خبر

 • تک بورد - کپی نادر از The Legend of Zelda قبلاً تا 115000 دلار پیشنهاد داده شده است

  کپی نادر از The Legend of Zelda قبلاً تا 115000 دلار پیشنهاد داده شده است
  14 روز و 19 ساعت قبل

  افسانه زلدا در آمریکای شمالی با قیمت خرده فروشی 49.99 دلار به علاوه مالیات راه اندازی شد. مطمئناً هیچ کس در آن زمان تصور نمی کرد که یک کپی از بازی در کمتر از 35 سال بعد به 100000 دلار در شمال برسد ، اما این سناریوی دقیق است که در حال حاضر اجرا می شود.

  حراج های Heritage در حال حاضر نسخه اولیه تولید The Legend of Zelda را ارائه می دهند که از زمان نگارش این مبلغ حداکثر 115000 دلار پیشنهاد شده است (و هنوز حدود 19 ساعت تا پایان حراج باقی مانده است). این نسخه خاص از بازی ، که دارای امتیاز 9.0 واتا است ، تنها کپی یکی از اولین مراحل تولید است که میراث تاکنون فرصتی برای ارائه داشته است ، زیرا فقط برای چند ماه در اواخر سال 1987 تولید شد.

  فقط یک نوع دیگر قبل از این نسخه وجود داشت ، نوع "NES TM" از اولین تولید واقعی ، و تنها یک نمونه مهر و موم شده از آن امروز وجود دارد.

  افسانه زلدا اولین بار در ژاپن در 21 فوریه 1986 آغاز به کار کرد ، تا اینکه سرانجام بیش از یک سال بعد راهی آمریکای شمالی شد. نینتندو در طول اجرای خود بیش از 6.5 میلیون نسخه از این بازی را به فروش رسانده است و بسیاری آن را یکی از بزرگترین و تأثیرگذارترین بازی های ویدیویی منتشر شده می دانند. همچنین این موسیقی متن موسیقی بسیار کشنده ای دارد.

خبرهای دیگر از بازی