خبر

 • تک بورد - گارد ملی ارتش در آوردن آزمایشگاه های اسپورت به دبیرستان ها کمک خواهد کرد

  گارد ملی ارتش در آوردن آزمایشگاه های اسپورت به دبیرستان ها کمک خواهد کرد
  29 روز و 19 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: رابطه ارتش ایالات متحده با اسپورت ها رابطه ناخوشایندی بوده است ، اما این امر باعث نشده است شاخه های ارتش درگیر صنعت شوند. در آخرین اقدام شرکت Generation Esports اعلام کرده است که با گارد ملی ارتش و همچنین ایسوس و اینتل برای نصب آزمایشگاه های بازی esports در 25 دبیرستان ایالات متحده همکاری می کند.

  مدارس منتخب دبیرستان Esports League یک آزمایشگاه esports شامل شش رایانه شخصی همراه با پردازنده های 10th Gen Intel Core i7 و کارت گرافیک Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Super دریافت می کنند. آنها همچنین مانیتور ، صفحه کلید مکانیکی ، هدست های بی سیم و موش های بازی را دریافت می کنند. بعلاوه ، یکی از مدارس "از طریق Extreme Networks" "ارتقا کامل زیرساخت اینترنت " را برای مناسبتر شدن در ورزشها از طریق "Extreme Networks" دریافت می کند.

  رئیس نسل های اسپورت ، جیسون کربی گفت که آزمایشگاه های اسپورت گران هستند ، بنابراین ابتکار عمل فرصتی را به مدارس می دهد که ممکن است در غیر این صورت نداشته باشند. "با استفاده از این پروژه ما نه تنها دروس مادام العمر در زمینه ساخت و تعمیر و نگهداری کامپیوتر را به دانشجویان می آموزیم ، بلکه به آنها این امکان را می دهد که تجربه عملی بازی Esport را بدست آورند و به طور بالقوه آنها را برای آینده شغلی آماده کنند. "

  هنگام شروع به کار در بهار 2021 ، به دانش آموزان نحوه ساخت و نگهداری آزمایشگاه های esports آموزش داده می شود.

  کربی افزود که نمایندگان شریک ، از جمله اعضای گارد ملی و تیم ورزشهای آن ، شرکت خواهند کرد برای ارائه مشاوره در مورد گزینه های شغلی و برنامه های مربوط به STEM وارد مدارس شوند.

  مدارس می توانند از حضور گارد ملی در مکان های خود انصراف دهند. در غیر این صورت ، تیم های ورزشی آن در مسابقات نمایشگاهی در مدارس خاص شرکت می کنند و نمایندگان "در مورد مزایای ادامه مشاغل مربوط به STEM در گارد ملی صحبت خواهند کرد". PCp Gamer گزارش می دهد.

  علاقه مندان مدارس می توانند در اینجا درخواست دهند. برنامه ها تا 31 ژانویه باز هستند و افراد انتخاب شده تا 15 فوریه اعلام می شوند.

  در ماه ژوئیه ، کانال Twitch ارتش ایالات متحده مورد توبیخ قرار گرفت که این سیستم عامل استفاده از بازی های کنترل کننده جعلی را برای هدایت افراد به فرم های استخدام همچنین پس از تحریم کاربرانی که از جنایات جنگی مورد علاقه خود سningال می کردند ، به نقض حقوق بینندگان "اصلاحیه اول" بینندگان متهم شد. این امر منجر به صحبت الكساندیا اوكاسیو-كورتز علیه این کانال شد كه در ماه آگوست به سختی با اعتدال زیادی بازگشت.

خبرهای دیگر از بازی