خبر

 • تک بورد - کهنه سربازان Destiny 2 به

  کهنه سربازان Destiny 2 به "نجات" نوب هایی می آیند که در DLC Dares of Eternity گیر کرده اند.


  18 روز و 1 ساعت قبل

  Facepalm: اگر یک بازی را بدون معرفی درستی از مکانیک آن شروع کنید و برای غلبه بر دشمنان آن مجهز نباشید، چه؟ این جایی است که بازیکنان جدید Destiny 2 پس از وارد شدن به محتوای سطح بالا بدون درک نحوه سقط خود را پیدا می کنند. بازیکنان کهنه کار با فریب سیستم خواستگاری به کمک می آیند تا آنها را با بازیکنان سطح پایین گروه بندی کنند.

  گسترش "Dares of Eternity" از Destiny 2 زندگی را برای بازیکنان جدیدتر به جهنم تبدیل می کند. برای شروع، Bungie به طور خودکار بازیکنان را وارد محتوا می کند. بازیکنان جدیدتر در سطح قدرت 1100 شروع می شوند. متأسفانه، Dares of Eternity برای بازیکنان 1150 و بالاتر که دارای تجهیزات مناسب هستند، رتبه بندی شده است. به دلیل این اختلاف، بازیکنان سطح پایین در ماموریت‌هایی گیر کرده‌اند که نمی‌توانند آنها را شکست دهند.

  انگار این کافی نیست، سیستم همسریابی فقط بازیکنان هم‌سطح را با هم ترکیب می‌کند و اساساً گروه‌هایی از نوب‌ها را به دام می‌اندازد. بازی در سطح بالا فوربس خاطرنشان کرد که قهرمانان و باس‌ها به‌ویژه ناامیدکننده هستند زیرا نمی‌توانید بدون مد‌های اسلحه منحصربه‌فرد که بازیکنان جدید به احتمال زیاد از آن برخوردار نیستند، آنها را شکست دهید. برخی از گیر افتادن در DLC برای یک ساعت یا بیشتر شکایت داشتند و نمی‌توانستند از باس دوم عبور کنند.

  کاربران این مشکل را در Subreddit Destiny 2 مطرح کردند و حتی بازیکنان کهنه‌کار نیز اعتراف کردند که New Lights انجام نمی‌دهد. شانسی برای تکمیل ماموریت ها ندارید.

  "Dares of Eternity ممکن است یک زمین بازی سرگرم کننده برای کاربران کهنه کار باشد، اما برای New Lights مانند یک جهنم سوزان است."

  چندین عضو سطح بالای جامعه Destiny 2 بر عهده گرفته اند تا بازیکنان جدید را از طریق محتوای دشوار DoE در یک ماموریت ساخته شده توسط بازیکن به نام "The Rescue" عبور دهند. مشکل اینجاست. وارد شدن به یک گروه سطح پایین.

  کاری که بازیکنان انجام داده‌اند این است که تجهیزات سطح بالای خود را از بین ببرند و سطح نور خود را پایین بیاورند به این امید که بتوانند سیستم همسریابی را فریب دهند. آنها را با New Lights گیر کرده است. اگر آنها موفق شوند، آنها به سادگی تجهیزات خود را دوباره تجهیز می کنند و بازیکنان جدید را از طریق محتوا جذب می کنند.

  دامپزشکان Destiny 2 در واقع این ماموریت نجات را به همان اندازه خود محتوا سرگرم کننده می دانند.

  یکی از بازیکنان پس از کمک به چندین کاربر جدید برای عبور از DoE، گفت: "صف کردن برای Dares of Eternity برای چند ساعت برای کمک به New Lights، سرگرم کننده ترین سرگرمی است که در این مدت در Destiny داشته ام".

  بسیاری از بازیکنان حکمت ثبت نام خودکار بازیکنان در محتوای جدید را زیر سوال بردند. در حالی که می توانید به سادگی با بازگشت به مدار از محتوا فرار کنید، این ساده ترین فرآیند نیست و مبتدیان احتمالاً از نحوه انجام آن بی اطلاع هستند. حداقل، Bungie باید هنگام انجام این کار، بازیکنانی را در سطوح بسیار بالاتر شروع کند.

  یکی از نمایندگان Bungie به پست‌های Reddit پاسخ داد و گفت که توسعه‌دهندگان در حال بررسی وضعیت هستند و امیدوارند به زودی آن را حل کنند. ممکن است.

  "ما چند ایمیل در این مورد به تیم ارسال کردیم. به همه کسانی که برای کمک به New Lights نیازمند هستند، تبریک می گویم."


  تگ ها:

  کهنه , سربازان , destiny , "نجات" , هایی , آیند , dares , eternity , کرده , اند.


خبرهای دیگر از بازی