خبر

 • تک بورد - کنسول پلی استیشن 5 سونی اولین کنسولی است که نینتندو سوییچ را در سه سال گذشته فروخته است

  کنسول پلی استیشن 5 سونی اولین کنسولی است که نینتندو سوییچ را در سه سال گذشته فروخته است
  21 روز و 5 ساعت قبل

  پلی استیشن 5 سونی به اولین کنسول خانگی تبدیل شد که نینتندو سوییچ را به عنوان پرفروش ترین کنسول ایالات متحده در یک دوره زمانی معنی دار کنار گذاشت. اگر همه گیری مداوم و اختلال در زنجیره تامین در جریان نبود ، کار نینتندو می توانست خیلی زودتر به پایان برسد. اما از زمانی که کنسول های PS5 و Xbox Series در اواخر سال گذشته راه اندازی شدند ، مشکلات موجودی آنها دچار مشکل شده است و همچنان در سیستم عامل های ش

  Mat Piscatella از گروه NPD گزارش می دهد که پلی استیشن 5 پرفروش ترین پلتفرم سخت افزاری در سپتامبر 2021 از نظر واحد و دلار تولید شده بود. با این دستاورد ، سونی توانست 33 ماه متوالی نینتندو را به عنوان پلتفرم پیشرو بازار از نظر فروش واحدهای سخت افزاری از بین ببرد.

  نوامبر 2018 آخرین ماهی بود که سیستمی غیر از نینتندو سوییچ ( پلی استیشن 4) بازار را از نظر فروش واحد پیش برد.

  https://techbord.com پلی استیشن سونی 5 اولین کنسولی است که نینتندو سوییچ را پس از سه سال بیشتر فروخته است

  با نگاهی به سال گذشته ، PS5 سونی از نظر دلار پرفروش ترین پلتفرم است. نینتندو هنوز از نظر فروش کلی پیشتاز است.

  پیروزی سونی ممکن است کوتاه مدت نباشد زیرا ما در تعطیلات هستیم. نینتندو به تازگی نسخه بازنگری شده سوئیچ دستی خود را با صفحه نمایش OLED روانه بازار کرده است ، اما هنوز مشخص نیست که آیا مصرف کنندگان علاقه زیادی به اصلاحات جزئی مدل جدید دارند یا خیر. در عین حال ، تقاضا برای PS5 بیشتر از همیشه خواهد بود ، اما کمبودهای مداوم باز هم می تواند کنسول را در این فصل تعطیلات سخت کند.

خبرهای دیگر از بازی