگترین و جاه طلبانه ترین حالت در تاریخ Elder Scrolls قرار دارد (Enderal و Nehrim و سلف قبلی Oblivion آن) ​​، این خبر بزرگی است.

  متأسفانه ، این در مورد همه چیزهایی است که ما باید فعلا خاموش شو SureAI درمورد اینکه پروژه ممکن است کاملاً ساکت بماند. با این حال ، با توجه به تجربه چندین ساله آنها در تغییر بازیهای Elder Scrolls ، اگر از نوع RPG نباشد تعجب خواهیم کرد.

  به هر حال برای تیم بهترین آرزوها را داریم ، و ما مشتاقانه منتظریم ببینیم آنها چه چیزی در آستین خود دارند.

خبرهای دیگر از بازی