خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود

  گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
  20 روز و 5 ساعت قبل

  شایعه سازی: نینتندو سوییچ پرفروش ترین کنسول سال 2020 بود و همچنان محبوبیت فوق العاده ای دارد اما این مانع از این نیست که شرکت ژاپنی امسال جانشین خود را آزاد کند. طبق گزارش جدید ، این دستگاه جدید که احتمالاً Switch 2 ، Super Switch یا Switch Pro نامیده می شود ، از صفحه نمایش OLED بزرگتری برخوردار است و هنگام اتصال به تلویزیون از وضوح 4K پشتیبانی می کند.

  از زمان راه اندازی چهار سال پیش ، نینتندو سوییچ با فروش بیش از 80 میلیون دستگاه در سراسر جهان ، خانواده 3DS را در لیست پرفروش ترین کنسول های تاریخ قرار داده است. این ممکن است قبلاً خانواده Game Boy Advance (81.5 میلیون نفر) را شکست داده و فروش 84 میلیون پوندی Xbox 360 را نزدیک کند.

  با وجود موفقیت مداوم سوییچ ، صحبت از یک مدل Pro برای در حالی که. برخی از تحلیلگران تصور می کردند که سال گذشته وارد بازار خواهد شد ، هرچند نینتندو تأیید کرد که در سال 2020 به زمین نمی رسد. ما شایعاتی را شنیده ایم که در سال 2021 یک جانشین سوییچ مشاهده می شود ، احتمالاً Super Switch نامیده می شود - ادای احترامی به Super Nintendo ، که 30 امین سال خود را جشن می گیرد تولد امسال.

  بلومبرگ با استناد به افراد آشنا به این طرح می نویسد که سامسونگ تولید پنل های OLED 7 اینچی 720p را آغاز می کند برای مدل جدید سوئیچ در اوایل ماه ژوئن ، با محموله هایی که به مونتاژگران در ژوئیه تعیین شده است. اندازه سوئیچ فعلی 6.2 اینچ است ، در حالی که سوئیچ Lite 5.5 اینچ است.

  با معرفی یک صفحه نمایش OLED می توان دستگاه را در مسیر تلفن های هوشمند دنبال کرد و میزان تازه سازی را از 60 هرتز فعلی خود افزایش داد و باعث بهبود تجربه بازی همچنین باید باتری کمتری مصرف کند و کنتراست بالاتری داشته باشد.

  چیزی که بارها شنیده ایم این است که سوئیچ بعدی هنگام اتصال به تلویزیون از وضوح 4K پشتیبانی می کند.

  اگر جدید است سوئیچ امسال وارد می شود ، بدون شک تحت تأثیر کمبود تراشه جهانی قرار می گیرد که تا سال 2022 ادامه یابد. اگر اکنون خرید به اندازه سایر محصولات جدید فناوری دشوار است تعجب نکنید.

خبرهای دیگر از بازی