خبر

 • تک بورد - گفته می شود Epic Games در حال مذاکره برای تولید یک فیلم Fortnite است

  گفته می شود Epic Games در حال مذاکره برای تولید یک فیلم Fortnite است
  14 روز قبل

  اقتباس از فیلم های بازی ویدئویی و تلویزیونی مورد توجه قرار گرفته است. اکثر آنها به جز چند مورد در اینجا و آنجا با شکست های عظیمی روبرو شده اند - نسخه های اصلی Netflix The Witcher و Castlevania چند نمونه از الماس های خشن هستند. طبق گزارشات اخیر ، چنین اقتباس هایی باعث شده Epic Games به دنبال تولید یک فیلم Fortnite باشد. موفق باشید با آن.

  Epic Games ممکن است به دنبال گسترش دسترسی خود به هالیوود باشد و در حال بررسی اقتباس از فیلم Fortnite است. خودی های آشنا با این پروژه به The Insider گفتند که این شرکت بازی می خواهد در مقابل هزینه های قانونی جاری در ارتباط با دعاوی ضد انحصاری خود علیه اپل و گوگل "تنوع" ایجاد کند.

  در اوایل سال جاری ، Epic گزارش داد چندین مدیر از لوکاس فیلم. جیسون مک گاتلین ، معاون سابق تولید فیزیکی لوکاس فیلم ، اکنون رئیس پروژه های ویژه Epic است. مک گاتلین به عنوان تهیه کننده اجرایی در تمام فیلم های جنگ ستارگان دیزنی تولید شده است.

  آیا می توانیم نسخه زنده بازی Fortnite را شبیه تریلر سینمایی فصل 18 ببینیم؟

  بازی توسعه دهنده همچنین از معاون سابق تولید مالی لوکاس فیلم ، کریس فوریا و لین بارتچ ، رئیس سابق امور تجاری و حقوقی لوکاس فیلم ، برای بازگرداندن نقش خود در بخش جدید Epic استفاده کرد. منابع ناشناس می گویند که مذاکرات درباره یک فیلم Fortnite در حال انجام است اما در مورد جزئیات آن صحبت نکرده ایم.

  تصور اینکه یک "Fortnite: The Movie" چگونه خواهد بود تا حدودی دشوار است. این بازی دارای 18 فصل افسانه است ، از جمله برخورد دنباله دار در فصل 4 ، یک کماندوی شیطانی بابا نوئل در فصل 7 ، و یک سیاه چاله که کل نقشه را در فصل 10 بلعید. سپس چندین رویداد متقاطع مختلف وجود داشته است. چندین شخصیت موجود ، از جمله ابرقهرمانان DC و Marvel ، Stranger Things ، John Wick ، ​​Predator و حتی Halo \ 's Master Chief. سپس ، یک فیلم Fortnite می تواند چیزی کاملاً اصلی باشد اما در جهان Fortnite ساخته شده است. حماسه در مورد وضعیت اظهار نظر نکرده است ، بنابراین در این مرحله ، همه آن فقط شایعه است. با این حال ، اگر گزارش دقیق باشد ، یک فیلم حتی در مراحل اولیه پیش تولید قرار ندارد. اگر مذاکرات ادعایی موفقیت آمیز باشد ، به احتمال زیاد سالها قبل از اکران فیلم می گذرد. ​​

خبرهای دیگر از بازی