خبر

 • تک بورد - یادآوری: برای برنده شدن در قرعه کشی سالانه Charity Drive کمک مالی کنید

  یادآوری: برای برنده شدن در قرعه کشی سالانه Charity Drive کمک مالی کنید


  1 ماه قبل

  به مجموعه خیریه‌ای اضافه کنید که تنها در سه روز نزدیک به 9000 دلار جمع‌آوری کرده است.
  اگر برای شرکت در قرعه‌کشی امسال Ars Technica Charity Drive بیش از حد مشغول بازی Halo Infinite بوده‌اید، نگران نباشید. شما هنوز زمان دارید تا به یک هدف خوب کمک مالی کنید و شانس برنده شدن سهم بیش از 1600 دلاری خود را داشته باشید (برای برنده شدن نیازی به خرید نیست).

  مطالعه بیشتر

  برنده سخت افزار، کلکسیون و موارد دیگر در درایو خیریه Ars Technica در سال 2021 تا کنون، پس از کمی بیش از سه روز، نزدیک به 100 خواننده نزدیک به 9000 دلار به هر یک از آنها اهدا کرده اند. Electronic Frontier Foundation یا Child's Play به عنوان بخشی از برنامه خیریه (Child's Play در مجموع کمک های مالی با حدود 1100 دلار، FWIW پیشتاز است). این مقدار با رکورد سال گذشته که بیش از 58000 دلار بود فاصله زیادی دارد، اما هنوز زمان زیادی تا پایان مراسم Charity Drive در 7 ژانویه 2022 باقی مانده است. به خود و خیریه هایی که درگیر آن هستند لطفی بکنید و در حالی که دارید به آن فکر می کنید، لطف کنید. اجازه ندهید ذهن شما را از بین ببرد و در ژانویه به دلیل شرکت نکردن به خود لگد بزنید.

  برای دستورالعمل‌های نحوه ورود به زیر مراجعه کنید و برای لیست کاملی از پست آغازین Charity Drive را بررسی کنید. جوایز موجود است.

  چگونه کار می کند

  اهدا آسان است. به سادگی با استفاده از PayPal به Child's Play کمک کنید یا با استفاده از PayPal، کارت اعتباری یا بیت کوین به EFF کمک کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب یک آیتم از فهرست آرزوهای آمازون در یک بیمارستان خاص در صفحه اهدای آن، از Child's Play مستقیماً حمایت کنید. به همان اندازه یا به همان اندازه که احساس راحتی می کنید کمک مالی کنید - هر مقدار کمی کمک می کند.

  پس از انجام این کار، زمان ثبت نام در قرعه کشی ما فرا رسیده است. فقط یک کپی دیجیتالی از رسید خود (یک ایمیل باز ارسال شده، یک اسکرین شات، یا به سادگی برش و چسباندن متن) بگیرید و آن را با نام، آدرس پستی، شماره تلفن روزانه و ایمیل خود به ArsCharityDrive@gmail.com ارسال کنید. آدرس تا ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت ET جمعه، 7 ژانویه 2022. (یک شرکت برای هر نفر، و هر نفر فقط می تواند یک جایزه برنده شود. فقط ساکنان ایالات متحده. نیازی به خرید نیست. برای اطلاعات بیشتر، قوانین رسمی، از جمله نحوه ورود را ببینید. بدون کمک مالی. همچنین به خط‌مشی رازداری Ars Technica مراجعه کنید.)

  سپس با برندگان تماس می‌گیریم و از آنها می‌خواهیم جایزه خود را تا 31 ژانویه انتخاب کنند (انتخاب به ترتیب قرعه‌کشی برندگان انجام می‌شود) . موفق باشید!

  تصویر فهرست شده توسط xJasonRogersx / Flickr


  تگ ها:

  یادآوری , برنده , قرعه , سالانه , charity , drive , مالی , کنید


  v 11
خبرهای دیگر از بازی