خبر

 • تک بورد - کونامی می‌خواهد با مجموعه‌های کلکسیونی دیجیتال، از شیدایی NFT سود ببرد

  کونامی می‌خواهد با مجموعه‌های کلکسیونی دیجیتال، از شیدایی NFT سود ببرد


  17 روز و 19 ساعت قبل

  14 کنجکاوی Castlevania با امضای رمزنگاری به افتخار تولد 35 سالگی سریال.

  مطالعه بیشتر

  اولین برنامه‌های NFT یوبی‌سافت بی‌معنی هستند، کونامی به جدیدترین شرکت بازی‌سازی تبدیل شد که روز پنجشنبه با معرفی مجموعه NFT یادبود کونامی، وارد بازار توکن‌های غیرقابل تعویض شد. اما کونامی به جای تمرکز بر لوازم آرایشی درون بازی یا سرزمین مجازی با محدودیت عرضه، مانند برخی ناشران دیگر، مجموعه کوچکی از آثار هنری و موسیقی مبتنی بر NFT را به افتخار سی و پنجمین سالگرد خود ارائه می‌کند.

  مجموعه کونامی شامل 14 NFT مجزا است که پنج آهنگ از بازی‌های NES Castlevania را نشان می‌دهد، شش ویدیوی کوتاه که استفاده از آیتم‌های خاص را در اولین Castlevania نشان می‌دهد، دو قطعه هنری تبلیغاتی با دست طراحی شده از Circle of the Moon و یک قطعه منحصر به فرد از هنر پیکسلی "قلعه دراکولا" با الهام از بازی ها. هر آیتم در مجموعه یک امضای رمزنگاری "یکی از یک" است که پس از یک حراج OpenSea که قرار است در 12 ژانویه آغاز شود، روی بلاک چین اتریوم پست می شود. این حراج ها دارای قیمت ذخیره موثر یک "اتریوم پیچیده" یا حدود 3350 دلار هستند. به ارزش بازار امروز.

  NFT ها کلکسیونی دیجیتال مرتبط را نشان خواهند داد، که "ضربه" آن به حساب تایید شده کونامی مرتبط است تا به ایجاد منشأ کمک کند. کونامی همچنین قول داده است که «NFT با همان داده‌ها مجدداً فروخته نمی‌شود، اما NFT‌های مشابه مرتبط با همان عنوان بازی ممکن است در آینده مجدداً فروخته شوند، و آن‌ها را در بلاکچین «محصول» می‌کند (حتی اگر تصاویر و صداهای زیرین به طور بی پایان قابل کپی هستند).

  با این حال، شرایط استفاده روشن می کند که "خریدار با خرید NFT، حقوق مالکیت معنوی (مانند حق چاپ، حقوق علامت تجاری) را در رابطه با داده ها به دست نخواهد آورد. به NFT مرتبط است. بنابراین، خریدار نمی‌تواند از داده‌های مرتبط با NFT (مثلاً بازتولید) برای اهداف تجاری استفاده کند." به عبارت دیگر، خرده‌های دیجیتال خود فقط نمایش‌های نسخه محدود با امضای رمزنگاری شده از این آثار دیجیتالی هستند و "مالکیت" اثر واقعی را به معنای واقعی نشان نمی‌دهند.

  هر کسی که برنده اولیه شود. حراج OpenSea برای این اقلام نیز نام مستعار آنها را در وب سایت Konami Memorial NFT درج می کند (البته پس از تأیید این نام مستعار توسط شرکت برای مناسب بودن). اما این فهرست عمومی تنها تا پایان سال 2022 ادامه خواهد داشت، و این باعث می‌شود کمی جذاب‌تر از زندگی ظاهراً «ابدی» مالکیت اولیه در دفتر کل اتریوم باشد.

  علی‌رغم پیشنهاد کلکسیونی جدید، کونامی این کار را انجام داده است. در سال‌های اخیر همچنان از حق امتیاز واقعی بازی Castlevania غفلت کرده است. از سال 2014 Lords of Shadow 2، تنها بازی این مجموعه، Grimoire of Souls در سال 2019 است، عنوانی رایگان برای موبایل که اکنون به عنوان یک بازی انحصاری Apple Arcade بازسازی شده است.

  این کار انجام شد

  ادامه مطلب

  زامبی شرکتی آتاری یک شبه 110000 دلار از Centipede NFTs جمع آوری می کند. ماه‌ها پیش، خیلی قبل از شروع شیدایی NFT فعلی. این پروژه در موج اول NFT‌های نسخه محدود با تم Centipede بیش از 110000 دلار جمع‌آوری کرد - و حتی بیشتر از آن‌که NFT‌هایی که بازی‌های Pong و دیگر بازی‌های آتاری را معرفی می‌کردند، پس از راه‌اندازی عرضه شد.

  عمر پس از راه اندازی این سرمایه گذاری های کلکسیونی متفاوت بوده است. به عنوان مثال، هیچ یک از 9 NFT کارتریج Centipede فروخته شده در OpenSea در ماه‌های اخیر مجدداً فروخته نشده است، اما NFT‌های کارتریج VCS کمتر Atari همچنان در NFTHive دست به دست می‌شوند، برخی با قیمت‌های قابل توجهی بالاتر از عرضه اولیه‌شان.

  انتخاب های NFT آتاری نیز شامل یکی با پاداش جالب برای خریدار اولیه بود. این بسته یک کابینت آرکید Centipede NFT را ارائه می‌کرد که شامل «یک ماشین آرکید سکه‌ای اورجینال Centipede به زیبایی بازسازی شده و کاملاً قابل بازی» با «تجربه منحصربه‌فرد واقعیت افزوده، قابل باز شدن فقط با کابینت فیزیکی» بود. آن NFT در نهایت به قیمت 12250 دلار فروخته شد، و در حالی که ارزش NFT می‌تواند به هر جهتی پیش برود، ارزش احساسی کابینه مطمئناً باقی خواهد ماند.


  تگ ها:

  کونامی , می‌خواهد , مجموعه‌ , کلکسیونی , دیجیتال , شیدایی , ببرد


  v 9
خبرهای دیگر از بازی