techbord.com گفته می شود که سونی در جنگ های کنسول در انگلیس پیروز می شود

TL ؛ DR: هنوز مدتی طول می کشد تا عدد جامدی را بدست آوریم ، اما با توجه به گزارش های فروش خرده فروشان فیزیکی در انگلیس ، به نظر می رسد که پلی استیشن 5 در جنگ کنسول ها پیشتاز است. Xbox Series X | S از نظر کل واحدهای فروخته شده به سختی قابل رقابت است و پشت نینتندو سوییچ قرار دارد.

با توجه به تمایل تولیدکنندگان به پایین نگه داشتن ارقام فروش تا زمان گزارش های سه ماهه ، گاهی اوقات مجبور می شویم از تخمین تحلیلگران صنعت استفاده کنیم تا درکی از میزان فروش یک محصول داشته باشیم. ما می دانیم که PlayStation 5 و Xbox Series X | S مانند هات کیک فروخته می شوند ، زیرا افراد کمی ، غیر از پوست سر ، می توانند دست خود را بر روی آنها بگذارند.

به همین ترتیب ، شرکت اطلاعات بازار انگلیس GfK گزارش داد در چهار هفته منتهی به 28 نوامبر ، خرده فروشان بیش از 900000 کنسول بازی ویدیویی را در انگلیس فروختند. بیشترین کنسول های پلی استیشن 5 بودند که نینتندو سوییچ در جایگاه دوم قرار گرفت.

GamesIndustry خاطرنشان می کند که نوامبر سال 2020 هشتمین ماه بزرگ برای جابجایی واحدهای کنسول خانگی بود (شامل دستی ها نیست) و دومین درآمد از نظر درآمد ، هنگامی که خرده فروشان محموله های بزرگی از کنسول های PS4 و Xbone را دریافت کردند فقط پس از دسامبر 2013 عقب بود. گزارش شده است كه سونی در جنگ های كنسول در انگلیس پیروز می شود ">

GfK همچنین گزارش می دهد كه مصرف كنندگان انگلستان 2.38 میلیون بازی را از 25 اكتبر تا 21 نوامبر خریداری كرده اند. نینتندو با بیش از 833،000 در این مسابقه در رده های برتر قرار گرفت. عنوان های فروخته شده Animal Crossing: New Horizons ، Mario Kart 8: Deluxe ، Minecraft و Super-3 All-Stars بهترین فروشندگان هیبریدی دستی بودند. پلی استیشن 4 از نظر کل بازی های فروخته شده دوم بود.

پنج بازی پرفروش دیسک در هر سیستم عبارتند از:

Call of Duty: Black Ops Cold War Assassin 's Creed Valhalla FIFA 21 مرد عنکبوتی Marvel 's: Miles Morales Watch Dogs: Legion

اگرچه Call of Duty بازی شماره یک فروش در همه سیستم عامل ها بوده است ، اما از نظر عناوین معرفی PS5 ، این یک مقام دوم نسبت به Spider- مرد: مایلز مورالس.

بخاطر داشته باشید این ارقام براساس فروش خرده فروشان آجر و ملات مستقر در انگلستان است. ما احتمالاً تا اول سال یا وقتی سونی و مایکروسافت فصلنامه های خود را ارسال نمی کنند ، هیچ تخمینی در سطح جهان نخواهیم گرفت.

گفته می شود که سونی در جنگ های کنسول در انگلیس پیروز می شود
gaming/گفته-می-شود-که-سونی-در-جنگ-های-کنسول-در-انگلیس-پیروز-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com کارت گرافیک های دسکتاپ Iris Xe اینتل به OEM ها ارسال می شود
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com محققان در حال کار بر روی هوش مصنوعی شطرنج بازی هستند که از مهارت سطح انسان تقلید می کند
techbord.com ریخته گری ها به دنبال گره های فرایند جدید فراتر از 3 نانومتر به GAAFET می روند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.