techbord.com گیم پد Razer  'Wolverine V2  جدید برای نسل بعدی بازی های Xbox بهینه شده است

اگر کنترل کننده اصلی Xbox Series X را برای دستگاه ورودی نسل بعدی کمی گیر می دانید ، Razer ممکن است امروز خبرهای خوبی برای شما داشته باشد. از همین حالا ، می توانید دست خود را بر روی سازنده بازی های جانبی کاملاً جدید "Razer Wolverine V2" ، یک گیم پد USB سیم دار طراحی شده برای Xbox Series X و S بگذارید (برای PC و Xbox One نیز کار می کند) .

Wolverine V2 مطمئناً با کنترلرهای استاندارد Xbox Series X ، دارای لهجه های سبز و طراحی شلوغ Razer ، هیجان انگیزتر است ، اما ویژگی های آن تفاوت چندانی ندارد. شما همان دکمه های اشتراک ، خانه و منو را دارید که در مورد قبلی پیدا خواهید کرد ، آنها فقط کمی متفاوت ترتیب داده شده اند.

تفاوت های اصلی در ساخته شده از Wolverine V2 است در دکمه های "اسلاید قفل \" ، که فاصله محرک را برای هر ماشه بسیار کاهش می دهد (امکان شلیک یا هدف گیری سریع تر) ، گرفتن های لاستیکی آن و شکل "" ارگونومیک "آن را نشان می دهد.

بدون آزمایش Wolverine V2 ، تعیین اینکه آخرین ادعای بازاریابی چقدر خوب است ، دشوار است ، اما بر اساس تصاویری که Razer ارائه داده است (و نظرات منتقدان) ، به نظر می رسد به اندازه کافی راحت است.

https://techbord.com گیم پد Razer \ \'Wolverine V2 \\' جدید Razer برای بازی های نسل بعدی Xbox بهینه سازی شده است \

Razer به لطف فناوری سوئیچ "mecha-tactile" خود نوید دکمه ها و محرک های برتر را می دهد. فاصله تحریک به 0.65 میلی متر کاهش یافته است ، که طبق گفته Razer 35 درصد کمتر از "کنترل کننده غشا average متوسط" است و هر دکمه دارای "چرخه عمر 3 میلیون ضربه" است. به عبارت دیگر ، شما ورودی ها باید سریعتر از آنچه در گیم پد Xbox سنتی ثبت می شوند ، ثبت شوند - چه تصمیم خوبی برای تصمیم گیری شما است یا خیر.

ویژگی برجسته نهایی برای Wolverine V2 قابلیت شخصی سازی آن است. از آنجا که این کنترل کننده شخص ثالث است ، می توانید Razer Controller Setup for Xbox app را بر روی دستگاه موردنظر خود بارگیری کنید (از طریق فروشگاه Microsoft) و دکمه های "چند منظوره \" را مجدداً به دلخواه خود تغییر دهید. به عنوان مثال ، می توانید دکمه منو را در حالت "تمرکز \" برای انگشتان خود برگردانید ، به شما این امکان را می دهد تا حساسیت خود را کاهش دهید و عکس های دقیق تری را تنظیم کنید.

Razer Wolverine V2 امروز با قیمت 99 دلار قابل ضبط است از طریق وب سایت Razer ، و تا کنون ، بررسی ها برای دستگاه بیشتر مثبت بوده است. Screen Rant آن را "راحت ترین کنترل کننده نسل بعدی Xbox" می نامد و The Verge آن را به عنوان یک "کنترل کننده Xbox Elite مناسب برای بودجه" توصیف کرد. "

گیم پد Razer 'Wolverine V2 جدید برای نسل بعدی بازی های Xbox بهینه شده است
gaming/گیم-پد-razer-wolverine-v2-جدید-برای-نسل-بعدی-بازی-های-xbox.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.