خبر

 • تک بورد - کیت توسعه یافته نادر نینتندو 64 دیسک درایو نادر و هرگز باز نشده برای اولین بار باز می شود

  کیت توسعه یافته نادر نینتندو 64 دیسک درایو نادر و هرگز باز نشده برای اولین بار باز می شود
  21 روز و 3 ساعت قبل

  نینتندو در دهه 90 به آنچه فکر می کرد توازن کامل بین کارتریج ها و دیسک های نوری است ، رسید. N64 DD از دیسک های مغناطیسی اختصاصی برای گسترش فضای ذخیره سازی نینتندو 64 مستقر در گاری استفاده کرد ، اما در ژاپن به شدت فلاپ شد به طوری که قبل از ورود به ایالات متحده ، استفاده از آن متوقف شد.

  نینتندو در اواخر دهه 80 با معضلی روبرو بود. مشارکت این شرکت با سونی برای ایجاد یک افزونه CD-ROM برای SNES آینده بسیار متلاشی شده بود و در نهایت راه را برای ورود سونی به خودی خود با پلی استیشن هموار کرد.

  نینتندو با SNES پیش رفت. ، اما این شرکت می دانست که در نهایت باید به محدودیت های کارتریج رسیدگی شود. با Project Reality ، نام رمز Nintendo 64 ، آنها سعی کردند این کار را انجام دهند.

  https://techbord. com کیت توسعه یافته نادر نینتندو 64 دیسک درایو نادر ، هرگز باز نشده برای اولین بار باز می شود

  در تلاش برای پایین آوردن هزینه ها (N64 با قیمت 199.99 دلار در آمریکا راه اندازی شد) ، نینتندو با قالب کارتریج اما لوازم جانبی الحاقی به نام Nintendo 64 DD ارائه داد. کوتاه برای درایو دیسک ، این لوازم جانبی از دیسک های اختصاصی قابل بازنویسی مغناطیسی 64 مگابایتی استفاده می کرد تا قابلیت های کنسول را بسیار گسترش دهد.

  پس از تأخیرهای متعدد ، سرانجام در اواخر سال 1999 در ژاپن راه اندازی شد اما با سختی زیاد از بین رفت یک سال بعد. فقط تعداد کمی از عناوین نرم افزاری برای آن منتشر شده است و این افزونه هرگز به ایالات متحده راه پیدا نکرد.

  https://techbord.com کیت نادر نینتندو 64 دیسک درایو نادر و هرگز باز نشده برای اولین بار باز می شود

  اخیراً ، از YouTuber Shane Luis خواسته شد تا از یک قسمت نادر از تاریخ نینتندو عکس بگیرد برای یک جمع کننده خصوصی بازی های ویدیویی - یک جعبه جدید در جعبه توسعه دیسک نینتندو 64. لوئیس لطف داشت که کل روند کار را با دنیا به اشتراک بگذارد و حتی تصاویر را در آرشیو اینترنت قرار داد تا همه از آن لذت ببرند.

  کیت dev کمی متفاوت از نمونه اولیه ایالات متحده است که متال عیسی پیدا کرد به عنوان مثال ، یک لب آبی در اطراف شکاف دیسک دارد تا یک لب سیاه برای مطابقت با بقیه شاسی. این کیت همچنین دارای آداپتورهایی است که به شما امکان می دهد همزمان دو کارتریج N64 را وصل کنید.

خبرهای دیگر از بازی