techbord.com گزارش شده است که آسیب پذیری Cyberpunk 2077 به مدهای مخرب اجازه می دهد رایانه شما را تحت کنترل خود درآورند

همیشه هنگام بارگیری مودهای بازی های خود ، خطرات ذاتی وجود دارد ، اما این خطر معمولاً به صورت اشکال بالقوه ای برای صرفه جویی در فساد یا شکستن بازی به وجود می آید. با این حال ، برای Cyberpunk 2077 ، یک آسیب پذیری "DLL خارجی" که هنوز اصلاح نشده است ، بازیکنان مجهز به مد را در معرض خطرات امنیتی واقعی سیستم قرار می دهد.

یک ردیتور به نام Romulus_Is_Here در روز یکشنبه توجه جامعه بازی ها را به آسیب پذیری مورد نظر جلب کرد و CD Projekt Red امروز در یک پست توییتر خطرات را تأیید کرد.

بنابراین ، دقیقاً چه اتفاقی می افتد ؟ طبق گفته Redditor ، "پرونده های DLL خارجی " مورد نیاز Cyberpunk 2077 می تواند برای اجرای کد و گرفتن کنترل از راه دور یک رایانه شخصی از طریق نصب یک بازی ذخیره یا mod ، به طور مخرب مورد استفاده قرار گیرد.

همانطور که گفتیم ، این موضوع قبلاً توسط CD Projekt Red تأیید شده است ، همانطور که در توییت تعبیه شده در زیر مشاهده می کنید. این استودیو به کاربران توصیه می کند "تا زمان صدور اصلاح رسمی" از استفاده از پرونده های ناشناخته "خودداری کنند.

اگر قصد استفاده از mods / محافظت های سفارشیCyberpunkGame در رایانه را دارید ، احتیاط کنید. ما از یک آسیب پذیری در پرونده های DLL خارجی که بازی از آنها استفاده می کند و می تواند برای اجرای کد در رایانه استفاده شود ، آگاه شده ایم. این مشکل ASAP برطرف خواهد شد. در حال حاضر ، لطفاً از استفاده از پرونده های ناشناخته خودداری کنید.

- CD PROJEKT RED CS (CDPRED_Support) 2 فوریه 2021 یک جدول زمانی خاص هنوز اگر شما یک بازیکن و کاربر mod آنلاین Cyberpunk 2077 هستید ، ما توصیه می کنیم برای مدتی بازی را بدون تغییر انجام دهید. متناوباً ، می توانید آخرین نسخه Cyber ​​Engine Tweaks را دانلود کنید ، مد شناخته شده ای که گویا شامل رفع اشکال برای این آسیب پذیری (در میان سایر پیشرفت های مفید) است.

پرونده های منبع mod قابل مشاهده در GitHub ، بنابراین می توانید خود تأیید کنید که هیچ کد مخربی را شامل نمی شود.

امیدوارم CDPR بتواند این مشکل را زودتر برطرف کند. صحنه مدینگ Cyberpunk 2077 فقط در ماه های آینده بزرگتر خواهد شد و آخرین چیزی که کاربران باید نگران آن باشند این است که دستگاه خود را هک کنند زیرا یک بازی ذخیره به ظاهر بی خطر را بارگیری کرده اند.

گزارش شده است که آسیب پذیری Cyberpunk 2077 به مدهای مخرب اجازه می دهد رایانه شما را تحت کنترل خود درآورند
gaming/گزارش-شده-است-که-آسیب-پذیری-cyberpunk-2077-به-مدهای-مخرب.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
techbord.com شایعات: سامسونگ امسال یک لپ تاپ مجهز به اگزینوس با گرافیک Radeon روانه بازار می کند
techbord.com جوبی اولین فیلم در پرواز از هواپیمای الکتریکی VTOL خود را نشان می دهد
techbord.com ورایزون از هر شرکت مخابراتی دیگری که در آخرین حراج طیف FCC 5G ترکیب شده بود ، پیشی گرفت
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.