خبر

 • تک بورد - گفته می شود Ubisoft با بازی Assassin's Creed که فقط به صورت آنلاین انجام می شود ،

  گفته می شود Ubisoft با بازی Assassin's Creed که فقط به صورت آنلاین انجام می شود ، "جهش ایمان" دارد
  21 روز و 11 ساعت قبل

  گفته می شود که Ubisoft در حال بررسی این موضوع است که Assassin \\ \'Creed حق رای دادن را به عنوانی بازی به عنوان سرویس (GaaS) تبدیل کند. با موفقیت Grand Theft Auto Online و سایر بازی های آنلاین چند نفره ، این شرکت معتقد است که بازار برای مدل Assassin \\ \'Creed hack-every-to-bits به طور مداوم رسیده است.

  منابع آگاه به بلومبرگ گفتند که توسعه دهندگان Ubisoft در حال کار بر روی عنوان فقط چند نفره با رمز رمز Assassin \ 'Creed Infinity هستند. عناوین مستقل در حق رای دادن معمولاً بر یک دوره از تاریخ تمرکز می کنند. طبق گفته خودیها ، Infinity چندین تنظیمات و بازه زمانی خواهد داشت که بازیکنان می توانند با هم تجربه کنند.

  این بازی در مراحل اولیه توسعه است و حداقل برای چند سال برای انتشار برنامه ریزی نشده است ، بنابراین جزئیات کمیاب هستند و به طور مداوم تغییر می کنند . این منابع می گویند Infinity با گذشت زمان و با فواصل منظم ، به طور طبیعی با گذشت زمان گسترش می یابد. علاوه بر این ، عناوین تک نفره آینده به داستان و داستان نسخه آنلاین گره می خورند. نحوه و چگونگی تساوی نامشخص است.

  https://techbord.com گفته می شود Ubisoft یک

  سخنگوی Ubisoft درباره این بازی بحث نمی کند اما وجود آن را تأیید می کند. سخنگوی سخنگو در پاسخ ندادن به س questionالی که هنوز سedال نشده است ، گفت: "چشم انداز توسعه دهنده این است که" بیش از انتظار طرفدارانی که خواهان یکدست منسجم تر هستند "نسبت به بازی های Assassin's Creed باشد. >

  این که آیا طرفداران واقعاً خواهان یک پلتفرم چند نفره در Assassin's Creed بوده اند ، جای بحث دارد. Ubisoft در نسخه های مستقل گذشته با حالت های MP بازی کرده است ، Unity و Revelations به ذهن خطور می کند ، اما هیچ یک از جذابیت های واقعی با پایه بازیکنان به دست نمی آید. شاید Ubisoft فکر کند که یک تجربه اختصاصی چند نفره شانس بیشتری دارد که تحت الشعاع کمپین تک نفره قرار نگیرد.

  بدون شک گروهی از بازیکنان Assassin's Creed وجود دارند که دوست دارند به خوبی شاهد باشند - جهان MP اجرا شده ، اما "" به خوبی اعدام شده "کلمه عملیاتی است. اغلب اوقات ، تلاش برای ایجاد مدل های GaaS به نظر نمی رسد چیزی بیش از یک برداشت آشکار پول (* سرفه * Fallout 76 * سرفه * Star Wars Battlefront II). شما چی فکر میکنید؟ آیا شما به یک بازی چند نفره Assassin \ 'Creed علاقه مند می شوید؟ آیا شما هزینه آن را پرداخت می کنید یا اینکه مجبور است رایگان باشد؟ آیا Ubisoft "جهش ایمان " را به انبوهی از یونجه (یا پول نقد) می اندازد که ممکن است وجود نداشته باشد یا نباشد؟

خبرهای دیگر از بازی