خبر

 • تک بورد - گوگل از زمان تعطیل کردن استودیوهای بازی خود تلاش می کند تا اشکالات Savage Planet را برطرف کند

  گوگل از زمان تعطیل کردن استودیوهای بازی خود تلاش می کند تا اشکالات Savage Planet را برطرف کند
  1 روز قبل

  Facepalm: نسخه Stadia از Journey to the Savage Planet اوایل ماه جاری به بازار عرضه شد. با کمال تعجب ، این بازی اولین و آخرین تلاش بازی سازی گوگل از زمان تصمیم به خاموش کردن استودیوی Stadia خود بود. اکنون بازیکنان از بروز اشکالات بازی شکن خبر می دهند و به نظر می رسد هیچ کس نمی داند چه کسی آنها را برطرف خواهد کرد.

  کاربران هنگام بازی Journey to the Savage Planet در Stadia با اشکالات زیادی روبرو شده اند. حداقل یکی از اشکالات باعث شکست بازی می شود تا از عبور برخی از بازیکنان از منوی اصلی جلوگیری کند. اشکالات در چند هفته اول انتشار یک بازی غیر معمول نیست. با این حال ، در این مورد ، به نظر می رسد هیچ کس نمی داند که چه کسی قصد دارد آنها را برطرف کند.

  گوگل توسعه دهنده Savage Planet Typhoon Studios را در دسامبر سال 2019 انتخاب کرد. ایده این بود که یک استودیوی بازیباز باسابقه را برای تولید تولید کند. عناوین شخص اول برای Stadia. Typhoon برنامه های بزرگی برای پلتفرم بازی ابری داشت ، در آن زمان "پروژه های متعددی در حال انجام " بودند.

  با این حال ، به محض این که Savage Planet برای Stadia از در خارج شد ، Google اعلام کرد که آن را بسته است شعبه توسعه بازی خود Stadia Games and Entertainment ، که شامل Typhoon Games است. گوگل برخی از کارکنان خود را اخراج کرد در حالی که دیگران را به سمت های جدیدی در شرکت منتقل کرد ، و باعث شد بازیکنان از خود تعجب کنند که چه کسی بازی را برطرف می کند.

  عصر بخیر! ناشر شریک کیست؟ 505 بازی در تاریخ 18 فوریه ثبت شد و گفت که آنها با این نسخه از بازی ارتباط ندارند. پس چه کسی در این امر کمک می کند؟ آیا Typhoon هنوز برای به روزرسانی بازی قرارداد / مونتاژ دارد؟ با تشکر از هرگونه توضیح.

  - Sam Machkovech ☂ (samred) 23 فوریه 2021

  چند هفته شکایات بی پاسخ مانده بود ، بنابراین بازیکنان شروع به تماس با 505 بازی کردند ، ناشر Savage Planet در سیستم عامل های دیگر مانند Xbox و PlayStation. به گفته یکی از ردیتور ، 505 گفت کار زیادی نیست زیرا گوگل صاحب همه کد و داده های بازی است.

  "لطفا توجه داشته باشید که ناشر سفر به سیاره Savage در Stadia در واقع Stadia است 505 بازی در بیانیه ای گفت: "بازیها و سرگرمی ها." "متأسفانه ، ما از انتهای خود راهی برای کمک به این نوع مسائل نداریم. همانطور که قبلاً ذکر شد ، ما به کد و داده های بازی دسترسی نداریم زیرا متعلق به Google است و بنابراین ، ما قادر به کمک در رفع اشکالات کد نیستند. "

  سرانجام Google از طریق حساب رسمی Stadia Twitter و subreddit به شکایات پاسخ داد و گفت که از مشکلات آگاه است و در حال مشورت با ناشر شریک خود است. "برای ارائه یک راه حل.

  البته ، هیچ یک از پاسخها نشان نمی دهد که چه زمانی ممکن است آن اصلاح وجود داشته باشد. برخی از بازیکنان بیشتر ماه منتظر بازی بوده اند. در سمت روشن ، حداقل سفر به سیاره Savage با Stadia گنجانده شده است. هنگامی که مستقیماً هزینه آن را پرداخت نکرده اید صبر کنید تا یک بازی درست شود.

خبرهای دیگر از بازی