خبر

 • تک بورد - کنترلرهای PS5 DualSense اکنون به رنگ های سفید ، سیاه یا قرمز عرضه می شوند

  کنترلرهای PS5 DualSense اکنون به رنگ های سفید ، سیاه یا قرمز عرضه می شوند
  29 روز و 15 ساعت قبل

  شکل بروید: اگر هنوز نتوانسته اید نمره پلی استیشن 5 را بدست آورید ، سونی می گوید: "مشکلی نیست. به جای آن یک کنترلر DualSense بخرید." این فقط دو رنگ جدید برای کنترلر نسل بعدی نشان داد. من حدس می زنم که آنها به اندازه قطعات کنسول به سخت افزارهای سخت افزاری نیاز ندارند. می توانید امروز پیش سفارش دهید یا تا ماه آینده منتظر بمانید. در هر صورت ، هر زمان که سرانجام کنسولی دریافت کردید ، منتظر خواهید بود.

  سونی اعلام کرد که دارای دو کنترلر جدید DualSense است که برای پلی استیشن 5 عرضه می شوند. طراحی یکسان است اما در رنگ های مختلف - سیاه نیمه شب و قرمز کیهانی.

  " مرزهای جدید بازی را کاوش کنید و شب های بازی خود را با دو رنگ کنترل کننده بی سیم DualSense الهام گرفته از کهکشان روشن کنید. "

  DualSense سیاه و سفید به نظر می رسد بیشتر کنترلرهای قبلی سونی. بدیهی است که سونی طرح رنگ سفید و سیاه گیم پد استاندارد را برای مطابقت با طرح PS5 انتخاب کرده است. ممکن است گیم پد کاملا مشکی هنگام نشستن در کنار کنسول کمی عجیب به نظر برسد ، اما شرکت Darkplates فروشنده شخص ثالث پیش از این صفحه های جایگزین مشکی PS5 را "غیرقانونی" کرده است برای کسانی که ظاهر کلاسیک تر را دوست دارند.

  https://techbord.com كنترل كننده هاي PS5 DualSense اكنون با رنگ هاي سفيد ، سياه يا قرمز عرضه مي شوند

  کنترل کننده قرمز فوق العاده نرم و نرم است. این یک طراحی دو رنگ مانند صفحه بازی استاندارد است و رنگ مات با رنگ قرمز تیره در تضاد با رنگ مشکی است. متأسفانه ، من هیچ صفحه سفارشی PS5 را پیدا نکردم که با سایه قرمز انتخاب شده سونی مطابقت داشته باشد.

  Midnight Black DualSense با همان قیمت استاندارد (70 دلار) به فروش می رسد ، اما Red Cosmic 75 دلار است. مشتریان می توانند از امروز از طریق PlayStation Direct یا Amazon پیش خرید کنند. PS Direct حمل و نقل رایگان را ارائه می دهد. آمازون نیز چنین می کند ، اما فقط با عضویت در Prime. سفارشات در 18 ژوئن ارسال می شوند ، همان روزی که فروشگاه های محبوب در آن حضور دارند

خبرهای دیگر از بازی