خبر

 • تک بورد - یوبی سافت می گوید از NFT ها عقب نشینی نمی کند و به «اصول» خود پایبند است.

  یوبی سافت می گوید از NFT ها عقب نشینی نمی کند و به «اصول» خود پایبند است.


  30 روز و 12 ساعت قبل

  پاسخ اکثر مردم به شرکت‌های بازی که تلاش می‌کنند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را در بازی‌ها جابجا کنند، حداقل منفی بوده است. اما یوبی‌سافت از چیزی که بسیاری آن را به‌عنوان یک پول نقد بی‌شرمانه می‌دانند، به تعویق نمی‌افتد، و کاملاً قصد دارد برنامه‌های خود را در حالی که به «اصول» خود وفادار می‌ماند، پیش ببرد.

  یوبی سافت حداقل از سال 2018 عناوین بلاک چین را از طریق آزمایشگاه نوآوری استراتژیک خود مورد بررسی قرار داده است و مدیر عامل شرکت ایو گیله موت یکی از اعضای موسس اتحاد بازی های بلاک چین است. در این ماه، استودیو اعلام کرد که اقلام آرایشی مبتنی بر NFT را به Ghost Recon Breakpoint اضافه خواهد کرد.

  ویدئوی معرفی پلتفرم Quartz یوبی‌سافت با سیل زیادی از دوست نداشتن مواجه شد و به نظر می‌رسد که هیچ‌کس NFT‌های Ghost Recon را نمی‌خرد. . گزارشی در اوایل این هفته نشان داد که فقط هشت کالا فروخته شده است که گرانترین آنها به قیمت 40 XTZ (حدود 166 دلار بر اساس ارزش Tezos) و ارزانترین آنها با قیمت یک XTZ منفرد یا حدود 4.17 دلار است.

  با توجه به تمام روابط عمومی منفی، می توان تصور کرد که یوبی سافت از GSC Game World پیروی می کند، که پس از واکنش شدید طرفداران، از برنامه های خود برای گنجاندن NFT در استاکر 2 صرف نظر کرد. اما Ubisoft با گوش دادن به افکار عمومی به منفورترین شرکت بازی در جهان تبدیل نشد.

  در مصاحبه ای با Decrypt که متعلق به یک شرکت رمزنگاری است، مدیر فنی بلاک چین Ubisoft، دیدیه Genevois گفت که این شرکت. برنامه‌های NFT خود را کنار نمی‌گذارد و به اصول آن "وفادار می‌ماند".

  "از زمان اعلام بازخوردهای زیادی دریافت کرده‌ایم، و هم تشویق‌ها و هم نگرانی‌ها را می‌شنویم، " او گفت. "ما درک می کنیم که احساسات نسبت به فناوری از کجا می آید و باید آن را در هر مرحله مد نظر قرار دهیم."

  "این آزمایش برای درک چگونگی ارزش پیشنهادی تمرکززدایی است. می تواند توسط بازیکنان ما پذیرفته و پذیرفته شود. ما می دانیم که این یک تغییر بزرگ است که زمان می برد، اما ما به سه اصل خود وفادار خواهیم ماند."

  این اصولی که Genevois به آنها اشاره می کند عبارتند از "استفاده مسئولانه از فناوری" و "ساخت محیط امن" برای اینکه بازیکنان نحوه عملکرد NFT ها را بررسی کنند، «فقط از بلاک چین های اثبات سهام کم مصرف استفاده کنید» و «روی گزاره های ارزش معنادار برای بازیکنانی تمرکز کنید که به نفع تجربه بازی آنها باشد.»

  هیچ کدام از این موارد توضیح نمی دهد. البته چرا مردم باید به NFT ها اهمیت بدهند یا اینکه چگونه تجربه بازی را بهبود می بخشند، اما این مانع از دو برابر شدن یوبی سافت نمی شود. گویلموت به کارگران گفته است که گیمرها در نهایت آنها را به همان روشی که با DLC و اقلام آرایشی پذیرفتند، می پذیرند. فصل‌نامه‌ها و غیره، حوزه‌هایی که یوبی‌سافت به خوبی می‌داند.

  به گزارش PCGamesN، اتحادیه کارگران بازی‌های ویدیویی فرانسوی به نمایندگی از کارمندان یوبی‌سافت بیانیه‌ای صادر کرده است که فناوری بلاک‌چین و NFT را «بی‌فایده، پرهزینه و از نظر زیست‌محیطی زیان‌آور» خوانده است.

  یوبی سافت با مورخ مواجه است این فقط از انتقاد گیمرها نیست. یک گزارش اخیر ادعا می‌کند که به‌سرعت در حال از دست دادن کارگران در جریانی است که «خروج بزرگ» و «شریان قطع شده» نامیده می‌شود.


  تگ ها:

  یوبی , سافت , گوید , نشینی , «اصول» , پایبند , است.


خبرهای دیگر از بازی