خبر

 • تک بورد - گروه حفظ بازی بیش از 700 نمونه اولیه و دموی منتشر نشده پلی استیشن 2 را به صورت آنلاین قرار می دهد

  گروه حفظ بازی بیش از 700 نمونه اولیه و دموی منتشر نشده پلی استیشن 2 را به صورت آنلاین قرار می دهد
  22 روز و 1 ساعت قبل

  گروهی از حافظان بازی های ویدیویی مجموعه عظیمی از بیش از 700 نمونه اولیه منحصر به فرد را برای پلی استیشن 2 منتشر کرده اند. در مجموع ، این بسته از حدود 860 گیگابایت داده فشرده تشکیل شده است و اولین قسمت از موارد بسیار بیشتری است که به نظر می رسد در آینده منتشر خواهد شد.

  تخلیه با مجوز از کاخ پنهان ، همان مردمی که نمونه اولیه Sonic the Hedgehog 3 را برای ما به ارمغان آورد ، این بار آنها با یک نفر کار کردند که به اندازه کافی مهربان بود تا بتواند هر یک از موارد را نگاه کند مجموعه وی که هیچ رشته ای به آن متصل نشده است.

  این پروژه که به عنوان پروژه غرقاب نامیده می شود ، به چندین قسمت تقسیم شده است - این مجموعه PS2 تنها قسمت اول تخلیه بسیار بزرگتر است. همکاران کاخ پنهان برای از بین بردن ساخت نهایی خرده فروشی ، سخت کوشانه همه کارها را انجام داده اند ، و انتشار محتوای منحصر به فرد مانند پیش نمایش مطبوعات ، نسخه ی نمایشی فناوری ، نمونه های محلی سازی ، ساخت اشکال زدایی و نسخه های دیگر منتشر نشده را محدود می کنند.

  https://techbord.com گروه حفاظت از بازی بیش از 700 نمونه اولیه از پلی استیشن 2 و نسخه های نمایشی منتشر نشده را بصورت آنلاین قرار می دهد

  کاخ پنهان دارای لیست اجرای Project Deluge در وب سایت خود ساخته شده است. از زمان نوشتن ، 752 ورودی وجود دارد.

  با توجه به گستردگی پروژه و قابلیت اطمینان بودن فضای رسانه های نوری ، تیم اعلام کرد که قادر به تعیین یکپارچگی هر یک از تخلیه های موجود در قسمت نیست. . به عبارت دیگر ، از مواجه شدن با یک یا دو خطا که مستقیماً به روند دامپینگ مربوط می شود ، تعجب نکنید.

  تصاویر با مجوز از دنی ویلیامز ، جیریک V

خبرهای دیگر از بازی