">

خبر

 • تک بورد - یکی از بهترین بازی های پازل نینتندو سوییچ اکنون (عمدتا) به مدت 7 روز رایگان است

  یکی از بهترین بازی های پازل نینتندو سوییچ اکنون (عمدتا) به مدت 7 روز رایگان است


  13 روز قبل

  قبل از انقضای دوره آزمایشی، پاداش "رایگان با اشتراک" آسان (و سرگرم کننده) است.

  مطالعه بیشتر

  تتریس 99 فقط یک تغییر عالی در یک بازی کلاسیک نیست، بلکه یک انقلاب گیم پلی است Nintendo مزایای جالب، عجیب و غریب و هوم را در سرویس اشتراک آنلاین Switch Online 20 دلاری خود ترکیب می کند. به طور کلی در مورد: آزمایش های بازی با زمان محدود صحبت نمی شود. دیگر خدمات بازی مدرن شامل این نوع چیزها است، به ویژه "روزهای با طلا" در Xbox Live، و ایده این است که مشترکین می توانند به طور موقت نسخه های خرده فروشی باز شده بازی ها را بدون هزینه اضافی آزمایش کنند.

  به طور کلی، این معاملات از جذاب تا آزاردهنده متغیر است، اگرچه در بدترین حالت خود قرار می‌گیرند زمانی که احساس می‌کنند تبلیغاتی با شکوه برای بازی‌های آنلاین انجام می‌شوند: یک بازی را به مدت ۷۲ ساعت امتحان کنید، درگیر شوید، سپس با تایمر تبلیغاتی آن را بخرید. تمام می شود و بازی را قفل می کند. با این حال، این هفته، یک قرارداد جدید به طور انحصاری برای مشترکین Nintendo Switch Online توصیه صمیمانه من را دریافت می کند.

  از همین حالا - از ساعت 1 بعد از ظهر امروز، 13 ژانویه به وقت شرقی - بازی پازل سوئیچ 2019 Captain Toad: Treasure Tracker شروع می شود. برای هر کسی که قبلاً برای سرویس NSO 20 دلار در سال پرداخت می کند، کاملاً باز است. دوره آزمایشی رایگان آن کمی بیش از هفت روز طول می کشد و در ساعت 2:59 بامداد به وقت شرقی روز جمعه، 21 ژانویه منقضی می شود.

  یک هفته تمام چیزی است که شما نیاز دارید

  تا جایی که من هستم. نگرانم، این اساساً نینتندو بازی را به طور کامل واگذار می کند. اگر Treasure Tracker را روی سوییچ یا نسخه اصلی آن در سال 2014 را در Wii U بازی نکرده‌اید، می‌توانم به شما اطمینان دهم که گیم‌پلی پایه آن در یک هفته بازی غیررسمی کاملاً از بین می‌رود.

  تبلیغات

  ادامه مطلب

  Captain Toad's Treasure Tracker شما را وادار به پریدن نمی کند، jumpTreasure Tracker توسعه مفهومی در سطح پاداش است که در سال 2013 در Super Mario 3D World با نام "Captain Toad's Adventures" یافت شد. این جعبه های پازل باید توسط نسخه ای از Toad یا Toadette که قادر به پریدن نیست، عبور کند. این بدان معناست که بازیکنان باید به طور خلاقانه هندسه پیچیده هر سطح را بالا و پایین کنند، همه اینها در حالی که دوربین را با دقت می چرخانند تا هرگونه تغییر زاویه دید را اصلاح کنند.

  به‌عنوان امتیازی فراتر از نسخه Wii U، Treasure Tracker در سوییچ حالت همکاری مفیدی را اضافه می‌کند، که در آن بازیکن دوم می‌تواند Joy-Con استاندارد را نگه دارد، سپس آن را مانند کنترل از راه دور Wii برای کمک به حالت اولیه هدف قرار داده و به اطراف تکان دهد. پخش کننده وزغ یا Toadette. این تنظیم با بهترین گزینه های نینتندو "بازیکن بی هدف می تواند به آن ملحق شود" در بازی های Wii و Switch گذشته رتبه بندی می شود. بنابراین اگر به دنبال یک آزمایش سرگرم‌کننده Nintendo Switch با یک گیمر کوچکتر هستید، توصیه من را به چند امتیاز دیگر اضافه کنید.

  ادامه مطلب

  مجموعه N64 روی Nintendo Switch منتشر می‌شود. اگر این آزمایش مربوط به NSO شما را متقاعد کند که Treasure Tracker ارزش خرید مستقیم را دارد، تا 16 ژانویه فرصت دارید تا آن را از فروشگاه الکترونیکی نینتندو و سایر خرده فروشان با 30 درصد تخفیف خریداری کنید که به 27.99 دلار کاهش یافته است. آیا این بازی هفت سال پس از عرضه اولیه Wii U آنقدر ارزش دارد؟ من خیلی مطمئن نیستم. اما به‌عنوان یک گزینه پازل زیبا و هوشمندانه در خلال آب و هوای ژانویه، توصیه برای یک جلسه ماراتن هفت روزه (تقریباً) رایگان بسیار آسان‌تر است. و مطمئناً در لیست من بالاتر از وضعیت شبیه‌سازی N64 در سطح 50 دلاری در سال NSO است.

  Ars Technica ممکن است بابت فروش از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته، غرامت دریافت کند.


  تگ ها:

  بهترین , بازی , پازل , نینتندو , سوییچ , اکنون , عمدتا , رایگان


  v 6
خبرهای دیگر از بازی