یک گروه سرمایه گذار فعال فعال در حال اعمال فشار عمومی بر اکتیویژن بلیزارد است ">

خبر

 • تک بورد - گروه سرمایه گذاران Activision را به دلیل پاسخ

  گروه سرمایه گذاران Activision را به دلیل پاسخ "ناکافی" به آزار و اذیت انتقاد می کنند
  4 روز و 20 ساعت قبل

  اقدامات کنونی "برای رسیدگی به مسائل گسترده به اندازه کافی پیش نمی رود."
  یک گروه سرمایه گذار فعال فعال در حال اعمال فشار عمومی بر اکتیویژن بلیزارد است و می گوید اظهارات اخیر این شرکت در مورد ادعای آزار و تبعیض گسترده " تقریباً به اندازه کافی برای پرداختن به مسائل عمیق و گسترده مربوط به حقوق صاحبان سهام ، مشارکت و مدیریت سرمایه انسانی در شرکت پیش نرفته است. "

  این پیام از طرف گروه سرمایه گذاری SOC آمده است ، که با صندوق های بازنشستگی تحت حمایت اتحادیه که نماینده میلیون ها نفر از اعضای اتحادیه هستند همکاری می کند تا علیه "رفتار شرکتی غیرمسئولانه و غیراخلاقی و دستمزد زیاد مدیران" صحبت کنند. این گروه هفته گذشته (قبل از انتشار آن در روز سه شنبه) نامه ای به مدیر مستقل فعال اکتیویژن بلیزارد (رابرت مورگادو) ارسال کرد (قبل از انتشار آن در روز سه شنبه) و از شرکت خواسته بود "از پاسخ نامناسب مدیریت فراتر رفته و اقدامات لازم را برای حفاظت از سرمایه گذاری ما از نظر مالی ، عملیاتی و اعتبار انجام دهد. خطراتی که در هفته گذشته مطرح شده است. "

  خواندن بیشتر

  کوتیک بابت" پاسخ ناشنوا "عذرخواهی می کند ، وعده اقدام پس از شکایت [به روز شده] The نامه با نامگذاری ویلمر هیل به عنوان یک شرکت حقوقی که به شکایات جاری کارکنان رسیدگی می کند و آزار و اذیت در شرکت را بررسی می کند ، موضوع خاصی دارد. SOC می گوید ویلمر هیل و استفانی آواکیان ، سرپرست اصلی آن "مدافع ثروتمندان و متصل" هستند و سابقه مشخصی در این نوع تحقیقات تخلف ندارند.

  انتقاد SOC از ویلمر هیل بر اساس افکار مشابه از سوی اتحادیه کارگران ABK ، گروهی از کارکنان Activision Blizzard است که در اوایل این ماه شکل گرفت. این گروه در مورد آنچه منافع ویلمر هیل از قبل با منافع منافع خود با Activision Blizzard و "سابقه دلسردی از حقوق کارگران و اقدامات جمعی" آن ، در میان سایر مشکلات شناسایی شده ، مخالفت کرد.

  تبلیغات

  SOC همچنین Activision را می خواهد Blizzard برای پیاده سازی روشی برای "جبران خسارت مدیران اجرایی که مشخص شده است اقدام به سوء استفاده کرده اند یا آنها را فعال کرده اند" و از پاداش های اجرایی خودداری می کند "مگر اینکه به طور مستقل تنوع و نقاط عادلانه تأیید شده باشد." این خواسته ها مطابق با شکایات دیرینه گروه از غرامت زیاد مدیران در صنعت است ، از جمله تلاش ناموفق برای محدود کردن حقوق مدیرعامل بابی کوتیک در ماه ژوئن گذشته و تلاش موفق برای محدود کردن افزایش مدیران EA در آگوست گذشته (هر دو تلاش تحت SOC انجام شد. نام سابق ، CtW).

  SOC همچنین خواستار تغییر شیوه استخدام مدیران ارشد و اعضای هیئت مدیره است. این تغییرات شامل تعادل جنسیتی و نژادی بهتر در هیئت مدیره - از جمله برابری جنسیتی تا سال 2025 - و نامگذاری یکی از اعضای هیئت مدیره "نماینده کارکنان" است که توسط نیروی کار تعیین شده است.

  خواندن بیشتر

  شکایت سهامداران از Activision Blizzard به دلیل جلوگیری از آزار و اذیت دعوای تبعیض و مزاحمت برای اشتغال و مسکن (DFEH).

خبرهای دیگر از بازی