خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که آینده سرود در این هفته تعیین خواهد شد

  گزارش شده است که آینده سرود در این هفته تعیین خواهد شد
  6 روز و 15 ساعت قبل

  دوره راه اندازی Anthem در فوریه 2019 را به یاد می آورید؟ Electronic Arts بازی را به عنوان یک تیرانداز غنیمت چند نفره انقلابی و شبیه Destiny شبیه کرده بود ، اما ، همانطور که قبلاً بارها دیده ایم و از آن زمان ، محصول نهایی هرگز مطابق وعده ها نبود. بر اساس گزارش جدید ، EA در این هفته درباره آینده عنوان خود تصمیم خواهد گرفت.

  سرود دو سال پیش با انبوهی از مشکلات وارد شد: ماموریت های تکراری ، زمان بارگذاری طولانی ، مکانیک های نامناسب ، رابط کاربری نامناسب ، کمبود محتوای بازی آخر و غیره. مشکلات با اشکالات و مشکلات عملکرد بدتر شد. همه اینها به Metascore 59 بازی و نمره کاربر 4.0 کمک کردند.

  اما EA مصمم بود که از Anthem منصرف نشود. در نوامبر 2019 ، شنیدیم که این شرکت در حال برنامه ریزی برای احیای مجدد آن است که به بازیکنانی که بازی در ابتدا وعده داده بود ، با یک سیستم جدید غنیمت ، Javelins ، Artifacts و موارد دیگر ، می دهد. به روزرسانی داخلی Anthem 2.0 یا Anthem Next گفته می شد.

  وقتی کریستین دایلی ، تهیه کننده اجرایی ، که به روزرسانی برخی از تغییرات برنامه ریزی شده را ارسال می کرد ، موارد را به نظر خوشایند نمی دید ، تیم بعنوان بخشی از مدیریت مدیریت BioWare در دسامبر گذشته.

  بر اساس گزارش بلومبرگ ، EA execs این هفته تصمیم خواهد گرفت که آیا سرود بعدی به منابعی که برای پروژه ریخته شده ارزش دارد. BioWare قبلا فاش کرده بود که تیم از 30 نفر تشکیل شده است ، اما منابع نشریه ادعا می کنند که بازسازی اساسی Anthem حداقل به سه برابر این تعداد احتیاج دارد. یک بازی بیش از حد معمول که از راه اندازی آن ناامید شده است می تواند به موقع تغییر کند ، اما ممکن است طراحی اصلی Anthem برای شکستن خیلی خراب باشد.

خبرهای دیگر از بازی