خبر

 • تک بورد - گروه GN SteelSeries را در یک قرارداد 1.2 میلیارد دلاری خریداری می کند

  گروه GN SteelSeries را در یک قرارداد 1.2 میلیارد دلاری خریداری می کند
  13 روز و 5 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: گروه GN ، که مجموعه آن شامل راه حل های صوتی ، حذف نویز و کاهش شنوایی از Jabra ، BlueParrott و Beltone است ، اخیراً SteelSeries را به پایدار محصولات صوتی و جانبی خود اضافه کرده است. SteelSeries هدست ، صفحه کلید و سایر لوازم جانبی را در چندین سیستم عامل بازی رایانه شخصی و کنسول ارائه می دهد. خرید 1.2 میلیارد دلاری SteelSeries و خط تولید آنها ، میل GN را برای ورود به بازار بازی های را

  SteelSeries ، ارائه دهنده قدیمی لوازم جانبی بازی از جمله هدست Arctis و خطوط صفحه کلید Apex ، اخیراً توسط ارائه دهنده راه حل های شنوایی و صوتی The GN Group خریداری شده است. GN ، که دارای چندین مارک پشتیبانی صوتی و شنوایی از جمله Jabra و Beltone است ، این شرکت را از یک شرکت خصوصی با قیمت 8 میلیارد کرون دانمارک (DKK) یا 1.2 میلیارد دلار آمریکا خریداری کرد. انتظار می رود که این خرید تا سال 2022 بسته شود و در انتظار تأییدیه های اجباری مقررات است.

  مدیرعامل SteelSeries ، احتشام ربانی ، پس از خرید ابراز خوش بینی کرد و اظهار داشت: "ما در مأموریتی هستیم که به طور مداوم مرزها را در ورزش های الکترونیکی و بازی ها پیش ببریم." ... و در حال حاضر ، با پشتیبانی GN ، ما می توانیم این تلاش ها را به صورت توربو متقبل شویم. .

  از سال 2001 ، SteelSeries و محصولات آنها ، که تحت اکوسیستم نرم افزاری SteelSeries GG ادغام می شوند ، پشتیبانی های مختلفی را از لوازم جانبی گرفته تا مسابقات و حمایت های رایانه ای و انجمن های بازی کنسول ارائه کرده اند. این خرید در حال حاضر راهی روشن برای GN برای ورود به بازار رقابتی بازی های ورزشی و ورزش های الکترونیکی ارائه می دهد. این خرید همچنین دسترسی GN به KontrolFreek و Nahimic را فراهم می کند که هر دو در سال 2020 توسط SteelSeries خریداری شده اند.

  https://techbord.com گروه GN SteelSeries را با مبلغ 1.2 میلیارد دلار خریداری می کند

  گروه GN با نوآوری های صوتی بیگانه نیست. تلاشهای گذشته و فعلی این شرکت شامل دستاوردهایی است که از اولین کسی بود که از فناوری 2.4 گیگاهرتز در سمعک استفاده کرد تا اولین هدفون حرفه ای در جهان برای حذف نویز. با وجود تمرکز بر فناوری ها و راه حل های صوتی ، بعید است که SteelSeries دیگر خطوط تولید جانبی مانند کنترل کننده های بازی ، صفحه کلید و موش را کنار بگذارد. هر دو شرکت گفته اند که عملیات و توسعه SteelSeries تحت رهبری فعلی شرکت ادامه خواهد یافت. تمایل آنها به تمرکز بر گسترش کنترل های مبتنی بر نرم افزار برای SteelSeries و دیگر سخت افزارهای بازی. این کنترل های مبتنی بر نرم افزار ، که می تواند سفارشی سازی همه چیز را از روشنایی سخت افزار گرفته تا رفتار ورودی را ارائه دهد ، به کاربران این امکان را می دهد که یک تجربه بازی بسیار شخصی و بهینه را ایجاد کنند.

  اعتبار تصویر: محصولات SteelSeries توسط SteelSeries؛ کاربر با هدفون توسط Reynier Carl

خبرهای دیگر از بازی