خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که اطلاعات سرقت شده CD Projekt Red توسط هکرها به فروش رسیده است

  گزارش شده است که اطلاعات سرقت شده CD Projekt Red توسط هکرها به فروش رسیده است
  1 روز و 9 ساعت قبل

  داستان تاکنون: اخیراً ، ما گزارش دادیم که سرورهای CD Projekt Red توسط حمله باج افزار به خطر افتاده اند. اسناد منابع انسانی شرکت ، و همچنین کد منبع Cyberpunk 2077 و The Witcher 3 ، به عنوان بخشی از این حمله انجام شد. پس از آن ادعا می شود مهاجمان مورد نظر کد حراج را در انجمن هک Exploit لیست کنند.

  طبق گفته شرکت امنیت سایبری Kela ، اکنون حراج بسته شده است. این شرکت یافته های خود را در توییتر اعلام کرد و خاطرنشان کرد که هکرها کد منبع Red Engine و همچنین بازی های متعدد CD Projekt Red را به شخص ثالث ناشناس فروخته اند.

  ما نمی دانیم چگونه ارزش این معامله بسیار زیاد بود ، اما گزارش شده است که هکرها 7 میلیون دلار به عنوان خرید درخواست کرده اند (پیشنهاد قیمت از 1 میلیون دلار شروع شده است) ، بنابراین تصور می کنیم که آنها حداقل این مقدار را دریافت کرده اند. یک شرط مربوط به معامله بود ، هرچند: به عنوان بخشی از معامله ، هکرها از فروش مجدد داده ها به هر طرف دیگر منع می شوند.

  مشخص نیست که آیا هکرها این کار را می کنند یا نه رعایت این اصطلاحات ، یا عواقب شکستن حرف آنها چه عواقبی خواهد داشت.

  فقط در: حراج #CDProjektRed بسته شده است. # هکرها کد منبع دزدیده شده برای نسخه های بازی #RedEngine و #CDPR را به حراج گذاشتند و به تازگی اعلام کرده اند که پیشنهاد رضایت بخشی از خارج از انجمن دریافت شده است ، بدون شرط عدم توزیع یا فروش بیشتر. pic.twitter.com/4Z2zoZlkV6

  - KELA (Intel_by_KELA) 11 فوریه 2021

  در هر صورت ، این خبر بدی برای CD Projekt Red است. با فرض اینکه آنها در خرید داده ها مشارکت نداشته اند (این یکی از مشهورترین نظریه هایی است که در صورت عجیب و غریب دیده ایم) ، اسرار تجاری آنها به طور موثر در دست شخص یا گروه ناشناسی است.

  اگرچه Cyberpunk 2077 سهم مناسبی از مشکلات خود را دارد ، اما ما مطمئناً در اینجا بر روی قبر استعاره CD Projekt Red نمی رقصیم. استودیو را دوست داشته یا از آن متنفر باشید ، سازندگان آنها خون ، عرق و اشک خود را به بازی هایی که ساخته اند ، و همچنین کد پشت سر آنها را ریخته اند - در معرض نمایش گذاشتن همه این کارها می تواند یک ضرر مخرب باشد.

  اگر کد در مکان دیگری ظاهر شود ، شما را به روز می کنیم ، اما در حال حاضر به نظر می رسد که این حماسه به پایان رسیده است.

خبرهای دیگر از بازی