techbord.com گزارش شده است که آخرین بروزرسانی نرم افزار PlayStation 4 باعث بروز مشکلاتی در ویژگی های اجتماعی ، لیست دوستان و پایداری سیستم می شود

یک سیب زمینی داغ: سونی و طرفداران PlayStation آن بدون شک از PS5 آینده بسیار هیجان زده هستند ، اما ظاهراً این شرکت آنقدر هیجان زده است که یک نسخه به روزرسانی سیستم عامل باگ برای PS4 منتشر کرده است. گفته می شود که نسخه 8.00 آخرین نسخه اصلی نرم افزار برای کنسول نسل سونی است که در بیش از 113 میلیون خانوار نشسته است و اگرچه چندین ویژگی امنیتی و امنیتی بخشی از این به روزرسانی هستند ، اما به نظر می رسد ک

سونی به تازگی به روزرسانی 8.00 نرم افزار سیستم را برای PlayStation 4 منتشر کرده است ، و آن را با تغییرات و اصلاحات بی شماری در ویژگی های موجود و همچنین اقدامات امنیتی افزوده است. به روزرسانی جدید اکنون "گروه ها " بازیکنان را برای چت های صوتی مهمانی و پیام ها برای تجربه کارآمدتر نمایش می دهد ، آواتارهای نمایه جدیدی اضافه می کند و کنترل های والدین ساده تری را به ارمغان می آورد.

اکنون همچنین به کاربران امکان می دهد نادیده بگیرند همه میکروفون ها از طریق منوی سریع پشتیبانی می کند و از برنامه های احراز هویت شخص ثالث برای بهبود امنیت پشتیبانی می کند. سونی برنامه PS4 Remote Play را نیز تغییر نام داده است. اکنون به سادگی PS Remote Play نامیده می شود و احتمالاً امکان پخش HDR با کیفیت 1080p در PS5 هنگام راه اندازی کنسول در ماه آینده را فراهم می کند.

اما این همه خبر خوب نیست ، زیرا این بروزرسانی همچنین توانایی ایجاد رویدادهای جدید یا دسترسی به رویدادهای موجود ایجاد شده توسط کاربران دیگر را از شما می گیرد. بعد از استفاده از این به روزرسانی ، بازیکنان همچنین نمی توانند انجمن های خصوصی ایجاد کنند. با این وجود ، جوامع موجود تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت و قابل دسترسی خواهند بود.

با بازخوردی که می بینم ، به نظر می رسد این به روزرسانی جدید باعث ایجاد مشکلات زیادی می شود (بارگیری لیست دوستان ، مشکلات سیستم حزب ، مشکلات پایداری و غیره) .. بنابراین شاید فعلا منتظر بمانید

- Nibel (@ Nibellion) 14 اکتبر 2020

اگرچه حذف این ویژگی ها ممکن است برخی کاربران را آزار دهد ، به نظر می رسد بروزرسانی 8.00 نسخه حشره ای است که ایجاد مشکلات در چندین ویژگی اصلی PS4. در حالی که اکثر کسانی که این به روزرسانی را بارگیری کرده اند در بارگیری لیست دوستان خود با مشکل روبرو شده اند ، برخی از آنها از ویژگی Party و Messages به روز شده شکایت دارند که اکنون ایجاد یک مهمانی خصوصی را دشوارتر کرده است.

< در همین حال ، چندین کاربر همچنین از نحوه ضبط و ارسال چت های صوتی آنها توسط سایر کاربران ناراحت هستند. در حالی که این ویژگی قبلاً وجود داشته است ، کاربران می توانند برای محافظت از حریم خصوصی خود به راحتی از آن چشم پوشی کنند. اکنون به نظر می رسد که آنها باید در هنگام شرکت در چت های صوتی رعایت کنند.

سونی ، خاطرنشان می کند که این ویژگی تعدیل در PS5 است و پاپ آپ نمایش داده شده برای کاربران PS4 برای اطلاع رسانی است اگر تصمیم بگیرند چت های آنها با بازیکنان PS5 برای بررسی تعدیل ارائه شود. این شرکت همچنین می گوید كه از این ضبط ها فقط برای اهداف ایمنی و تعدیل مطابق با قوانین رفتاری جامعه استفاده خواهد شد.

گزارش شده است که آخرین بروزرسانی نرم افزار PlayStation 4 باعث بروز مشکلاتی در ویژگی های اجتماعی ، لیست دوستان و پایداری سیستم می شود
gaming/گزارش-شده-است-که-آخرین-بروزرسانی-نرم-افزار-playstation-4.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.