techbord.com گزارش شده است که آینده سرود در این هفته تعیین خواهد شد

دوره راه اندازی Anthem در فوریه 2019 را به یاد می آورید؟ Electronic Arts بازی را به عنوان یک تیرانداز غنیمت چند نفره انقلابی و شبیه Destiny شبیه کرده بود ، اما ، همانطور که قبلاً بارها دیده ایم و از آن زمان ، محصول نهایی هرگز مطابق وعده ها نبود. بر اساس گزارش جدید ، EA در این هفته درباره آینده عنوان خود تصمیم خواهد گرفت.

سرود دو سال پیش با انبوهی از مشکلات وارد شد: ماموریت های تکراری ، زمان بارگذاری طولانی ، مکانیک های نامناسب ، رابط کاربری نامناسب ، کمبود محتوای بازی آخر و غیره. مشکلات با اشکالات و مشکلات عملکرد بدتر شد. همه اینها به Metascore 59 بازی و نمره کاربر 4.0 کمک کردند.

اما EA مصمم بود که از Anthem منصرف نشود. در نوامبر 2019 ، شنیدیم که این شرکت در حال برنامه ریزی برای احیای مجدد آن است که به بازیکنانی که بازی در ابتدا وعده داده بود ، با یک سیستم جدید غنیمت ، Javelins ، Artifacts و موارد دیگر ، می دهد. به روزرسانی داخلی Anthem 2.0 یا Anthem Next گفته می شد.

وقتی کریستین دایلی ، تهیه کننده اجرایی ، که به روزرسانی برخی از تغییرات برنامه ریزی شده را ارسال می کرد ، موارد را به نظر خوشایند نمی دید ، تیم بعنوان بخشی از مدیریت مدیریت BioWare در دسامبر گذشته.

بر اساس گزارش بلومبرگ ، EA execs این هفته تصمیم خواهد گرفت که آیا سرود بعدی به منابعی که برای پروژه ریخته شده ارزش دارد. BioWare قبلا فاش کرده بود که تیم از 30 نفر تشکیل شده است ، اما منابع نشریه ادعا می کنند که بازسازی اساسی Anthem حداقل به سه برابر این تعداد احتیاج دارد. یک بازی بیش از حد معمول که از راه اندازی آن ناامید شده است می تواند به موقع تغییر کند ، اما ممکن است طراحی اصلی Anthem برای شکستن خیلی خراب باشد.

گزارش شده است که آینده سرود در این هفته تعیین خواهد شد
gaming/گزارش-شده-است-که-آینده-سرود-در-این-هفته-تعیین-خواهد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Robinhood در سال 2021 تاکنون شش میلیون مشتری رمزنگاری جدید اضافه کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.