خبر

 • تک بورد - گزارش شده که نینتندو سوییچ آینده از انویدیا DLSS ، صفحه نمایش OLED ، برچسب قیمت 399 دلار برخوردار خواهد بود

  گزارش شده که نینتندو سوییچ آینده از انویدیا DLSS ، صفحه نمایش OLED ، برچسب قیمت 399 دلار برخوردار خواهد بود
  3 روز و 18 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: گزارشات بیشتری در مورد مدل بعدی سوئیچ Nintendo رسیده است. ادعا شده است که هیبرید دستی آینده از سیستم جدید تراشه Nvidia استفاده می کند که از فناوری DLSS team green پشتیبانی می کند و به شما این امکان را می دهد که با اتصال به تلویزیون UHD تصاویر با کیفیت 4K را تولید کند.

  اوایل این ماه ، شنیدیم که یک سوئیچ 7 اینچی جدید با نمایشگر OLED 720p از اوایل ماه ژوئن تولید می شود. دستگاهی که می توان آن را سوئیچ پرو ، سوئیچ سوئیچ یا حتی سوئیچ 2 نامید ، ممکن است دارای نرخ تازه سازی بالاتر از مدل فعلی 60 هرتز باشد و انتظار می رود از وضوح 4K پشتیبانی کند.

  با توجه به گزارش بلومبرگ ، سوییچ بعدی دارای یک GPU به روز شده است که از DLSS انویدیا (Deep Learning Super Sampling) پشتیبانی می کند. به عنوان یک جمع بندی ، DLSS ، که با کارتهای گرافیک سری 20 RTX در سپتامبر 2018 معرفی شد ، بازی های پشتیبانی شده را با رزولوشن پایین تر از حالت طبیعی ارائه می دهد و سپس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری عمیق ، آنها را به حالت واقعی تغییر می دهد. این به گیمرها اجازه می دهد تا بدون تبدیل عنوان به نمایش پرده ای ، در وضوح و تنظیمات بالا بازی کنند. اجرای اولیه آن موارد زیادی را می خواست ، اما از آن زمان تاکنون این فناوری بسیار پیشرفت کرده است. نسخه AMD ، FidelityFX قرار است امسال وارد شود.

  حالت های DLSS در مقابل RTX GPU @ 4K

  از آنجا که DLSS فقط کار می کند بلومبرگ می نویسد ، با بازی های پشتیبانی شده ، این ویژگی اساساً در عناوین بعدی سوییچ مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این باید به نوعی کمک کند تا دستگاه به صورت گرافیکی در برابر PS5 و Xbox Series X / S رقابت کند ، نه اینکه تصاویر از عناصر مهم برای دارندگان سوییچ باشد.

  سوئیچ فعلی از Tegra X1 استفاده می کند که اولین بار در سال 2015 اعلام شد ، بنابراین جای تعجب نیست اگر بدانید که یک طراحی سفارشی جدید از Nvidia به مدل بعدی می آید ، که همچنین انتظار می رود پردازنده بهبود یافته و حافظه بیشتری داشته باشد.

  در مورد جدید قیمت سوئیچ ، پیش بینی شده است که نینتندو می تواند تا 399 دلار برای دستگاه درخواست کند ، که 100 دلار بیشتر از MSRP مدل فعلی است.

خبرهای دیگر از بازی