techbord.com گیب نیول می گوید که بازی های Valve بیشتری در راه است و در مورد Cyberpunk 2077 حکم می دهد

چیزی که باید منتظر آن بود: برخی از گیمرها وقتی متوجه شدند ورود بعدی Half-Life یک بازی فقط VR است ، ناامید شدند ، اما موفقیت آن Valve را به ایجاد بازی های بیشتر تحریک کرده است. به گفته رئیس گیب نیول ، که همچنین در مصاحبه اخیر نظر خود را درباره Cyberpunk 2077 ارائه داده است.

نیول ، که از ابتدای شیوع همه گیر در نیوزیلند به سر می برد ، در حال صحبت با 1 News بود. وی گفت: "ما قطعاً بازی هایی در دست توسعه داریم كه قرار است آنها را اعلام كنیم." "حمل و نقل بازی ها سرگرم کننده است. "

"Half-Life: Alyx - Final Hours " ، یک کتاب داستانی تعاملی نوشته شده توسط جف کیگلی ، نحوه کار Valve در چندین بازی را نشان می دهد در نهایت لغو شد ، از جمله Half-Life 3 و Left 4 Dead 3. اما تأیید نیوئل مبنی بر اینکه Valve عناوین در حال توسعه خود را اعلام می کند ، نشان می دهد که آنها تا پایان کار دیده می شوند.

آنجا " همچنین خبر خوبی برای طرفداران بازی های تک نفره Valve است. نیوول افزود: "Alyx عالی بود - بازگشت به بازی های تک نفره ، که باعث ایجاد انگیزه زیادی در داخل شرکت برای انجام بیشتر کارها می شد". Newell اضافه کرد.

وقتی با س questionsالات بیشتری در مورد اینکه آیا این بازی های آینده ممکن است شامل پورتال 3 یا حتی Half-Life 3 باشد ، نیوئل پاسخ داد: "من با موفقیت در مورد آن چیزها برای مدت طولانی صحبت نکرده ام و امیدوارم که تا زمانی که بحث برانگیز نباشد در مورد آنها صحبت نکنم. نکته خوب این است که ، با پاسخ ندادن به این س questionsالات ، از طرح س communityالات جدید و به همان اندازه دشوار برای پاسخگویی به جامعه جلوگیری می کنم. " تعداد زیادی از "کاربران بسیار خوشحال" در Steam وجود دارد ، که از "مقدار فوق العاده کار" CD Projekt Red که برای پروژه در نظر گرفته شده ستایش می کنند. نیوول گفت كه بخشهایی از بازی "فقط درخشان هستند". "

" من با موقعیتی كه هر سازنده بازی در آن قرار دارد ، همدردی زیادی دارم. " "تمام آنچه من می دانم این است که بسیاری از گیمرهای بسیار شاد در فضای رایانه شخصی وجود دارند ، که بیشتر از همه کسانی هستند که بیشتر در معرض دید ما هستند. "

"همه می دانند که اگر شما باشید در این تجارت ، انتظارات زیاد است ، و اگر این كار را به خوبی انجام دهید ، مردم به شما اطلاع می دهند و اگر نتوانستید این انتظارات را برآورده كنید ، آنها به شما اطلاع می دهند - این بخشی از دلیل آن است صنعت سرگرم کننده ای است. "

گیب نیول می گوید که بازی های Valve بیشتری در راه است و در مورد Cyberpunk 2077 حکم می دهد
gaming/گیب-نیول-می-گوید-که-بازی-های-valve-بیشتری-در-راه-است-و-در.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
techbord.com گزارش شده است که نقشه راه AR / MR اپل از سه مرحله شامل روکش ، عینک و لنزهای تماسی تشکیل شده است.
techbord.com اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد کدام بود؟
techbord.com مدیر عامل شرکت Qualcomm در مورد بحران نیمه هادی ، خرید Arm از انویدیا
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.