خبر

 • تک بورد - گفته می شود که ریمسترهای Grand Theft Auto 3 ، Vice City و San Andreas تا چند ماه دیگر وارد می شوند

  گفته می شود که ریمسترهای Grand Theft Auto 3 ، Vice City و San Andreas تا چند ماه دیگر وارد می شوند
  10 روز و 5 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: از Crysis تا Mafia تا Mass Effect ، نسخه های بازسازی شده بازی های کلاسیک این روزها محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند و به نظر می رسد Rockstar نیز موافق است. گفته می شود که این شرکت در حال کار بر روی نسخه های به روز شده عناوین محبوب خود ، دوران PS2 Grand Theft Auto: GTA 3 ، Vice City و San Andreas است.

  اخبار مهیج از گزارشی از Kotaku به دست می آید که ادعا می کند ریمسترها در اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر امسال تقریباً بر روی هر پلتفرمی در دسترس خواهند بود: PC ، Stadia ، PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X و Nintendo Switch. آنها همچنین در دستگاه های تلفن همراه در دسترس خواهند بود.

  به نظر می رسد این ادعا توضیح می دهد که چرا ناشر Take-Two Interactive اخیراً چندین حالت GTA کلاسیک را با حذف DMCA اجرا کرده است. اینها شامل Vice Cry: Remastered است ، مدی که نقشه Vice City را به GTA V منتقل کرده است. علاوه بر این ، Take-Two قبلاً تأیید کرد که در حال کار بر روی سه "تکرار" عناوین منتشر شده قبلی است. "

  بازی های آینده GTA با استفاده از Unreal Engine بازسازی می شوند و ترکیبی از "گرافیک جدید و قدیمی " را ارائه می دهند. همچنین یک UI به روز شده وجود دارد ، اما همان سبک کلاسیک را حفظ خواهد کرد. در عین حال ، گیم پلی بازی تا آنجا که ممکن است به نسخه های اصلی وفادار خواهد ماند.

  کوتاکو می افزاید که Rockstar Dundee پیشرو در توسعه بازی های GTA است. گفته می شود استودیوی اسکاتلندی در نسخه های بعدی GTA V که قرار است در اواخر امسال منتشر شود نیز کمک می کند.

  همچنین ممکن است شاهد بازسازی بازی Red Dead Redemption باشیم که به نظر می رسد به همان اندازه دهان آور است. prospect.

  با راه اندازی ریمسترها و GTA V نسل بعدی در راه ، باید تعداد زیادی از طرفداران مشغول به کار باشند تا زمانی که GTA VI ، در سال 2025 ، برسد.

خبرهای دیگر از بازی