خبر

 • تک بورد - گفته می شود بازی Quantic Dream's Star Wars دارای یک جهان باز ، گیم پلی اکشن و چند نفره خواهد بود

  گفته می شود بازی Quantic Dream's Star Wars دارای یک جهان باز ، گیم پلی اکشن و چند نفره خواهد بود
  17 روز و 20 ساعت قبل

  شایعه: شاید ساکنان آنلاین هفته گذشته متوجه شایعاتی درباره ساخت بازی Star Wars توسط یک استودیو بعید شده اند: Quantic Dream ، معروف به عناوین سینمایی و بسته بندی شده از QTE مانند Heavy Rain ، Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human. در حال حاضر ، ما می شنویم که سفر آینده آن به یک کهکشان بسیار دور ، شامل گیم پلی اکشن سنتی و احتمالاً یک جهان باز به همراه عناصر چند نفره خواهد بود.

  YouTuber Gautoz (از طریق VGC) شایعه را در 16 سپتامبر آغاز کرد هنگامی که او ادعا کرد استودیو پس از پایان قرارداد سه ساله Quantic Dream با سونی.

  گزارش دیگری ، این گزارش از DualShockers ، این ادعا را تأیید کرد و افزود که بازی 18 ماه در حال توسعه است. شاید به طرز قابل توجهی ، حساب رسمی توییتر Quantic Dream مقاله ای در مورد این گزارش را دوست داشت.

  Quantic Dream به دلیل ایجاد یک نوع بازی خاص مشهور است: نسبتاً خطی ، تعداد زیادی رویداد سریع ، تصمیمات فراوان- با عواقب عشق به قصه گویی تعاملی باعث شد تا چندین بار در لیست پربیننده ترین بازی های ما برای افراد غیربازی ظاهر شود. چشم انداز عنوان جنگ ستارگان که در قالب مشابهی ساخته شده است ممکن است برای همه جذاب نباشد ، اما به نظر می رسد که نگرانی زیادی در مورد جمعیت وجود ندارد.

  کوتاکو با آگاهی از پیشرفت بازی با منبع سوم صحبت کرده است ، کسی که ادعا می کند از گیم پلی سنتی تری برخوردار خواهد بود. با این حال ، موتور بازی سازی اختصاصی و ابزارهای توسعه دهنده Quantic Dream برای ساختن چنین عناوینی مناسب نیستند ، بنابراین این مبارزه سختی بوده است. یک بازی جهان باز و چندین لیست مشاغل در وب سایت Quantic Dream نشان می دهد که این مسیری است که طی می کند ، اما هیچ اشاره خاصی به جنگ ستارگان نشده است.

  Quantic Dream در حال آماده سازی تیزر جنگ ستارگان با تصویر واحد است به https://t.co/CrmgF747SJ این تیزر در انتظار تأیید دیزنی است.

  - تام هندرسون (_Tom_Henderson_) 21 سپتامبر 2021

  تام هندرسون ، نویسنده DualShockers پیشتر توئیت کرده بود که ممکن است زمان زیادی برای منتظر اولین اعلام رسمی جنگ ستارگان Quantic Dream باشید. او می نویسد که استودیوی انیمیشن Unit Image که تریلرهایی از God of War ، Far Cry 6 ، Death Stranding و بسیاری دیگر را ایجاد کرده است ، در حال کار بر روی یک تیزر است که منتظر تایید دیزنی است.

خبرهای دیگر از بازی