خبر

 • تک بورد - گوگل سه ماه Stadia Pro را به صورت رایگان به مشترکان YouTube Premium ارائه می دهد

  گوگل سه ماه Stadia Pro را به صورت رایگان به مشترکان YouTube Premium ارائه می دهد
  28 روز و 19 ساعت قبل

  گوگل به مدت سه ماه Stadia Pro را برای مشترکین YouTube Premium در کشورهای منتخب امتحان کرده است که به نظر می رسد راهی برای جذب بازیکنان بیشتر برای پلت فرم بازی ابری خود باشد. اگر هنوز Stadia را امتحان نکرده اید و اشتراک YouTube Premium ندارید ، این یک فرصت عالی برای امتحان کردن آن است.

  Google Stadia بیش از یک سال و نیم است که فعالیت می کند و در زمان عرضه نظرات متفاوتی دریافت کرده است. گوگل ادعا می کند که این سرویس "زنده و سالم " است ، اگرچه شواهد نشان می دهد که ممکن است همه چیز آنطور که گوگل می گوید خوب نباشد. این سرویس توسط برخی از مدل های تلویزیون با Android TV پشتیبانی می شود ، این به هر حال خوش آمدید ، اما به اندازه ای نیست که اشتراک ها مانند هات کیک به فروش برسند.

  با این حال ، برای نمایش پلت فرم بازی ابر خود به افراد بیشتر ، Google بسته به محل زندگی شما ، سه ماه اشتراک Stadia Pro به مشترکان YouTube Premium ارائه می دهد. این پیشنهاد فقط در ایالات متحده ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، مجارستان ، هلند ، نروژ ، لهستان ، رومانی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس و انگلستان و مشترکین پولی و آزمایشی YouTube Premium در دسترس است. با این حال ، اگر اشتراک Stadia Pro فعال دارید یا قبلاً آن را داشته اید ، نمی توانید آن را پس بگیرید.

  https://techbord.com Google 3 ماه Stadia Pro را به صورت رایگان به مشترکان YouTube Premium

  لغو اشتراک Stadia Pro شما را از هر بازی که خریداری کرده اید و هرگونه محتوای اضافی شما " با اشتراک Stadia Pro خود برای آن بازی ها ادعا کرده اید. با این حال ، در صورت اشتراک مجدد در سرویس ، Google کتابخانه شما را باز می گرداند ، از جمله تمام DLC هایی که خریداری کرده اید.

  در حال حاضر ، اشتراک ماهانه YouTube Premium با قیمت 11.99 دلار هزینه دارد. هزینه اشتراک ماهانه Stadia Pro 9.99 دلار است و پیشنهاد Google را نزدیک به 30 دلار ارزیابی می کند. پیشنهاد ویژه Google تا 31 ژانویه 2022 در دسترس است ، اما می توانید آن را تا 14 فوریه 2022 ، ساعت 9 صبح PST یا تا زمانی که عرضه به پایان برسد ، استفاده کنید.

خبرهای دیگر از بازی